Kekler - Pastalar İçinden sıcak çikolata akan ŞİPŞAK KEK (mikrodalga fırında ) Eti karam sporsorluğunda

ay çok güzel olmuş, ellerine sağlık...
bu suflee kabını alırken sufle kabı diyemi alcaz?
teşekkür ederim canım
evet bunlar bütün böyle ıvır zıvır satan yerlerde bulabilirsin milyoncu japon pazarı hırdavatçı adı her ne ise tekzen de falanda vardır ben kombin yapmıştım pembe ve mor ile

Ne kadar pratik bir kek.Mikrodalganın faydaları:)Ellerinize sağlık.Başarılar dilerim.

Ne kadar pratik bir kek.Mikrodalganın faydaları:)Ellerinize sağlık.Başarılar dilerim.
gerçekten pratik bi tarafta çikolatayı eritirken yumurtayı cırpıyorum yada çikolataları da mikrodalga da eritiyorum oda olur yani beş dk da hazır teşekkür ederim

ellerine saglikk
cok begendim, en kisa zamanda denemek istiyorum ,
basarilar

sufle değil mi ki bu eline sağlık canım başarılar
teşekkür ederim
yok canım bu çikolata Şelalesi diye geçiyor sufle de yumurta sarısı beyazı ayrı çırpılır ve akları ile kabarma sağlanır bunda kabarma yok sufle biraz tatlı ismi değil pişirilme şeklidir (yumurta akları ile kabartılma) ama biz hep çikolatalı sufle görüyoruz halbuki peynirli sufle falanda oluyor

teşekkür ederim
bunun yuvarlak büyük borcam a olan tarifimde var onuda hazırlaması 3 Dt pişirme 7 dk :) ıslak kek şeklinde ama onlar yapıldığı için bunu denedim bende :)

hadi yaa süpermişşş :) mutfağa girersem yapıp sonucu paylaşırım seninle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…