İçimi dökmeliyim.. Çöktüm artık.

Aynen ya konunun birinde 2016 da severek evlendik demis bir digerinde 3.5 yillik evliyiz demis. Hangisi dogru.
Ben takıldım konu sahibine aşırı derecede ifrit oldum, en son ki açtıgı konuda Burada bir arkadaşa da iftira atmış ... Kendi kurup kendi yazıyor kendisi oynuyor.. açıklama bile yapmadan konu kapanmış ayıptır günahtır taktım ben buna kafayı çok sinir oldum

Bende gordum ve o kisiye sordum ve dogru olmadigini soyledi hasta ruhlu sanirim falan dedi. Zaten o kisi oldugunu nasil anladigini kimse anlamadi. Iftiraysa cok yazik. Cunku sanalda cinsellik yasadilar falan dedi. O bayanda evli ve hic hos bir sey degil. Bakalim konu sahibi cevap verecek mi. Gerci ancak geceleri girebiliyorum demis ama bakalim.

Bir nick ve resimden nasıl anlıyor o kişi olduğunu bende oraya takıldım.! Madem böyle bişey var neden konuya açıklık getirmeden kapattirmis konusunu ? Kaldı ki o kız bir çok kişinin açtığı konuyu beğenip sonradan yorum yapıyor çok dikkat ederim böyle şeylere... Ayıp değil mı çamuru attı izi kaldı şimdi o kişi bir çok kişi tarafından yuva yıkan olarak görüyor Burda..

Bende okudum ve takipteyim
Nasıl anlamış nasıl farketmiş merak ettim, birde konu kapanmış , ne oluyor anlamadım

Nasıl anlamış nasıl farketmiş merak ettim, birde konu kapanmış , ne oluyor anlamadım
Ben bu kişinin eski konularına ve başka konulara yaptığı yorumları vs Hepsine baktım garip bir karakter... Ne olursa olsun sanal dahi olsa birine böyle bir iftira atmak için güçlü delilleri olması gerekiyor

Ben herkesin oyle gordugunu dusunmuyorum. Ogrenmek isteyen sorar ogrenir. O kisi zaten cevap veriyor. Oyle birsey yok diyor. Onu da sordular nerden anladin diye o da bende kalsin dedi. Bir kac gune unutur herkes. Ama anlattigi hersey yalansa o zaman yazik milletin vaktine. Bence yoneticiler mudahale etmeliydi ama ceza bile almadi konu sahibi. Hem ne sacma oyle bir sey bile olsa burdan ifsa etmek. Ne olmasini bekledi acaba kadini taslamamizi mi.

Sonra 1 msj da da yanlış isim demiş, konu da kapanmış, belki yönetim kapattı konuyu

Aciklama yapilmadi ama diger arkadas sikayet etmis sanirim bana oyle dedi belki ondan kapanmistir konu. Bende bugun taktim kafaya bu konuyu.

Konusunda bir yerde defdef demiş ben bir aralar defdef nickli birini görüyordm buralarda sanki, yanlış hatırlamıyorsam... Kız için de nick değişti geldi vs diyor anlamadım gitti ... Madem seni aldattgini düşündüğün kişi o kişi yemlemek nedir ya şaka gibi ! Yok geldi konuyu beğendi vs ... Es kaza ben beğenmiş olsam ya da sen yine aynı tepkileri verecekti bir de kızcağız konuda "duygularından" yazacağına " duygularimdan emin mısın" demiş acaba oradan bir isgillenme mı oldu da öyle dedi ... Ay sinirlerm bozuldu , iftiraya uğrayan kızcağız da ağzını açmamış ya ben olsam yırtardm onu

Ama ne
Sonra 1 msj da da yanlış isim demiş, konu da kapanmış, belki yönetim kapattı konuyu
Sajda aynen soyle dedi benim konumu begenmis ve yorum yapmis birde bilgilerini degistirmis falan dedi. Konusunu begenen tek kiside o kisiydi herkes direkt anladi ve ismini de soyledi. Belki de u donusu yapti bilemedim dogrusu.

Kız bugün nick değişti demişti ama suçladığı kızın nicki çoktan öyle, görüyordum ben diğer konularda. Ama direk elini öptürmeyen kvde diye konusu var diyince o kişiyi kastettiği anlaşılıyor, evet kız hiçbirşey dememiş hakkaten, bi işler döndü ya anlamadım

Evet bende onu uzun zamandır defne olarak görüyorum baya baya zamandır nick o şekilde ayrıca dün de değiştirmedi ismini, bilgilerini bilmem hiç bakmadım öyle bir huyum yok ama birine iftira atmak için ciddi yoksunluk gerekiyor ! Bende olsam ciddiye almazdm diyemiyorum ben ciddi ciddi dalaşırdm neyse ya herkes kendi pisliğinde boğulur nasıl olsa...

Ya zaten o kisi oldugu anlasilsin diye elini opturmedigin kayin validen bu yaptiklarini duyunca ne yapacaksin tarzinda seyler yazip o kisinin konusundan da bahsetti ki kafada soru isareti kalmasin diye. Yani o kisiyi parmakla gosterir gibi gosterdi. Allah korusun ama bana yapsa oyle birsey bu siteyi onun kafasina geciririm. Solugu mahkemede alir. Yok oyle namusa laf etmek. Haksizliga iftiraya gelemem. O kiside nasil oyle sakin kaldi ve bir aciklama dahi yapmadi pes.

Açıklama yapması gereken kişi defne değil konu sahibi bence ...neyse konuyu sabote etmeyelim elbet çıkar kokusu meydana yakında

Açıklama yapması gereken kişi defne değil konu sahibi bence ...neyse konuyu sabote etmeyelim elbet çıkar kokusu meydana yakında
Aciklama yapma anlaminda demedim o konu konusulurken ismini etiketlediler cevap vermedi. Oradaki insanlara en azindan iftira attigini soyleseydi keske en azindan okuyanlarin kafasindaki soru isaretlerini kaldirmis olurdu. Neyse bekleyelim gorelim.

Konuda adım geçtiğini görünce yazacaktım ben orada da yalan diye sma konu Çoktan kapanmıştı ben gördüğümde

Özelden yazabildim ancak konu Çoktan kapanmıştı çünkü özel mesaja da cevap vermedi

Aciklama yapma anlaminda demedim o konu konusulurken ismini etiketlediler cevap vermedi. Oradaki insanlara en azindan iftira attigini soyleseydi keske en azindan okuyanlarin kafasindaki soru isaretlerini kaldirmis olurdu. Neyse bekleyelim gorelim.
Orada cevap veremedim çünkü ben gördüğümde konu Çoktan kapanmıştı

Dememiş değil diyemedim çünkü konu kapanmıştı özelden mesaj attım dönmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…