İçimi dökmek istedim

Evet itiraf etmek gerekirse hep aldatılma korkusu yaşıyorum hep dik durmaya umursamıyor sevmiyor gibi davranmaya çalışıyorum
Ama karşınızdaki sevgiliniz değil. Esiniz. Ona karşı açık olmayacaksanız kime olacaksınız ki. Kendinizi sürekli kontrol etmek de sizi yoruyor. Sevmek bir çaresizlik veya zavallilik göstergesi değilki. Tecrübeleriniz sizi daha temkinli olmaya zorluyor evet. Ancak sizi aldatan şahis sorunluydu ve sevginizi haketmedi. Siz de onu hayatınızdan çıkardınız. En güzelini yaptınız. Sevginizi hakedenden esirgemeyin. Bol bol verin demiyorum tabi ama sürekli bir kontrol çabası içinde olmak sizi yıpratıcaktir

Elimden geleni yapacağım inşallah

Asgari ücretle çalışan, hem kendi mevcut evine hem eski eşinden olan çocuklara bakmaya çalışan adam ne ara hangi imkanla aldatacak. Bu şartlarda adamın tek derdi geçim sıkıntısı olabilir.

Asgari ücretle çalışan, hem kendi mevcut evine hem eski eşinden olan çocuklara bakmaya çalışan adam ne ara hangi imkanla aldatacak. Bu şartlarda adamın tek derdi geçim sıkıntısı olabilir.
Eski eşim beş kuruşu yokken aldatmisti bazıları için paranın önemi olmuyor hesap ödeyen hediye alan yeterki bende olsun diyen kadınlar var

Eski eşim beş kuruşu yokken aldatmisti bazıları için paranın önemi olmuyor hesap ödeyen hediye alan yeterki bende olsun diyen kadınlar var

Yani çok yazık eski eşin beş para etmez biriymiş.

Şuanki eşinle nasıl tanışıp evlendiniz? İki üç yıl sevgili/flört süreciniz olmadı mı? Sonuçta nikah günü tanışmamışsınızdır,nikah öncesi tavırları ilgisi nasıldı?

Bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık ben görür görmez vuruldum bir kaç ay görüştük sonra ben evlenelim mi dedim evlendik
Yapı olarak soğuk bir adam ama işte o an insanın gözü kör oluyor
Çok ilgiliydi yinede ama Kendi demişti ben sevgi sevilmek sevmek nasıl bilmiyorum düz biriyim diye
Yakışıklı aurasi olan dikkat ceken biri soğuk titiz bir yapısı var
Ama bir taraftan da tek bir hareketi bir bakışı bir sözü yetiyor diyorsun ki bu adam seviyorum demesede olur
Son 2 3 aydır değişti sanki bilmiyorum

Daha önce evlilik geçirmiş, artık yetişkin olan bir insan olarak ikinci evliliğini yaparken karşındakini iyice tanıyıp öyle yapman gerekirdi. İşte o an insanın gözü kör oluyor demen için 20 yaşında olman gerek.

Soğuk mesafeli, daha önceki ilişkisinden kalan güven problemleri olan birinin romantik romantik davranacağını beklemeyiz, üstelik adamın sevgi tanımı ne bilmiyorsun. Belki duygusal bir ilişkide karşısındakini sevmek demek onun için değer vermek demek. Belki onun için sevgi, aşk bir bardak çay doldurmak, pazardan onu düşünüp çorap almanla eş değer. Sevgi herkes için ayrı tanımı olan bir şey.

Okurken şaşırdım açıkcası.
Siz 20-25 yaşlarında genç ya da ergen değilsiniz ki..
Daha önce bir evlilik yapmış çocuğu olan aklı başında bir kadınsınız ya da olmalısınız…
Sanki lise yıllarında gibi çok yakışıklıydı vuruldum evlendim diyebileceğiniz bir durumda değilsiniz lakin bir çocuğunuz var..
Çocuklar nerede sizin ve karşı tarafı?
Bir geçim derdiniz vs yok mu sizin?
Asgari ücretle en az 4 kişinin giderlerini düşüneceğinize acaba bana aşık mı seviyor mu diye dert etmişsiniz kendinize..
Ve ikinci evliliğiniz çok dikkat etmeliydiniz.
Böyle çok yakışıklıydı evlendim işte eee seviyor mu beni???
Ben çocuklara takıldım mesela nerede ne yapıyor bu çocuklar Siz aşk yaşamaya çalışırken.
Ayrıca herkesin sevgiyi aşkı gösterme şekli o kadar farklı ki kendi kendinize yorum yapmayı bırakın bence adamın aklından geçenleri okumaya çalışmayın konuşmaya anlamaya çalışın.

Ben aslında evlilik hiç düşünmüyordum ama ailem ve kız kardeşim ile bazı sorunlar yaşadım mecbur kaldım bir nevi
n

Tamam teşekkür ederim sevmiyorum deyince bir tuhaf hissettim sadece

Evlenip boşanmış olmam çocuk sahibi olmam sevilmemem gerektiğini mi gösteriyor ben aşkım canım böcek çiçek olsun demedim ki
Bir gün eşinizle oturuyorsunuz ve seni de kimseyi de sevmedim diyor ne düşünürsünüz
Şuan mesela hiç dert etmiyorum o annesinde ben evimdeyim çocuğumla
Aramadı bende aramadım bu kadar kaç kovala yapwcak halim yok sonuçta son 3 aydır ağrılar çekiyorum uyku uyamiyorum bazı sorunlarım da var ailevi vs adet dönemindeyim duygusal tepkime olmuş olabilir
Eşimle doğmadım onunla ölecek de değilim
Ben aldatıldım ve eski.esimde aynı lafı söyleyip bir kaç zaman sonra aldatmisti onun etkisi oldu galiba
İnanın hiç kolay bir hayatım olmadı
Eşim ile olmasa da biriyle evlenecektim o dönem aşık oldum bu elimde değildi çünkü aşk vs bu duygulari yaşayamadım
Özür dilerim herkesin hayatı aynı değil.herkes çok zeki değil çok ön görülu değil
Misal ben akıllı kurnaz bir kadın değilim olamadım hiç
Zaten birazcık.akilli olsaydım aldatılmaz bu kadar karşımda ki kendim gibi görüp aldatılmazdim

Çarpıtmayın isterseniz söylediklerimi..
Tabii ki evlenip boşanmanız tekrar sevilmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.
Söylemek istediğim o değildi görmüşsünüz işte sizde soğuktu diyorsunuz ki adam size söylemiş ben böyleyim diye nasıl gösterilir bilmiyorum sevgi diye..
Ayrıca ister evli kalın ister kalmayın bu beni hiç ilgilendirmez sizin hayatınız..
Sadece çocuk değilsiniz aşık oldum evlendim diyebileceğiniz bir durumda da değilsiniz çünkü çocuğunuz var dedim.
Yoksa sevilmiyorsanız tabii ki evli kalmayın iyice emin olup bu evliliği yapmalıydınız..
Söylemek istediğim bu idi çarpıtmazsanız sevinirim..

Ayrıca demişsiniz ya hani ben kimseyi sevmedim eşiniz size söylese ne hissedersiniz diye iki çocuğumuz var böyle saçma sapan bir muhabbet yapacak durumda değiliz inan.
Çocukların okulları işimiz gücümüz o kadar çok ki..
Ayrıca bunu hissedersin sevmeyen de gider bizde gidip bunun muhabbetini yapacak değiliz.
Beni seviyor musun seviyorum bir daha söyle seviyorum gibi bir şey yok bizde yani
Bizim durum daha vahim sanırım

Carpitmadim o an o dönemde ya görücü gelen biriyle yada eşimle evlenecektim eşimi seçtim zor şeyler yaşadım sadece bide ben sevginin hoşgörünün iyiliğin insanı değiştireceğini düşünürdüm eşim sevmeyi öğrenir iyileşir diye düşündüm
Okuyan araştıran yerine göre davranan bir kadınım dediğim gibi uykusuzluk ağrılar depresyon adet döneminde olmam etkiledi galiba biraz duygusal ve tepkisel baktım ama geçti gitti

Tamam haklısınız ben öylesine sormuştum saçmalama vs der geçer gider diye düşündüm
Çok haklısınız bu arada aptalca salakça ergence gerizekalı gibi davranmışim
Bazen olabiliyormuş demekki
Ve cidden haklısınız duygularım karışmış uykusuzluk ağrılar kafa yapmış galiba bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…