içimdeki ruh ,dilimdeki tek kelime , bakan gözlerim , atan kalbim...

sibel6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
7
0
seneler sonra bir gece yarısı girdin yine hayatıma. çok küçüktük , çok küçük 10 sene önce ilkokulda aynı sınıftaydık nereden bilirdimki hayatımın anlamı olacağını... kalbim yaralıyken bir daha kimseyi sevemem derken çıktın karşıma iyiki çıktın:) hani olur ya "aradığım kişi o" dersin ben dedim aşkım hayallerimdeki prens geldi dedim, allahım beni seviyormuş ,dedim bana seni verdi bana seni layık gördü çok şanslıymışım öyle kusursuzsunki öyle tatlı öyle içtensinki senin yanında zaman dursun dünya dursun sen ve ben kalalım öylece sonsuza kadar sadece sen ve ben...elini tutarken gözlerine bakarken sen kalbime akarken öyle mutluyumki ilk defa bir erkek dedim bu kadar mı sever ve bu kadar mı sevilir o maviş gözlerinde aşkı hayatı canı buldum sevmeyi sevilmeyi değer vermeyi değer görmeyi buldum yanındayken özlemeyi gözlerine bakmaya dayanamamayı ... seni o kadar çok seviyorumki hayatımın anlamı dilimdeki tek kelime o o sensin işte . sensizlik zor geliyor aşkım her an seninle olmak sana sarılıp ellerini tutup seni ne kadar çok sevdiğimi haykırmak istiyorum...:dance::sm_cool::asigim::1hug:sırnaşık şey

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…