içimde kocaman bir korku ve kocamanda istek var ne yapcam bilemiyom

zeynebada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
6.205
19
SELAM KIZLAR BAZILARINIZ TANIR BENİ 1SENE 3AYLIK EVLİYİM
2GEBELİK YAŞADIM İKİSİDE 4.AYINDA KALPLERİ DURDU ÖLDÜLER VE YAŞADIKLARIM KOLAY YAŞANILAN ŞEYLER DEGİLDİ TAM VARLIKLARINA ALIŞMIŞKEN BİANDA KAYBETTİM ONLARI BİRİNE İLK GECEDEN HAMİLE KALDİM 4AY SONRA DÜNYAMA GİRDİGİ GB GİTTİ VE ARADAN 6AY GEÇTİ YİNE HAMİLE KALDIM BİKE Z DAHA DENEYELİM DEDİK VE ODA ÇOK GÜZEL GİDEN BİR HAMİLELİGE RAGMEN BİZDEN ERKEN AYRILDI
İKİ GÜZEL GEBELİK İKİ HÜSRANDI YUVAMIZDA YAŞANAN

VE YAPILAN TETKİKLER KAN PIHTILAŞMA TESTLERİ VS..HERŞEY NORMAL BİZ ANLIYAMADIK NİE YAVRULARIMIZIN KALBİ DURDU DİE 3LEMEDEN BİLEMEYİZ DİO GİTTİGİM DOKTORLAR

ŞİMDİ İÇİMDE ÖKOCAMAN BEBEK ÖZLEMİ BİR OKADARDA BİRİKMİŞ KORKUM VAR EŞİMLE KONUŞTUM GEÇEN GECE TEKRAR DENEMK İSTEDİGİMİ AMA KORKTUGUMUSÖYLEDİM VÜCUT OLARAK YORULMADAN ÇOK KAYBEDİŞİM YORUYO BENİ..

GEÇEN BİR BEBEK DÜKKANIDAN GEÇERKEN BİTUVALET GÖRDÜM MAVİŞMİ MAVİŞ İÇİM GİTTİ GÖZLERİM DOLDU BOŞALDI

HEMEN ALMAK GELDİ İÇİMDEN ALDIM OKADAR MUTLU OLDUMKİ BİANDA BEBEGİM OLDUGUNU VE ONA GİYDİRCEGİMİ DÜŞÜNDÜM ÇOK AYRI BİR DUYGU

:çok üzgünüm:

BU YA VARLIGI YOK AMA ELBET BİRGÜN BENİMDE OLCAK DİE BEKLEMEK SABRETMEK

BİTANEDE KÜÇÜK SANDALET GÖRDÜM ONUDA ALDIM HEMEN SANIRIM KIZLAR BEN ÇOK FENA HALDE BEBEKLERİMİ ÖZLEDİM VE ARTIK KUCAGIM ÖZLEMLE DEĞİL VARLIGIYLA DOLSUN DİE DUALAR EDİYOM VE EŞİMİNDE BEBEK İSTEMESİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİGİ İÇİN SEVİNİYOM AMA İÇİM BURUK YA YİNE 4.AY GİDERSE???
BU SORU BEYNİMİ KEMİRİYO RABBİME YALVARIYOM BANA ANNELİK HİSLERİNİ YAŞATIYON HAMİLE KALABİLDİGİM İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN YALVARIYOM KUCAGIMA ALIP HAYIRLI EVLAT OLDUGUNUDA NASİP ET DİE EV BOMBOŞ GÜNDÜZ TEKİM KOCA EVDE BİR AGLAMA SESİ OLSA BİR ANNE SESİ BİR TATLI KOKUSU MİNİK ELLERİ OLSA TUTABİLCEGİM ÇOKMU ŞEY İSTİYOM RABBİM DİYOM SABREDİYOM BUAYDAN SONRA KIZLAR BEBEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLICAM DUALARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN RABBİM KUCAGIMA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH BUSEFER BEN ACI ÇEKMEYEDE HASTA OLMAYADA RAZIYIM YETERKİ KUCAGIM BOŞ DÖNMEYEYİM O DOGUMHANEDEN...

üzülme canım allah herşeyin hayırlısını versin bende senin gibi 1 sene 3 aylık evliyim ilk 3 ay dogum kontrol hapı içtim bıraktım o zamandan beri korunmuyorum ve halen olmuyo 2, defa yumurtlama iğnesi yaptırdım ama 1, de olmadı işlh allahın izniyle bunda olur,,,,
allah bütün bebek sahibi olmak iateyenlere yardım etsin.....

inşallah bigün kızım olursa bu kıyafeti ona giydircem allahın izniyle bide sandaletlerini tabiki saglıklı olsunda herşeye razıyım

rabbim sanada banada tüm isteyenlere kolalarını bebekle doldursun inşallah canım sagol allah razı olsun

yaşadıklarınıza çok üzüldüm...
rabbim size ve anne olmak isteyen herkese,
bu mutluluğu yaşatsın inşallah...
sevgiler...

ne güzel anlatmışsınız özleminizi inancınızı yitirmeyin çünkü hamile kalabiliyorsunuz.bu çok önemli allah eşinize ve size sağlıklı hayırlı evlatlar bağışlasın.

ne güzel anlatmışsınız özleminizi inancınızı yitirmeyin çünkü hamile kalabiliyorsunuz.bu çok önemli allah eşinize ve size sağlıklı hayırlı evlatlar bağışlasın.
allah razı olsun canım zaten o inanç ya beni ayakta tutan rabbimin verdigi sabır herkonuda öyle güzel bir sabır vermişki rabbim bana özel hediyesi sanki bu sabrediyom umudumu kaybetmedim daha bidaha denemek istiyom onunda izniyle

insanın herşeyden önce moreli çok önemli oluyo bu konuda bunu çok iyi biliyom sanırım kendimi bişi olmıcak diye alışltırmalıyım hamile kaldıgımda yoksa stresli hamilelik beni bekliyo demektir

canım inan gözlerim doldu okurken..inşallah rabbim sanada anne olmayı nasip eder...ama en önemlisi hayırlı sağlıklı evlat olması...o bebekler gittiyse vardır elbet bir hayır..belki çok büyük hastalıklar geçireceklerdi ve sen bu yaşadığın acının bin katını yaşayacaktın.belki hayırlı evlat olmayacaklardı sana dünyayı dar edeceklerdi.en iyisini rabbim bilir...bende hamileyim..ve evlendiğim günden beri mutlaka ettiğim dua"Allahım hayırlı sağlıklı anneye babaya itaatkar evlatlar ver"..gerçi korunuyordum ama o evliliğe alışmak içindi.bırakıp 1 ay geçince hamile kaldım....ve ilk gününden beri duam değişmedi..rabbim bizi evlatlarımızla imtihan etmesin onların üzüntülerini yaşatmasın.onları her bakımdan hakkıyla yetiştirebilelim diyorum....ama içimde hep bir korku var..acaba bunu bütün hamileler yaşarmı...sürekli ya bir sorun çıkarsa,ya böbreği çok büyürse kalbi beyni gelişmezse..(allah korusun) ama bunları çok duyuyoruz.o kadar korkuyorum ki her anım duayla geçiyor....kendimi fazla üzdüğümü düşünüyorum..eşim bile bilmiyor bunu..sende kendini fazla üzme canım olacağı varsa olur ve inşallah hayırlı sağlıklı evlatların olur özlemin gider

canım benim allahım sana hayırlı dogum nasip etsin yavrunu saglıkla kucagına alırsın inşallah ne güzelş yazmışın

canım o kadar içten anlatmışsınki duygularını. inşallah rabbimde duyacak ve kucağını boş çevirmeyecektir.
bol bol dua at tatlım.
nerdeyse buna benzeracıları bende yaşadım.
ilk bebeğimi 8. ayında daha doğmadan kaybettim. 2. si ni zor zahmet kucağıma alabildim. her an karnımnda ölecek korkusuyla 9 ay geçirdim. kabus gibi günlerdi
çok şükür mevlam sağ salim kızımı verdi bana
daha sonra üst üste 3 gebelik daha geçirdim(dış gebelikte dahi olmak üzere) anca 9 sene sonunda oğlumu kucağıma alabildim
ben şu duayı çok ettim canım.(yaşlı bir teyzenin önerisiyle) her ezan okunuşunda rabbim şu ezanların okunuşu hürmetine bir daha bebek ver bana ve 4444 kez selati tefriciye duasını okudum çok şükür dualarımı boşa çevirmedi rabbim.
inşallah seninde çevirmez. allah yardımcın olsun tatlım. inşallah ikiz ikiz olur:):1hug:

oy canım benim ne güzel dua etmişin öyle ya aminnnnnnnnnn ikiz he ölürüm onlar için ben bir bilsen içimdende hep ikiz isterim kimseye diyemedim şimdiye kadar:) bu diayı biliyom canım bir ara okuyodum bıraktım banada biri demişti yine başlıcam okumaya canım allah razı olsun senden rabbim evladını sana hayırlı bir evlat olarak bagışlasın

Rabbim tüm bebek isteyenlere hayırlı ewlatlar wersin rabbimin yolundan giden hayırlı ewlatlar mubarek günlerde dualarımız geri çewrilmez herkez için dua edicem tüm muslünan kardeşlerimin kalbindeki duaları kabul et ey rabbim sen herşeye kadirsin bu günleri we geçeleri iyi değerlendirelim we dua edelim allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…