Icim sıkiliyooooooo

Benim de içim sıkılıyor hemde cok fena. Nefret ediyorum yaşadıklarımdan. Karşımda beni anlamayan insanların olmasından. Sürekli kendimi anlatmak zorunda kalmaktan.

Alisiriz be gulum yakindakileri kac gun goruyoz sanki millet isten gucten dertten sikintidan kendi kabuguna cekilmis. Sen bana fiziken binlerce km uzakta olsan bile cok sukur gunluk konusabiliyoruz.

Noldu cnm hayirdir
Ya karşımdaki insan ne desem anlamıyor, sussam bak haksızsin ondan susuyorsun oluyor, bağırsam bana bağırma oluyor, cevap versem ne kadar rahatsın rahat rahat cevap veriyorsun oluyor, sordukları geçmişimde alakalı sorup birde camp bekliyor üzerime geliyor. Yani mantıksız tutarsız. Sabır dene birsey kalmadı. Ne tedavi ise yarayacak ne başka bisey.

Ya karşımdaki insan ne desem anlamıyor, sussam bak haksızsin ondan susuyorsun oluyor, bağırsam bana bağırma oluyor, cevap versem ne kadar rahatsın rahat rahat cevap veriyorsun oluyor, sordukları geçmişimde alakalı sorup birde camp bekliyor üzerime geliyor. Yani mantıksız tutarsız. Sabır dene birsey kalmadı. Ne tedavi ise yarayacak ne başka bisey.
Evli msn

X