İçim gidiyor nolur anneme dua edin nolur.

Herkese çok teşekkür ederim bolca dua edelim
Elimden ve elimizden gelen sadece bu . Ağrılarını herşeyini kötü anılarını unutturacak sağlıklı sıhhatli günler nasip etsin inşallah . O günleri birlikte görmeyi nasip etsin amin amin amin.
Canim yazdiklarini okurken cok duygulandim, gercekten ana gibi yar olmuyor..Ne mutluki hayirli bir evlatsin, Rabbim bu mubarek gunlerde safi sifatiyla anneciginin sifasini versin insallah. Herkesin bir sinavi var bu hayatta. Sen Allah a tutun umidini sakin kaybetme. Hayirlisi ile insallah ameliyati guzel gececek annenin ve sagligina kavusacak. Dualarimizdasin...

Daha hiçibrşey anlatmadan evvel sizden ricam gidin anneninizin ayağının Altını öpün . Daha sağlıklıyken yapın bunu. Annem bilen bilir parkinson hastası salı günü beyin pili ameliyatı olacak. %85 başarı ORANI olan bi ameliyat . Ama henüz yeni bi teknoloji olduğu için. Elim kalbimde. Ben tek Çocuğum ne abim ne ablam var . annemde parkinson olunca Herşeyden elini Eteğini çekti . Şimdi onu tuvalete bile birlikte öpüyorum. Inanın pijamasını giydirirken bacağını öpüyorum . Insan çocukların öper ya. Çok zor geliyor bu günler. Evet annem rahatsızlığı olsada Varlığı var . Salı Günü'nden sonra ne olacak. Çok zor geliyor Canımdan can gidiyor. Ona her zaman gülümsüyorum her zaman en kötü hallerimize altımıza kaçırmasına bile gülüyoruz. Her zaman pozitif olmak zorundayım buna mecburum. Saçlarını cuma günü kendi ellerimle kesecek ameliyat için Sıfır numara olarak traş edecem. Nasıl ağır geliyor bi bilseniz . Rabbim en büyük düşmanıma vermesin bu acıyı. Nefes almak ve Gülmek ne kadar zor. 22 Yaşındayım içim o kadar yaşlı ki. Anlatamam. Annem yavaş yavaş yürüyemiyor. Yüz ifadesi maske yüz oluyor mimiklerini kaybediyor.dili ağırlaşıyor. Anlatma yetisini kaybediyor. Bu aşamaları siz farkediyorsunuz fakat için için yanıyorsunuz. Bebeğim olsa bu kadar sevip Öpüp ilgilenirdim. İçim çok doldu o yüzden yazdım siZe Ramazan ayındayız ŞIFA NIYETINE BIR FATİHA okusanız bile beni ne kadar mutlu edersiniz anlatamam. Kimin Duası kabul olur bilinmez annemin adı Zekiye duanızda yer verirseniz çok mutlu olurum. Dua edin bize bu günleri unutturacak güzel günler gelsin. Öyle güzel olsun ki anneme tüm bu günleri herşeyi unuttursun. Annenizin sıhhatliyken değerini bilin. Gönlünüze iğneler saplanırda her biri canınızdan can alır.
Canım hergün olmasa da Kuran okuyorum namazlarımda da dua ederim akşam dua ederken dua edeceğim annene ismi ne annenin ismiyle edilirse dua daha iyi onu bulur

Senden buyuk oldugum icin yazacagim en icten duygumla
Gozlerim doldu..canim benim inan sarilmak istedim sana.rabbimin iyi kulusun biliyorum.ne olursa olsun yasadiginin imtihan oldugunu unutma...rabbim insallah annene sifa verir dua edecegim.ins hayirli haberler yazarsin buraya

Canımmm Allah'ım annene acil şifalar versin. Dualarım sizinle.
Sende güçlü ol, pozitif düşün ki güzel şeyler olsun. Umudunu sakın kaybetme.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Rabbim şifa versin.İnşallah bu ameliyat anneni eskisinden daha da iyi yapar melekler annenle olsun inşallah ameliyat çok çok güzel geçer dualarımdasınız.

canım Allah acil şifalar versin içini ferah tut bol bol kuran oku ameliyat sırasında.. dualarimiz annenle bu mübarek günlerde..Rabbim bütün şifa bekleyen hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin inşaallah..

Canım hergün olmasa da Kuran okuyorum namazlarımda da dua ederim akşam dua ederken dua edeceğim annene ismi ne annenin ismiyle edilirse dua daha iyi onu bulur
Annemin adı Zekiye ismen yer verirseniz çok mutlu olurum . Allah Razı olsun duanızı eksik etmeyin inşallah...

canım Allah acil şifalar versin içini ferah tut bol bol kuran oku ameliyat sırasında.. dualarimiz annenle bu mübarek günlerde..Rabbim bütün şifa bekleyen hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin inşaallah..

Zaten ameliyat esnasında okuyacak Rabbim kolaylıkla geçirmeyi nasip etsin amin amin amin.

Daha hiçibrşey anlatmadan evvel sizden ricam gidin anneninizin ayağının Altını öpün . Daha sağlıklıyken yapın bunu. Annem bilen bilir parkinson hastası salı günü beyin pili ameliyatı olacak. %85 başarı ORANI olan bi ameliyat . Ama henüz yeni bi teknoloji olduğu için. Elim kalbimde. Ben tek Çocuğum ne abim ne ablam var . annemde parkinson olunca Herşeyden elini Eteğini çekti . Şimdi onu tuvalete bile birlikte öpüyorum. Inanın pijamasını giydirirken bacağını öpüyorum . Insan çocukların öper ya. Çok zor geliyor bu günler. Evet annem rahatsızlığı olsada Varlığı var . Salı Günü'nden sonra ne olacak. Çok zor geliyor Canımdan can gidiyor. Ona her zaman gülümsüyorum her zaman en kötü hallerimize altımıza kaçırmasına bile gülüyoruz. Her zaman pozitif olmak zorundayım buna mecburum. Saçlarını cuma günü kendi ellerimle kesecek ameliyat için Sıfır numara olarak traş edecem. Nasıl ağır geliyor bi bilseniz . Rabbim en büyük düşmanıma vermesin bu acıyı. Nefes almak ve Gülmek ne kadar zor. 22 Yaşındayım içim o kadar yaşlı ki. Anlatamam. Annem yavaş yavaş yürüyemiyor. Yüz ifadesi maske yüz oluyor mimiklerini kaybediyor.dili ağırlaşıyor. Anlatma yetisini kaybediyor. Bu aşamaları siz farkediyorsunuz fakat için için yanıyorsunuz. Bebeğim olsa bu kadar sevip Öpüp ilgilenirdim. İçim çok doldu o yüzden yazdım siZe Ramazan ayındayız ŞIFA NIYETINE BIR FATİHA okusanız bile beni ne kadar mutlu edersiniz anlatamam. Kimin Duası kabul olur bilinmez annemin adı Zekiye duanızda yer verirseniz çok mutlu olurum. Dua edin bize bu günleri unutturacak güzel günler gelsin. Öyle güzel olsun ki anneme tüm bu günleri herşeyi unuttursun. Annenizin sıhhatliyken değerini bilin. Gönlünüze iğneler saplanırda her biri canınızdan can alır.
annenize allahtan şifa diliyorum rabbim annezi size bagışlasın siz ne güzel ne koca yürekli bir evlatsınız allah sizden razıolsun allah herkese sizin gibi hayırlı evlatlar nasip etsiz sizede sizin gibi evlat nasip etsin anneniz sizin gibi bir evlada sahip oldugu için şanslı inşallah ameliyat basarılı geçecek ve anneniz eskisinden daha saglıklı olacak

Güzel mesajlara yetişemiyorum ya Allah hepinizden Razı olsun ... Nasıl mutlu ettiniz içimi nasıl hafifletiniz bi bilseniz . Annem gülleri seviyor diye ameliyattan bi gün önce annem in odasına güller getirtecem maksat mutlu olsun pozitif girsin ameliyata ameliyattan sonra da doğum günü gibi olsun çünkü inşallah iyileşecek o gün onun için ikincI bir doğum ikinci bahar olacak. Aklıma başka mutlu edebileceğim bişeyler gelmiyor ki. Gülleri seviyor diye bi aklıma o geldi. Sizce hem ortamı o gün yumuşatacağım hemde annemin pozitif bi şekilde ameliyata girmesini nasıl sağlayabilirim. Hani doğum a gidersiniz ya herkes mutludur çünkü yeni bi can gelecektir onun gibi olsun istiyorum ortam. Herkesi tembihledim her ne olursa olsun gülüyoruz her an pozitif olarak gönderiyoruz ameliyata ve orda uyanık olacak ya o gerginliği yaşamasın istiyorum. Ohh ne güzel bi dert ortağım oldunız bana. Şükür Allah'ım derdi veren dermanıda veriyor. Bi nebze rahatladım ya.

Allah Razı olsun konuyu güncel tutup gelişmelerden sizi haberdar edeceğim . İnşallah çok çok ama çok güzel haberler vereceğim. İnşallah çok iyi geçecek ameliyat.
Allah şifa versin ınş .Herşey yolunda gider tez zamanda sağlığına kavuşur ınş

Sonuna kadar bile okuyamadım çok canım yandı.... Allah gerekirse benden alsın yinede sana versin huzuru mutluluğu.Değil yaşamak düşünmek bile istemiyorum.....

Geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar güç kuvvet versin anneciğine ve sana. Bol bol dua edicem, inşallah kabul olur. Iyi haberlerini temeni ediyorum

Canm ne mutlu annene senin gibi bi evlat yetiştirmiş. Dualarım seninle ve annenle Canm kardeşim yaşadığın şeyler hic kolay değil bole güçlü bi evladın güçlü bi annesi vardır eminim bu ameliyat çok güzel geçecek allahın izniyle çoğu gitmiş azı kalmış kardeşim az kaldı nolur sabr.
Allahım şu güzel mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine anneciğine tez zamanda şifa verir insiallah.
Güzel haberlerini bekliyoruz canm dualarımız sizinle..

Öncelikle Rabbime dua ederken kabul olacağından emin olarak edin. Bol bol Ya Hayy çekin. Allahim kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez. İnş. Anneciginiz çok daha iyi olur.
Bu arada Allah herkese sizin gibi evlat versin.

allah sıfa versın ınsallahh..bı anı olarak kalsın bu gunler

Aklına kötü bir şey getirme, annenin ameliyatı beklenenden biraz daha uzun sürebilir ama herşey yolunda gidecek. Lütfen %85'e yoğunlaş.

Zekiye Teyzeme bol bol şifa enerjisi göndereceğim.

Tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.

X