İçim gidiyor nolur anneme dua edin nolur.

Canım yaa Allahım sıfasinı versin anneciginin. Rabbim onun acısını göstermesin.. İnşallah iyileşecek, sen güçlü ol ki annen de güçlü olsun. Uzulme..

Ne mutlu ki ona sizin gibi bir evladı var, anneniz çok şanslı.
Zekiye teyzeye Rabbim katından büyük şifalar yollasın bu mübarek Ramazan ayının hürmetine . Duygulandırdınız beni, çok hemde..
Duamda olacak inşaallah.

Sen ne koca yurekli bir evlatsin. Merhametinden operim seni.
Gurbette annemden uzagim, aglattin beni.
Rabbim sifa nasip eylesin..

Allah yardımcınız olsun,güç,kuvvet,sabır versin. Annenizi sizlere bağışlasın inşallah.

Allahu teala Zekiye teyzeye ve bütün sifa bekleyen annelerimize,hastalarimiza sifa nasip etsin, sen gönlünü ferah tut güzel yürekli kardesim benim, ne mutlu ki cok yüksek basari oranlari olan bi ameliyata giriyor annen,zor günler geride kalacak biiznillah. bizi de bi ablan bir kardesin olarak gör,konun icimize isledi be güzel kardesim.. yalniz degilsin öncelikle sah damarindan yakin Allah var.. sevgi,selam ve dua ile.. Zekiye teyzemin ellerinden öperim..

Benim annemde rahatsız. Bundan böyle dualarimda annende var. Allahim sifa versin.

Dualarım annenizle ve sizinle birazdan sahur duasıyla beraber isminide zikredeceğim.Allah'a da herkese sizin gibi hayırlı evlatlar nasip etmesi için dua edeceğim.

Annenin şifa bulmasını dilerim. Geçmiş olsun ve guzel gunler görün birlikte

Amin ezanlarin hurmetine cümlemize.

Allah sayısız kere Razı olsun sizin gibi koca Yürekli insanlardan. Allah büyüklerimizi başımızdan gölgesi bile olsa eksik etmesin.

Benim annemde rahatsız. Bundan böyle dualarimda annende var. Allahim sifa versin.

Inşallah ağır bi hastalığı yoktur. Rabbim yatağa düşürüp Kapıya baktırmasın kimseyi. Anneciğinizin ellerinden öpüyorum. Tez zamanda acil şifalar versin sitede bizede. Kimseyi Allahm evlâdıyla sevdikleri ile ve hastalıklarla imtihan etmesin. Zor çeken bilir. Gerçekten çok zor.

Allah şifa versin arkadaşım.. Birlikte yaşayacak uzun sağlıklı bir ömrünüz olsun inşallah..

Allah'ım şifasını verecek inşallah dualarım seninle ve anneciğinle Allah yardımcınız olsun.

Daha hiçibrşey anlatmadan evvel sizden ricam gidin anneninizin ayağının Altını öpün . Daha sağlıklıyken yapın bunu. Annem bilen bilir parkinson hastası salı günü beyin pili ameliyatı olacak. %85 başarı ORANI olan bi ameliyat . Ama henüz yeni bi teknoloji olduğu için. Elim kalbimde. Ben tek Çocuğum ne abim ne ablam var . annemde parkinson olunca Herşeyden elini Eteğini çekti . Şimdi onu tuvalete bile birlikte öpüyorum. Inanın pijamasını giydirirken bacağını öpüyorum . Insan çocukların öper ya. Çok zor geliyor bu günler. Evet annem rahatsızlığı olsada Varlığı var . Salı Günü'nden sonra ne olacak. Çok zor geliyor Canımdan can gidiyor. Ona her zaman gülümsüyorum her zaman en kötü hallerimize altımıza kaçırmasına bile gülüyoruz. Her zaman pozitif olmak zorundayım buna mecburum. Saçlarını cuma günü kendi ellerimle kesecek ameliyat için Sıfır numara olarak traş edecem. Nasıl ağır geliyor bi bilseniz . Rabbim en büyük düşmanıma vermesin bu acıyı. Nefes almak ve Gülmek ne kadar zor. 22 Yaşındayım içim o kadar yaşlı ki. Anlatamam. Annem yavaş yavaş yürüyemiyor. Yüz ifadesi maske yüz oluyor mimiklerini kaybediyor.dili ağırlaşıyor. Anlatma yetisini kaybediyor. Bu aşamaları siz farkediyorsunuz fakat için için yanıyorsunuz. Bebeğim olsa bu kadar sevip Öpüp ilgilenirdim. İçim çok doldu o yüzden yazdım siZe Ramazan ayındayız ŞIFA NIYETINE BIR FATİHA okusanız bile beni ne kadar mutlu edersiniz anlatamam. Kimin Duası kabul olur bilinmez annemin adı Zekiye duanızda yer verirseniz çok mutlu olurum. Dua edin bize bu günleri unutturacak güzel günler gelsin. Öyle güzel olsun ki anneme tüm bu günleri herşeyi unuttursun. Annenizin sıhhatliyken değerini bilin. Gönlünüze iğneler saplanırda her biri canınızdan can alır.
Allahim şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine annene şifa versin eskisinden daha iyi olur inşallah şimdi seher vakti dua edeceğim annenize annenize selamlar...

Sahur sofrasinda tum kalbimle size dua ettim canim.
Lutfen bizi burda habersiz birakma. Ameliyatin nasil gectigini bize yaz olur mu?

Allah yardımcısı olsun tez zamanda insallah iyileşir annecigin çok üzüldüm
Tüm hasta yataginda bekleyenlere Rabbim yardim eylesin inşallah Amiiin

Siz ne kadar güzel bi insansız ya gözlerim doldu okurken eminim annenizde sizinle gurur duyuyordur sizin güzel gönlünüzün hürmetine Rabbim ya şafi cellecelaluhu ismi şerifiyle şifa versin annenize inşallah

Sahur sofrasinda size tum kalbimle dua ettim canim. Bizi habersiz birakma ameliyattan olur mu?
ameliyat iyi gececek ve siz bu donemin ardindan bakinca ne guclu olduk bunlar sayesinde diyip sukredeceksiniz. Eminim. :*

Sahur sofrasinda tum kalbimle size dua ettim canim.
Lutfen bizi burda habersiz birakma. Ameliyatin nasil gectigini bize yaz olur mu?

Allah yardımcısı olsun tez zamanda insallah iyileşir annecigin çok üzüldüm
Tüm hasta yataginda bekleyenlere Rabbim yardim eylesin inşallah Amiiin

Sahur sofrasinda size tum kalbimle dua ettim canim. Bizi habersiz birakma ameliyattan olur mu?
ameliyat iyi gececek ve siz bu donemin ardindan bakinca ne guclu olduk bunlar sayesinde diyip sukredeceksiniz. Eminim. :*

Allah Razı olsun etmez miyim ederim tabi Rabbim o günleri bize yaşatsın inşallah . Anneme bu günleri unuttursun çok mutlu etsin sıhhatine sağlığına kavuşsun. Hiç ağrısı kalmasın inşallah amin.

Nasil duygulu yazmissiniz kalbimin ta içinde hissettim uzuntunuzu.Annenize ismen dua edecegim.İnsallah guzel gunler hurmetine allah kabul buyurur da, anneniz eski saglikli gunlerine cok daha iyi bir sekilde geri doner.

Siz ne kadar güzel bi insansız ya gözlerim doldu okurken eminim annenizde sizinle gurur duyuyordur sizin güzel gönlünüzün hürmetine Rabbim ya şafi cellecelaluhu ismi şerifiyle şifa versin annenize inşallah

Güzel DüşüncelerinIz için Allah Razı olsun. Tek çocuğu olduğumdan mütevellit arkadaş gibi büyüdüm annemle. Herşeyimi ona endeksledim. Bu hastalıkla birlikte sırf tuvalette Kıyafet değişirken tiksindiğimi düşünmesin diye kolunu ayağını elini bacağını Sırtını her üstünü giydirirken pijamasını çekerken öptüm sırf sıkıldığımı düşünmesin diye ben onunla çok mutlu olduğumu bilsin diye. Bu satırları ağlayarak yazıyorum çok ağır geliyor çünkü . Anneniz hayatta ve sıhattindeyse kıymetini bilin nolur. Çok zor ve ağır günler geçiriyoruz inşallah bitecek ama insan annenin ne demek olduğunu buram buram iliklerine kadar hissediyor. Bi tek annem olsun Yanımda Dünya'ya bedel. Annenizin ayaklarının Altını öpün henüz Yanınızda ve sağlıklıyken. Anne gibi yar yok yok yok.

Nasil duygulu yazmissiniz kalbimin ta içinde hissettim uzuntunuzu.Annenize ismen dua edecegim.İnsallah guzel gunler hurmetine allah kabul buyurur da, anneniz eski saglikli gunlerine cok daha iyi bir sekilde geri doner.

Allah sayısız kez Razı olsun bol bol duaya ihtiyacımız var sadece duaya

X