İçim gidiyor nolur anneme dua edin nolur.

Allah Razı olsun . Annemin Tomografi sonuçları tertemiz çıktı. Allah'ım Şükürler olsun. Şükürümü nasıl dile getireyim bilmiyorum . Rabb'ime nasıl bi şükür eda ediyim. Annemi Başımdan eksik etmedi. Rabbim düşmanıma dahi yaşatmasın.
Çok şükür çok sevindim canım temiz çıkmasına,tekrardan geçmiş olsun.Allah birdaha yaşatmasın.

Allah'ım sizden ve herkesten Razı olsun . Annem canımın canı ameliyat oldu. Sayısız şükür herşey yolunda . Yarın tomografisi var beyin kanaması var mı diye ameliyat sonrasında sızıntı olmuş ihtimalini Göze alarak tomografi istediler. Hastanedeyiz. Annem Yanımda çok dua edin eskisinden daha iyi olsun sağlığına kavuşsun. Rabbim kimseyi darda koymasın. Ve yine Rabbim kimseyi ameliyatane Kapısında Çaresiz koymasın. Çok zor çok çok. Aklını yitirebilir bi insan. Anneme gözüm gibi bakıyorum .Rabbim acı vermesin .Rabbim insanı sevdikleri ile sınamasın. Çok dua edin annemin adı Zekiye ismen yer verin nolur. Çok ihtiyacımız var nolur.

Çok şükür. Allah yardımcısı olsun, onca şeyi atlattı bunu da atlatıcak.
Size de sabırlar diliyorum. İnanın çok iyi olucak anneniz. çok çok geçmiş olsun

Benim annem de parkinson hastası öyle iyi anlıyorum ki biz de ameliyat seçeceğini araştırıyoruz anneniz şimdi nasıl acaba

Anneniz yatalak hastamı
Ameliyatin hc bi faydasi olmaz benimde annem parkinson hastasi yatalak bakiyoruz

Ameliyatın faydası oldu mu benim annemde parkinson nerde hangi doktor yaptı ameliyatı öneriyor musunuz.

X