İçim gidiyor nolur anneme dua edin nolur.

merhaba.sizi tanımıyorum ama nasıl bir durum olduğunu çok iyi biliyorum.keşke aynı şehirde olsaydıkta gelip yardım edebilseydim.her konuda destek olabilirim lütfen kendini yalnız hissetme dualarımız seninle

Rabbim anneniz Zekiye Hanım'a öyle şifa versinki hastalığının izi dahi kalmasın ameliyat öncesi sonrası sadaka verin lütfen

o kadar iyi bilirim ki annenin hasta olması nasıl bir şey..
biz de 2 senedir hastalıkla uğraşıyoruz ama teşhis bile edemediler daha...bu kadar zor olmamalı diyorum kendime
annem 1 sene tüberküloz tedavisi gördü,günde 15 ilaç içti inanabiliyor musunuz?evdekiler de ilaç içti.hatta bir arkadaşım yanlışlıkla bulmuştu zor almıştım elinden.verem bulaşıcı ya benden uzaklaşırlar diye korktum.sonra ne oldu biliyor musunuz röntgen için gittiği,onun doktoru bile olmayan doktor sen tbc değilmişsin ki dedi.şimdi o ilaçlar yüzünden böbrekli zarar gördü annemin.
evet şükrediyorum kanser olmadığı için ama günler geçiyor ve annem hep halsiz hep yorgun...
ilk başlarda çok ağlardım hatta bir ara neden biz? diye çok isyan ettim.sonra dua etmeye başladım namazdan sonra oturup hep Rabbime yalvardım.şimdi geçmişe göre biraz daha iyi annem
çok uzun yazdım özür dilerim ama her şey iyiye gidecek kendinizi hep motive edin olur mu.en çok sizin güçlü olmanız gerek ona sakın belli etmeyin.yanınızda olup size sarılmak isterdim şu an...
Allah yardımcımız olsun hepimizin.Size dua edeceğim,keşke elimden başka bir şey gelse...

öncelikle Allah hayırlısıyla herkese senin gibi bir evlat nasip etsin...
daha 22 yaşındasın, sırtındaki yük çok büyük...
Allah hayırlısıyla şifa versin annene, Fatiha okudum, dua da edeceğim
hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

çok üzüldüm ya Allahım şifa versin şu an ezan okunuyor burada annen için dua ettim inşallah iyi olacak çok duygulandım okurken gerçekten

Cok ama cok gecmis olsun canim inan okurken gozlerim doldu bu mubarek gunlerin yüzü suyu hurmetjne Allah annenize sifa size de sabir ve kolayliklar nasip etsin insallah ameliyat aninda bol bol insirah suresi oku canim.insallah su gelip gecer bu sıkıntı

Allah Razı olsun hepinizden tüm gelişmeleri buraya yazacağım . Dualarımızın nasıl annemi ayağa kaldırıp sıhattine kavuşturduğunu hep beraber sevincini yaşayacağız amin. Annemin ismi Zekiye anneme ismen dualarınızda yer vermeyi unutmayın nolur. Allah'a emanet olun. Bu güzel yazılarınız nasıl güzel bi destektir. Daha ismini bile bilmediğiniz bi insana ne güzel destek veriyorsunuz ya. Çok Sağolun çok çok çok Sağolun.

Okurken cok duygulandim. %85 cok cok iyi bir oran. Tum kalbimle dua ettim ve fatiha okudum,Rabbim insallah sifasini verecektir.İnsallah bu gunleriniz geride kalacak..

işyerinde ağlayarak okudum yazdıklarınızı. nasıl güzel bir evlatsınız, Allah sizden razı olsun eminim anneciğiniz de hissediyordur bu güzelliğinizi ve ameliyatta ona güç verecek bu his.

Allah'ım sen Zekiye anneye şifa ver onu güzel kızına bağışla. dedim taaaa içimden bir de kabul ederse Rab'bim bir Fatiha yolladım şifa olsun. Allah beraberinizde olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Umarım annenizle çok güzel sağlıklı mutlu günleriniz olur ve bu günlere baktığınızda sadece birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi hatırlarsınız. Acil şifalar dualarımız annenize...

Hiç kendinizi daraltmayın Allah sevdiği kullarını böyle imtihan eder Rabbimin zahmetinden merhametinden ümit kesmeyin hiçbir zaman ne güzel güçlüsünüz böyle olmaya devam edin annenizde sizinle beraber güçlenecektir ben inanıyorum iyileşecek herşey daha da güzel olacak inşallah şu mübarek günlerde inancınızı Allaha olan teslimiyetinizi hiç bırakmayın salmayın kendinizi

Cok zor anliyorum seni insaallah rabbim annene sifasini verir merhameti cok buyuk rabbimin bu mubarek gunlerde insallah sifasini verir dualarim seninle canim rabbim sifa versin

Allah Razı olsun ya ne güzel yürekli birisiniz Çokça dua edin ihtiyacımız çok son 6gün...

Çok ama çok Sağolun inşallah en güzel haberler ile geleceğim. Rabbim yüzümÜzü güldürsün onu başımdan eksik etmesin. Amin amin amin.

Herkese çok teşekkür ederim bolca dua edelim
Elimden ve elimizden gelen sadece bu . Ağrılarını herşeyini kötü anılarını unutturacak sağlıklı sıhhatli günler nasip etsin inşallah . O günleri birlikte görmeyi nasip etsin amin amin amin.

Bu mübarek günlerde Allah yardımcınız olsun şifalar versin inşallah

okudum allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…