İçilebilir 10 su markası açıklandı

Arkadaşlar bu haberin yeni tarihlisini buldum. Haber tarihi 28 Ocak 2016. Sıralama değişmiş.Ben de şimdi inceleyeceğim.
Buyrun BURADAN...

İlk 10daki abant su migrosta var, buzdagi ist cevresinde ve ankarada da a101de var.

Ya inanasım gelmedi, deli gibi erikli içiyoruz biz. Kalabak suyunda bi ara salgın vardı, hepimiz hasta olduk bi dahada kullanmadık kalabak erikliye geçtik. Erikli resmen son sırada. .. inanasım gelmedi

en iyisi çeşme suyu biz çeşme suyu kullanıyoruz gerçi burada çeşme suyunu çogunluk kullanır o konuda rahatız.

Abant almaya karar verdim.. Abant golüne giderken yol üstünde dolum tesisi var.. eşimle gördük. . Dağdan gelen suyu hortum a bağlayıp damacanalari dolduruyolardi.. hatta duralimda tadına bakalım dedim eşime durmadi.. oylede geçti gitti.. simdi sıralamayı görünce çok sevindim.. abanttan vazgecmem artık.. :KK3::KK50:

Abant almaya karar verdim.. Abant golüne giderken yol üstünde dolum tesisi var.. eşimle gördük. . Dağdan gelen suyu hortum a bağlayıp damacanalari dolduruyolardi.. hatta duralimda tadına bakalım dedim eşime durmadi.. oylede geçti gitti.. simdi sıralamayı görünce çok sevindim.. abanttan vazgecmem artık.. :KK3::KK50:
Ayyy bu esler zaten hic durmayi sevmiyorlar anacm ben anlamadim

Bende nestle içiyorum yıllardır işlenmiş mi işlenmiş ama en lezzetlisi o . Arayış içinde değilim yediğimiz içtiğimiz hangisi işlemsiz ki artık.

:KK70::KK70::KK70:yok kizz yokk
Sariyerin koyleri var canim gidip orman icinden su aliyrm:KK66:

Ben de İstanbul'da yaşarken eşimle Çatalcanın köyünden geçerken şarıl şarıl akan sudan köy suyu diye su doldurmuştuk, hani köyün içinde akan su. Lıkır lıkır içtik. Sonra öğrendik ki o suyu köy halkı böyle araba falan yıkarken kullanıyormuş, içmiyormuş.

Köy suyu diye her suya zıplamamak gerektiğini öğrendiğim bir deneyim olmuştu bu da :işsiz:

Ben de İstanbul'da yaşarken eşimle Çatalcanın köyünden geçerken şarıl şarıl akan sudan köy suyu diye su doldurmuştuk, hani köyün içinde akan su. Lıkır lıkır içtik. Sonra öğrendik ki o suyu köy halkı böyle araba falan yıkarken kullanıyormuş, içmiyormuş.

Köy suyu diye her suya zıplamamak gerektiğini öğrendiğim bir deneyim olmuştu bu da :işsiz:
Yok canm bu suyu esim dedesi babanesi falan gosterdi bana yerliler biliyor:KK53: tabii bilmedigin yer riskli7

X