İçilebilir 10 su markası açıklandı

Oldu bitti en sevdiğimiz sular arasındadır kipa da satılan Gürpınar suyu. Zaten ilk 10 a girmiş.

nestle pure alıyoduk ph ı yuksek diye puanı eksi buçuk milyon offfff neye guveneceğimi şaşırdım

Listeyi kim açıkladı? Tadını en çok beğendiğim Erikli idi eve de ondan alıyoruz.

Listeye inanmıyorum hangi yandaş hazırlamış bunları neden piyasa en çok bulunan sular yok ? Sizde inanmayın yıllarca içtiğim su yok hayat suyu yok , diğerlerde yok........bizi aptal yerine koymasınlar !
Bende tereddütteyim hep çok satılmayan markalar başlarda bence bi iş var reklam olsun satilmayanlar cok satilsin diye olabilir mi sence

Listeye çok şaşırdım.Sırma ,erikli,hayat ,pınar daha ön sıralarda olur sanıyordumEfemsu'yu tat olarak sevmedim.Kipa su tat olarak ta,fiyat olarak ta gayet uygun.Biz bu aralar arabayla ormana gidip ,orman suyu alıyoruz.Bence damacanalardan daha sağlıklı.En azından daha taze oluyor,ne zaman doldurduğunu biliyorsun.

Aynen, inanmıyorum,inanmıyorum yandaşların satın aldığı listeler iş adamları keseyi açmış, işçiye gelince asgari ücrete çok diyorlar
Bende tereddütteyim hep çok satılmayan markalar başlarda bence bi iş var reklam olsun satilmayanlar cok satilsin diye olabilir mi sence

Ben de kocama Buzdagi aliyor diye kiziyordum erikli al diyordum. Vay be adam en iyisini aliyormus

Son düzenleme:
Aynen, inanmıyorum,inanmıyorum yandaşların satın aldığı listeler iş adamları keseyi açmış, işçiye gelince asgari ücrete çok diyorlar
Öyle olsa Hamidiye nin ilk sıralarda olması gerekmez miydi ?

Son düzenleme:
Biz Assu ya da Hamidiye kullanıyoruz genelde , listede ikisi de yerlerde .
Bizim buralarda Buzdağı ya da Abant varsa onlardan birine geçerim sanırım .

Yani oda mümkün
Bizi damacana sulara mahkum edenler utansın
Eskiden çeşmelerden elimizi dayayıp buz gibi suyu içerdik
Şimdi çay bile yapamıyorsun..

İyi de baksana değerlere name, adamlar çeşme suyu statüsünde su satıyor, sence gerek var mı para vermeye. Çeşmeden içmeye devam et şunlara para vereceğine. Şu listede yer alan su değerinden daha temiz çeşme suları var ülkede.

Bence en iyisi arıtma, arıttıktan sonra da değerlerine baktırcaksın ok mi değil mi, iyiyse de gönül rahatlığı ile çeşme suyuna devam.

Bulunduğum yerin suyu çok kireçli öyleki binada arıtma olmasına rağmen hala tortulu
İnan kireç sorunu bu kadar fazla olmasa içerim
Zaten su parası ödüyorum ziyadesiyle
Aynı suyun damacanaya girmiş haline neden ödeyeyim ??

Anladığım kadarıyla şu ilk 10 hadi diyelim ilk 20'den sonrasında yer alan suları içmektense, badanada kullanılan kireci içmek bile daha az tehlikeli.

Annemlerde arıtma var, 1500 tl'ya taktılar, kireç sorunu yok, normal suyla çaydanlık 1 haftada kireç olurdu, bu suyla hiç olmuyor kireç. İyi gerçekten. Yani suya çok para veriyorsan evine de taksitle taktır, daha uygun arıtmalarda var. Her ay suya verdiğin parayla taksit öder sonra kara geçersin. Gerçi 6 ayda bir filtre parası var Ama yine de hazır suya giden para çok fazla. Ben de alıyordum ama bıraktım, çeşmeden içiyorum.

Bu gidişle bende arıtma alacak gibiyim
Piyasa araştırması yapayım en iyisi

Saka alkali diye alıyordum yerlerde sıralamada hangisine guvenecegimizi sasirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…