İçilebilir 10 su markası açıklandı

Canım o Abant suların çok büyükleri var ya, onlara pompa takılıyor. Neden o şekilde kullanmıyorsun ki? Kullan at o pet şişeleri. Damacana gibi 30 kez de kullanılmıyor.
Hiç rastlamadım burada abant olarak. Başka markalarda görmüştüm ama.
Birde ben taşıyorum onu ya,Migrosta falan bulsam dahi alamam,eve girene kadar merdiven in,yolun karşısına geç baya mesafe oluyor arabayla arada. 19 litre tek elde taşinmaz ki. Bir elime 10 diğerine 10 alır taşirım artık. Birde cam damacananın pompasıda cam,plastik pompalar yeşeriyor sinir oluyorum. Kaç tane değiştirdim,içime sinmiyor. Titizlik hastası değilim ama plastik kadar sevmediğim,midemi bulandıran bir materyal yok.

Arıtma mineralleri öldürüyor. .
Ne içeceğiz o zaman. .

valla karlık suyu tanıyorum bi ilk ondan, onu arattım google da, karlık kirli diye bi sürü başlık çıktı, hangisine inanıcaz

Kime neye güvenelim ki . .
Annemin doktoru musluk suları böbrek taşı yapıyor dedi ve yıllardırr damacana içiyoruz. .
Konya da da sular mikroplu diye çok söylenti çıktı.Senelerce kaynatıp içdik.O zaman hazır sular bukadar yaygın değildi.Sonra yaygınlaştı bizde geçtik.Kipa nınkini aldık bir ara,yakında vardı kipa,şimdi orada kapandı.Şu anda + puanlı markalardan hiç birini görmedim Konya da.

Gerçekten neye güvenelim . .

abant suyun cam damacanası var, biz 1 senedir kullanıyoruz, telefonla eve geliyor direk

Hayat suyu göremedim, yemedi sanırım analiz etmek, Erikli falan yalanmış ya. Nerdeyse sonuncu olmuş ama zaten Eriklide çeşme suyu çıkmıştı. Rezalet ya, o para onlara haram olsun, resmen millete üç kuruşluk çeşme suyunu 10 liraya satıyorlar.

Dünyada Evian su en iyisi diyorlar, Fransa'nın kaynak suyu, çok pahalı ama mineral bakımından çok zenginmiş.

10 yil Önce ağzımızi dayardik musluga buz gibi içerdik memleketimde şimdi les gibi kokuyor sular evimizdeki suyu icemiyoruz.Erikli ve Niksar içimi hoşuma giderdi onlar da iyi değil diye bıraktım. THY uçakta Hamidiye su dağıtıyor çok hoşuma gitti ona bağımlı oldum oda 60 li sıralarda ilk 10 daki isimlerden cogunu duymadım duysamda nereden bulur içerim onu bilmiyorum

Listeye inanmıyorum hangi yandaş hazırlamış bunları neden piyasa en çok bulunan sular yok ? Sizde inanmayın yıllarca içtiğim su yok hayat suyu yok , diğerlerde yok........bizi aptal yerine koymasınlar !

Ama Evian çok pahalı cidden canım ya. Ben o suyu bebekli bir reklamı vardı hani bebekler dans ediyordu, o zamandan beri biliyorum,geçen gün migrosta gördüm 500ml 3küsür liraydı. Bizim dişimizin kovuğuna yetmez ki oben alsam onu içmelere kıyamam O fiyata 10 litre Hamidiye alıyordum ben

Bence de işte tüketim çılgınlığı yani, hiçbir su bu kadar parayı haketmez. Hani iyidir iyi olmasına ama 2 bardak su 3 lira cidden israf. Sırf zenginler "ayy evian içiyorum canım" desin diye çıkmış bir marka. Kaldı ki erikli suyun 500 ml.'si de 60 kuruş ve baksana değerlere yerlerde. Yani beleş çeşme suyuna para veriyormuşuz.

Bence gerçekten aklı olan iyi ve uygun bir arıtma taktırsın. Bu şekilde her ay temiz diye çeşme suyuna 50-60 tl para ödetiyor insafsızlar. Yazın da sokağa çıkarken ordan burdan saçma sapan pet şişe suyuna 1 tl vereceğimize, evden su taşıyalım. Buzluğa at, buz tutsun, öyle hemen ısınmazda.

Abant su, Ankara da ikamet ederken kullandığım su markasıydı, dışarıda bulursam atladığım diyebilirim..
Ayrıca çayı çok güzel olur..
Şuan bulundğumuz yere en yakın olanı sırma su, onu listede göremedim..

Ne suyu olursa olsun ayakta içmeyin oturarak için, ayakta içtiğinizde su, midede birikmezmiş, oturarak içerseniz mide asiti suyun mikroplarını öldürür, alacagınız tek önlem bu yani. Bütün hastalıkların baş sebebi de ayakta su içmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…