İç dökme..

netlik ıstıyorsunuz. ne olacaksa olsun dıyorsunuz belirsizlik zaten ınsanı en yoran boyle durumlarda gerçekten de eger olumsuz sonuç olacaksa olsun yoksa surec uzuyor baska bır sey olmuyor
Evet ben zaten sabırsız bir insanım. Kızım da zaten zor bi çocuk canı sağolsun ama yeni yeni kolaylaşmaya başladı. Farkettim ki tahammülüm azalmış iyice olay ne olursa olsun.

Evet ben zaten sabırsız bir insanım. Kızım da zaten zor bi çocuk canı sağolsun ama yeni yeni kolaylaşmaya başladı. Farkettim ki tahammülüm azalmış iyice olay ne olursa olsun.
başka bir doktora daha gitseniz ultrason aleti belki sıkıntılıdır devlettekiler fii tarihinden kalma

Merhaba hanımlar, bu aralar zor bir dönemden geçiyor gibi hissediyorum. (Bana göre) İçimi dökmek istiyorum sadece başka anlatabileceğim kimsem yok.. Lütfen olumsuz yorum yapacaksanız bile kırmadan yazarsanız sevinirim.

Şu an 8 haftalık hamileyim ama son kontrolde doktorum bebeğin kalbinin çok zayıf attığını bir kaç gün bekleyip kürtaja çağırabileceğini söyledi. Plansız bir hamilelikti ama sevinmiştim. Çünkü kızıma hamile kalabilmek için 1,1 buçuk sene uğraştık. Şu an ikinci çocuğu pek düşünmesem de çok sevinmiştim ama yarım kaldı. Öte yandan hamileliklerim çok zor geçiyor. İğneler,ilaçlar.. Gebelik sağlıksız ama semptomları aynı devam ediyor. Bulantı, yemeklerden tiksinme, ev berbat kokuyor bana göre. Bir yandan da enfeksiyon kapmışım. Doktor test istedi ama veremediğim için ilaç da veremedi. O da süreci daha ağır hale getirdi. Evde 4 yaşında ilgi bekleyen kızım var ve zor ilgileniyorum.. Mutfağa girmek istemiyorum ama mecburum. Eşim bu süreçte akşamları işten gelince elinden geleni yaptı ama ne zamanki kürtaj lafı çıktı bana sen de yarın eskiye dönersin galiba dedi. Şaka gibi. Sanki doktor o anda bebeği çekip almış benim hamileliğim bitmiş gibi.. Bunaldım. Beklenmedik bir durumun içinde buldum kendimi.

Kendime de kızıyorum. Bakıyorum neler yaşamışım daha önce bu kadar bırakmamışım kendimi ama artık son senelerde en ufak bir şey dağıtıyor beni.. Ağlayamıyorum bile çünkü kızım yanımda görmesin diye. İstiyorum ki biri sarılsın geçecek desin ama o da yok..
İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Hamilelik zor bir süreç tabi ki birde hormonlar zıplıyor hassaslaşmışsınız. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ama üzmeyin kendinizi bebişin size ihtiyacı var

Tamam ama ertesi gun, bilemediniz bir sonraki gun verebilirsiniz testi ve eger enf varsa antibiyotik kullanmaniz gerektigini soylememize gerek yok sanirim.

Sagliksiz oldugu soylenen gebelikte, eger istiyorsaniz bebegi yasatmak icin her sey denenir, her test yapilir. Eger yap(a)madiysaniz belki bilincaltinizda istemiyorsunuzdur bebegi. Sadece kurtaja karsi toplum baskisi nedeniyle istediginizi saniyorsunuzdur.
Evet vermem lazım biliyorum sadece o anda olumsuz bir haber alınca üstüne şu an bununla uğraşamam kafasına girdim sanırım. Bugün tekrar gideceğim doktora zaten.

Psikolojik olarak hazır değildim açıkçası ama hamile olduğumu öğrenince çok sevindim. Oh bu sefer uğraşmadan oldu diye düşündüm direkt. Saçma bir düşünce belki ama en çok o yüzden sevindim galiba.

İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Hamilelik zor bir süreç tabi ki birde hormonlar zıplıyor hassaslaşmışsınız. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ama üzmeyin kendinizi bebişin size ihtiyacı var
Teşekkür ederim ama maalesef kalp atışını bugün hiç duyamadılar kürtajdan başka çare kalmadı. Yine de güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Eşim bu süreçte akşamları işten gelince elinden geleni yaptı ama ne zamanki kürtaj lafı çıktı bana sen de yarın eskiye dönersin galiba dedi.
Ayy o ne demek ya! Eşinize aşırı sinir oldum. Nasıl bu kadar basit görebilir durumu?! Kürtaj olsanız da onun psiklojisi, hormonlarınızın dengesi bozulduğu için psikolojik olarakta bir süre zor günleriniz olacak. Yarın eskiye dönmekmiş!
Çok geçmiş olsun size de, üzüldüm sizin için. Rabbim bundan sonrasında sizlere sağlık, sıhhat versin.

Ayy o ne demek ya! Eşinize aşırı sinir oldum. Nasıl bu kadar basit görebilir durumu?! Kürtaj olsanız da onun psiklojisi, hormonlarınızın dengesi bozulduğu için psikolojik olarakta bir süre zor günleriniz olacak. Yarın eskiye dönmekmiş!
Çok geçmiş olsun size de, üzüldüm sizin için. Rabbim bundan sonrasında sizlere sağlık, sıhhat versin.
Eşim biraz böyle malesef fiziksel olarak hep yanımda hakkını yiyemem ama psikolojik tarafını anlayamıyor hiç. Teşekkür ederim amin inşallah.

X