İÇ ÇAMAŞIRIYLA SEVİŞME

Herkese merhaba, 30 Ağustos tarihinden erkek arkadaşımla iç çamaşırlarımız üzerinden seviştik asla üzerime boşalma gibi bir durum olmadı, 1 Eylül tarihinde de tam zamanında regli oldum ilk iki gün gayet yoğun ve pıhtılıydı daha sonra normale dönüp 1 hafta sürdü. Şu an reglim 1 gün gecikti inanılmaz stres ve korku yaşıyorum sizce hamilelik riski olabilir mi? Çok teşekkür ederim
Valla tatlım öyle bir ihtimal yok rahat ol ve zaten normal baya baya adet olmuşsun bir kacgun gecikme olması gayet normal . Ha öyle bir şey olursa bende öyle sevisecegim eşimle 3 yıldır bir çocuk yapamadik

Herkese merhaba, 30 Ağustos tarihinden erkek arkadaşımla iç çamaşırlarımız üzerinden seviştik asla üzerime boşalma gibi bir durum olmadı, 1 Eylül tarihinde de tam zamanında regli oldum ilk iki gün gayet yoğun ve pıhtılıydı daha sonra normale dönüp 1 hafta sürdü. Şu an reglim 1 gün gecikti inanılmaz stres ve korku yaşıyorum sizce hamilelik riski olabilir mi? Çok teşekkür ederim
Aşırı hamilesiniz beşiz onuz filan

Margaret yaa
ıronide olabılır gercekte olabılır o yuzden muallaktayım
Benım dogum kontrol hapına ragmen gebe kalmama ya he he korunmamış dıyen var Sonucta. Onlara gore de ben uyduruyorum/ironi yapıyosun dimiiii filan 😂ama gercek🤗
Deme… Biz nasıl korunacağız o zaman ya öff valla düşündükçe fenalık geliyor. 💔

Benden daha ilginci var
Üremek için doğmuşuz sanki
Ablam ve kuzenim korunurken ıkızlere gebe kaldılar
İkiside yaslara girmişti filan, ıstemıyorum bu neeee dıye 😂
Ben de her tek firede hamile kaldım resmen. Adetin son günü ve geri çekilme ile hamile kaldım kıza. Adam selam verse borçlu çıkıyor. Bunları okudukça iyice dertleniyorum aghhshhs

X