İbadet ve Namaz Günlüğü 🌸

ben de regl bitince buraya gelicem beni durtun arada kızlar... malesef aksatmaya başladım oydu buydu derrkenn.birakmayalim burayı düzenli yazalım lutfennn🙏🏻🙏🏻🦋

Kzlar bnde 3 gündür kılıyorum ama tam değil bugun sabah öglen ikindi kıldım benide etiketleyın sürekli başlayıp bırakmaktan utanır oldım eşim bile diyor 2 gün klp bırakın diyo
Ben takip edecem hepinizi günlük kıldığın vakitleri yaz buraya hem diğer arkadaşlara da vesile olursun 🥰

Ben düzenli kılıyorum çok şükür ama sabah kaçıyor bazen tam olarak bir alışamadım alarmı kapatıp yatıyorum.
Bende çok zorlaniyordum ama bir çözüm buldum namaz arkadaşı edindim her vakit birbirimizi arayıp soruyoruz kıldın mi diye hem o sevap kazanıyor hem ben ( :

bugun başladı ama hafif kahverengi.leke gibi 1 hafta sürüyor 7sinde bitmis olur valla benim namazları kilmam lazım bırakmayalım,reglken de zikir vs çekelim kızlar 🦋
Ayparem ben tüp bebek transfer hazirligindayim regliyim namaz kılamıyorum ama sürekli zikir çekiyorum kendime bugün 1000 kelimei tevhid 1000 estagfullah görevi verdim.sende uygula bu görevi istersen

Isteyen olursa numara vs verelim namaz arkadaşı olup vakitlerde birbirimizi uyarırız. Benim namaz arkadaşım trabzonda ben ankarada vakitleri ayarlayıp günlük bildirim yapıyoruz :-)
Tabi kk için sıkıntı olmazsa numara vermek yada burdan bildirim yaparız hergün nasıl derseniz kızlar. Yeterki yolunuz yönünüz kıbleye dönsün buna vesile olmak beni çok mutlu eder 🤗🤗

Isteyen olursa numara vs verelim namaz arkadaşı olup vakitlerde birbirimizi uyarırız. Benim namaz arkadaşım trabzonda ben ankarada vakitleri ayarlayıp günlük bildirim yapıyoruz :-)
Tabi kk için sıkıntı olmazsa numara vermek yada burdan bildirim yaparız hergün nasıl derseniz kızlar. Yeterki yolunuz yönünüz kıbleye dönsün buna vesile olmak beni çok mutlu eder 🤗🤗
bana uyar canim

X