HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Bugun ablamda Kuran okunacaktı...Ordakıler ve buradakı kardeslerım ıcın Dua topiklerındekı tüm kardeslerımız ıcın ve ölmüşlerımız için Hepımızın gönlümüzdekı Dua larımız için Peygamberlerımız için evlıyalar ve Rabbimin bizim bildiğimiz yada bilmedıgımız sevdıgı tüm kulları ıcın bugun
100 Fatıha , 100 Kevser , 100 İhlas , 1 Yasin , 1 Fetih ve 1 Cuma süresi okudum...Rabbim kabul etsın ınsallah....
Hepınızden Allah razı olsun. Sizi sevıyorum :KK200::KK19:

FallenAngel FallenAngel sizin için bir mahsuru yoksa bugün ku duami yarın okusam nobetten çıktım yaklaşık 40 saattir uyanığım kızım hasta ve resmen oturduğum yerde uyuyacak kadar kafam uyuşuk kelimeler karışıyor okurken ya da eşim gelince işten uyuyabilirsem biraz uyuyup okumaya çalışırım hakkınızı helal edin lütfen çok üzgünüm...
canım ya ben listedeyi bu gece bitirecegim acaba , listede adı olupta dua okumayn ,katılmayan var mı
yarın yolculuğa çıkcaüım ,hafta içide tekrar bir yolculuğa çıkacağım için

canım ya ben listedeyi bu gece bitirecegim acaba , listede adı olupta dua okumayn ,katılmayan var mı
yarın yolculuğa çıkcaüım ,hafta içide tekrar bir yolculuğa çıkacağım için
Inanın hiç bilmiyorum bende çok takip edemiyorum bende hafta sonu bitirmek niyetindeyim inşallah daha adetlitken okuyamadiklarima da okumam lazım bir türlü fırsat olmadı ama okuyacağım inşallah bu haftasonu

Kızlar dua edin bana Allah rızası için.
Yaklaşık 1 yıldır benim yakami bırakmayan beni huzursuz etmeye yemin etmiş bir bela var basımda. Nolur dua edin gitsin başımdan yoksa sabrim taşacak şeytana uyacagim lutfen.

Canım Allah yardımcın olsun tez zamanda kurtarsın senı :KK43:

Aminn Allah razı olsun. Vallahi diyorum ya içimde Allah korkusu olmasa öyle şeyler yapacak haldeyim ki ona. Sokaga cikacak yuz bile kalmaz onda. Ama diyorum ki Allah büyük.

Canım knuyu bılmesemde bu denlı senı uzen kişiyi Allah a havale et ve mutlu olmaya calış Guzel Allah ımız oyle guzel verır kı mustehakını o bıle anlar hatasını kapına gelır helallık ıstemeye

İnşallah canım inşallah. Allah büyük. Allah razı olsun. Böyle insanları uzak tutsun sizden de.
Canım knuyu bılmesemde bu denlı senı uzen kişiyi Allah a havale et ve mutlu olmaya calış Guzel Allah ımız oyle guzel verır kı mustehakını o bıle anlar hatasını kapına gelır helallık ıstemeye

Kızlar dua edin bana Allah rızası için.
Yaklaşık 1 yıldır benim yakami bırakmayan beni huzursuz etmeye yemin etmiş bir bela var basımda. Nolur dua edin gitsin başımdan yoksa sabrim taşacak şeytana uyacagim lutfen.
Allah yardımcın olsun cnm ins seni rahat bırakır unutur gider

X