HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Kızlar o dua okuyan ağızlarınız bal yesin ... !!! Hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim çok sağ olun :') Allah razı olsun sizden sizi çok seviyorum

Gözün aydın ne kadar mutlu oldum anlatamam.Sanki benım Dua larım kabul olmuş gibi sevındım.
Allah senden de razı olsun.Tüm kardeslerımızden razı olsun.
Rabbim hepımızı çok şükür oldu Dua larında da buluştursun inşallah

Töbe yarabbim b

@NEFSSEMS İnşallah Aminn Aminn Aminnn .Allah bin kere razı olsun senden emi.
Allah ım cümlemızın Dua larını kabul etsin.Sevinç gözyaşları döktürsün çok şükür oldu Dua larında da buluştursun hepimizi inşallah

kız olursa Lady Strawberry adını fallen koyucak heheheh :)
ahahaha kız güldürme öksürükten zaten karnım acıyor daha beter oluyorum gülünce ...Valla hep erkek ismi düşündük eşimle zamanından ber kızı hiç düşünmedim nasip artık.. cinsiyeti belli olsun onu da sorarım millete ne olsun dye

Tebrik ederim canım. Beklemeden mi hamile kaldın? Yoksa sen de bizim gibi beklerken kafayı yiyenlerden miydin, kestane kebap acele cevap

yeterki sağlıkla gelsin kuzucukkkk :) gerisi kolay

Tebrik ederim canım. Beklemeden mi hamile kaldın? Yoksa sen de bizim gibi beklerken kafayı yiyenlerden miydin, kestane kebap acele cevap
bekleyerek hamile kaldım canım .. 8 aylık evliyim şubatta regl olduktan sonra bebek istedim doktora gittim klomenle ve takiple gebelik oldu .. Ama benim hikayem çooook kötü ve karışık ymurtalık rahime yapışık diğer yumrtalık kist dolu bundan önce bi ameliyat hikayem ve kemoterapi hikayem var o yüzden bu bebek mucize .. Dilerim Allah'tan bebek bekleyen herkes beklentilerinin karşılığını alsın ...Ben dualara inanırım ve bu bebek dua ile geldi

Rabim yar ve yardımcın olsun canım. Gebeliğin süresince 71 tane Enbiya oku veya okut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…