HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

İyiyim canım benim . Rabbime hamdolsun .

Dün oğlumun okulundaydım herkes bacağıma bakıyor , bu kadar normal yürümeme şaşırıyor .

Rabbim çok büyük . Dualarınızı geri çevirmedi be gülüm :KK60:
dahada iyi olucaksın canım rabbim çok büyük dualarımız hep senınle sen morelini yuksek tut.

hayır canımmm ben misal beynime kazınmış bir dua olduğu için sürekli okurum bazen 200 bazen 500 bazen 50 sana kalmış...

kuzum ankaralıyım ben kan çekti demekki bebemmmm :))) ağlama kuzummmm bebiş haberi gelsin birlikte
ağlarız :))) şimdi dua vakti :)))

kuzummmmmmm kıyamam sana geçmiş olsun rabbim şifa versin

evet canım en az 50 üst sınır yok 500 de okursun sana kalmış.
bekleriz canım takipte ol...
burası dua topiği birbirimiz için dua ediyoruz
Hatta rabbim sesimizi duydu ilk gebe haberimiz geldi bile...:))) maşallah süpanallah[
cidimisin sendemi ank way bee aynen demk kan cekmiş topram benim
merkez geliyorum yarın yine gidecegim çok yoruldum çokk :KK61:
RABBİM inş megimizi görür yardım eder
vla bnde bol bol dua ediyorum herkez icin hepimiz icin RABBİM duysun inş canım benm

Önemli birşey değil canım ya; çok ağır grip oldum :KK43: şimdi iyiyim de hırıl hırıl ötüyorum sadece.

cok gecmis olsun canim benim :KK43:
sogan suyu cok iyi geliyor.
2 sogani salata yapacak gibi dogra,bi kavanoza koy.
icine 3 kasik kadar(istersen daha fazla) zeytinyagi ve 3 kasik kadar seker koy,kavanozun agzini kapat 3 saat kadar beklet.
sogan suyunu salacak,o cikan suyu gun icinde 3-4 kasik ic,ne oksuruk birakiyor ne bisey..burnun tikaliysa cok guzel aciyor,balgam sokturuyor,iyilesene kadar taze olarak hazirlayip tuket cnm, 2 bilemdin 3 gunde ayaktasin.
bide bal zencefil karisimi al arada..
taze zencefili balin icine rendele,1 saat kadar dinlendir ve yine gun icinde tuket.
cok cok gecmis olsun.

X