HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

ablam mazeretliyken ayetel küri bile okunurmuş kurana ellemeden ezberden ama
tercih mazerteliyken okumamak yani senın tasarufunda kuzum buuu
buda bir ayet kuzum kararsız kaldım
anladım. bende bişi diyemedim şimdi ama sonuçta hastayız diye günahkar varlıklar değiliz. okunabilir kanımca. zaten namaz falan kılamıyoruz bence dilimizden ruhumuzdan ALLAHı o dönemlerde duayla anlamız gerkeiyor

bende bu konuyu biriyle tartışmıştım bana cevap olarak cünüpken Allaha nasıl ibadet edeceksin onun ayetini okuyacaksın demişti susup kalmıştım

bende bu konuyu biriyle tartışmıştım bana cevap olarak cünüpken Allaha nasıl ibadet edeceksin onun ayetini okuyacaksın demişti susup kalmıştım
ozaman ALLAH kelimesinide kullanmayalım. kuranda geçen süreler okunmaz ama dualar okunur diye biliyorum

ozaman ALLAH kelimesinide kullanmayalım. kuranda geçen süreler okunmaz ama dualar okunur diye biliyorum
işte ayet okunmaz herhalde bu durum içimde kalıyor hep bazen şey düşünüyorum bende biz o durumdayken de Allahın kuluyuz sonuçta ne bilim bence herkes nasıl rahat ediyorsa öyle yapsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…