Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

25.08.2022 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)

ANLAMI:

"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE "

1- @ K kartanem2 ( SULTAN )
2- @Vavin ( HAVVA KIZI ARZU )
3- @ nursevdi nursevdi ( KADİR KIZI NURSEVEN )
4- @Asimisa ( ARMAĞAN )
5- Hasretim30 Hasretim30 ( ESİN )
6- @bsra61 ( BÜŞRA )
7- @ CYdA CYdA ( CEYDA )
8- @ perestu perestu ( KEVSER )
9- madamseker madamseker ( VİLDAN )
10- @Sonsuz umut ( ZERRİN )
11- @the last chat bender ( BAHAR )
12- @flamel ( DİLARA )
13- @guelcihan21 ( GÜLÇİN ADIGÜZEL CEVHER )
14- @ E ebra34 ( FERİDE )
15- @Hali ( ELİF )
16- @seymaa-34 ( ŞEYMA )
17- M Meshk07 ( BURCU )

Listemizin tamamlanma tarihi: 05.09.2022

LİSTE ŞU AN ALIMLARA AÇIKTIR

NOT 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır

NOT 2: ( YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN ) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah
Hepimiz için okudum listeye yeni eklenen olursa diye 17 kişi içinde okudum devam ederim kalanlar için bu ara işlerim yoğun olabilir fırsat buldukça okuyup bitirdim rabbim kabul etsin inşallah ♥️

14.08.2022 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)

ANLAMI:

"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE "

1- K kartanem2 ( SULTAN ) 🌻
2- @Vavin ( HAVVA KIZI ARZU )🌻
3- nursevdi nursevdi ( KADİR KIZI NURSEVEN )🌻
4- @SoLeiL12 ( RAHİME )🌻 YENİ LİSTEDE OLMAYACAK
5- @Asimisa ( ARMAĞAN )🌻
6- @ Hasretim30 Hasretim30 ( ESİN )🌻
7- @bsra61 ( BÜŞRA )
8- CYdA CYdA ( CEYDA ) 🌻
9- perestu perestu ( KEVSER )🌻
10- @ madamseker madamseker ( VİLDAN )🌻
11- @Sonsuz umut ( ZERRİN)🌻
12- T There is Hope ( NESLİ KIZI ŞENNUR )
13- @the last chat bender ( BAHAR )🌻
14- @flamel ( DİLARA )🌻
15- @guelcihan21 ( GÜLÇİN ADIGÜZEL CEVHER )🌻
16- E ebra34 ( FERİDE )🌻
17- @Pembeyuvam ( HATİCE )
18- @Hali ( ELİF )
19- @seymaa-34 ( ŞEYMA ) 🌻
20- @ M Meshk07 ( BURCU )🌻

Listemizin tamamlanma tarihi: 24.08.2022

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

En geç 24.08.2022 tarihine kadar bitirilecektir.

NOT 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah
iki prensesin annesi iki prensesin annesi canım İnternet paketim yoktu dönemedim. Tüm listeye okudum. Yeni liste başlamış sanırım bir sonraki listeye alabilirsen çok mutlu olurum

iki prensesin annesi iki prensesin annesi canim tüm listeye okudum ❤️doğum yapmissin mevlam anali babali sağlikli hayirli evlatlar eylesin sanada kolayliklar versin insallah ikiz bebek gerçekten cok zormus bu aksam anladiim misafirlerim vardi bir yasinda ikizleri vardi aman allahim ne anne bi dakika durabiliyo ne baba ne dede babanne hep peslerindeler biz onlardan daha cok yorulduk gercekten çok zor disardan sevmesi cok guzel maşallah sanada hem ikizler birde bizlerle ugrasiyorsun hakkini helal et canim benim

iki prensesin annesi iki prensesin annesi canim tüm listeye okudum ❤️doğum yapmissin mevlam anali babali sağlikli hayirli evlatlar eylesin sanada kolayliklar versin insallah ikiz bebek gerçekten cok zormus bu aksam anladiim misafirlerim vardi bir yasinda ikizleri vardi aman allahim ne anne bi dakika durabiliyo ne baba ne dede babanne hep peslerindeler biz onlardan daha cok yorulduk gercekten çok zor disardan sevmesi cok guzel maşallah sanada hem ikizler birde bizlerle ugrasiyorsun hakkini helal et canim benim
Helal olsun canım. Siz de helal edin. Evet canım ikizler için çok zor diyorlar. Allah büyüktür. Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır der inşirah suresinde. Allah sağlık sorunu vermesin de gerisi bir şekilde hallolur diye düşünüyorum. En kısa zamanda sizlerden de güzel haberler gelir inşallah 🤲🌹😘

iki prensesin annesi iki prensesin annesi canım gözün aydın doğum yapmışsın ikizlerin olmuş maşallah Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsunlar inşallah 🤲🥰
Burda birbirimize çok dua ettik Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin inşallah 🤲❤️❤️
Amin canım. Rabbim hepimizin evlatlarını hayırlı sağlıklı imanlı kılsın inşallah. Tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin Allahım

X