Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim çok geçmiş olsun neyin vatmış bizede haber et Rabbim Şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin etmez miyim hemen ederimmm
Sagol kuzum hiç test birsey yapmadılar ya bu gece ya yarın tekrar gidicem. Allah razı olsun

akgnss , Jane Jetgil , the last chat bender P pembe_gozluk ve Hali adına okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah M Mavi Menekse

Kızlarım cok hastayım geceden beri kusma mide bulantısı sabahtan beri de atesle bogusuyorum hastaneye gittim sadece iğne yaptılar dua eder dua beklerim sizden bu gece bana dualarınızda yer verin olur mu
Canım çok çok geçmiş olsun Rabbim ya Şafii ismi ile sana şifa versin inşallah gene kötü olursan tekrardan git Hemen iyileşmen dileğiyle

Rabbim.acil şifalar versin inşallah kuzum
Amin inşallah kuzum
Canım çok çok geçmiş olsun Rabbim ya Şafii ismi ile sana şifa versin inşallah gene kötü olursan tekrardan git Hemen iyileşmen dileğiyle
Cok sagol kuzum inşallah amin
Vallahi tam zamanında bana denk geldi yumurtlama gunlerimdi Allah razı olsun dualarımız kabul olsun insallah
İnşallah bu ay müjdeli haberi al canım

25- Roosaa
26- Meral01
27- OraEtLabora
28- @Btlaydnz23
29- M Mavi Menekse (Öznur)
Arkadaşlarımın Niyetine de okudum listedeki herkes bitti. Rabbim niyetlerimizi kabul etsin bekleyişlerimizi bu mübarek aylarda hayırlı kılsın inşAllah Diğer listede görüşürüz

Son düzenleme:
Kızlarım cok hastayım geceden beri kusma mide bulantısı sabahtan beri de atesle bogusuyorum hastaneye gittim sadece iğne yaptılar dua eder dua beklerim sizden bu gece bana dualarınızda yer verin olur mu
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin tabiki dua ederiz Bol C vitamini al meyve ye bol su iç geçip gitsin inşallah bir şey kalmasın

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin tabiki dua ederiz Bol C vitamini al meyve ye bol su iç geçip gitsin inşallah bir şey kalmasın
Allah razı olsun kuzum amiinn inşallah hic birşey yiyip icemiyorum maalesef midem almıyor..

Okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…