Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlarım Hayyal Hayyal Iron Butterfly Iron Butterfly Bademimmmm Bademimmmm Omrumu 7 Omrumu 7 niyetine okudum allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda müjdelerinizi almanız dileğimle..

Hayyal Hayyal ve Iron Butterfly Iron Butterfly kızçelerimin niyetine okudum. Hayırlı güzel haberlerinizi alalım inşAllah.Allah kabul etsiin:KK68::KK68:

Hayyal Hayyal 100 Iron Butterfly Iron Butterfly 100 M Mavi Menekse okudum canım iki arkadaşımın niyetine

Hayyal Hayyal ve Iron Butterfly Iron Butterfly arkadaşlarıma okudum Rabbim saglıklı sıhhatli yavrular nasip etsin 🥰 M Mavi Menekse
Rabbim szilerden razı olsun 🌹 Allah razı olsun dua kardeşlerim iyi haberlerle geldim inşallah rahim 11 mm olmuş ve perşembe saat 1 de transferim olacak nasipse sizi Allah için çok seviyorum ❤️

Rabbim szilerden razı olsun 🌹 Allah razı olsun dua kardeşlerim iyi haberlerle geldim inşallah rahim 11 mm olmuş ve perşembe saat 1 de transferim olacak nasipse sizi Allah için çok seviyorum ❤️
Aaa çok sevindimmmmmm hadi saglıkla hayırla al gel bebişiniiiii sıkı sıkı tutunsunnn çok aminnnn😍😍

Iron Butterfly Iron Butterfly ve Hayyal Hayyal için okudum rabbim kabul etsin inşallah en kısa zamanda müjdeli haberlerle mutluluğumuz katlansın 🙏🏻🤲☺️ Iron Butterfly Iron Butterfly çok mutlu oldum canım inşallah bunun ardıda çok çok güzel olsun senin için ayrıca da dua edeceğim 🙏🏻♥️
🥰🥰🥰🥰 Allah razı olsun beni o kadar çok mutlu ettiniz ki okunan dualarla ne desem kelimelere sığmaz 🌹 çok çok teşekkür ederim

Perşembe saat 1de tekrar dua edeceğim sana inşallah canım benim, her şey gönlünce olsun🌸

seyaco seyaco kuzum sen bana özel mesaj gondermişsin katılcak mısın okuyabilcek misin sende arkadaslara karsılıklı okuma yapıyoruz cunku :KK36::KK36:

15.03.2022 tarihli listemizin eenn güncel halidir kontrol ediniz..
❗
❗
❗
🟥
🟥

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly Iron Butterfly
3- Bademimmmm Bademimmmm /Nesibe
4- Omrumu 7 Omrumu 7
5- A R Y A A R Y A
6- MaviSasa234 MaviSasa234
7- Teach_Mavi Teach_Mavi /Meryem
8- -Arwen- -Arwen-
9- DantelKiz DantelKiz /Kübra
10- seyaco seyaco /Servinur
11- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim /Esra
12- madamseker madamseker /Vildan
13- papatyalikizz papatyalikizz
14- E c e E c e
15- civciv161616 civciv161616 /Zahide
16- ShiningLife ShiningLife /Gamze
17- akgnss akgnss
18- Jane Jetgil Jane Jetgil /Duygu
19- the last chat bender the last chat bender
20- Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi /Özge
21- P pembe_gozluk
22- Hali Hali /Elif
23- Cookiie Cookiie
24- A Arzumsunn
25- Roosaa Roosaa
26- Meral01 Meral01
27- OraEtLabora OraEtLabora
28- @Btlaydnz23
29- M Mavi Menekse /Öznur

Gözün aydın çiçeğimm herşey çok güzel olacak inşAllah pozitif haberini almak nasip olsun inşAllah 😍🤲🏻

15.03.2022 tarihli listemizin eenn güncel halidir kontrol ediniz..
❗
❗
❗
🟥
🟥

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly Iron Butterfly
3- Bademimmmm Bademimmmm /Nesibe
4- Omrumu 7 Omrumu 7
5- A R Y A A R Y A
6- MaviSasa234 MaviSasa234
7- Teach_Mavi Teach_Mavi /Meryem
8- -Arwen- -Arwen-
9- DantelKiz DantelKiz /Kübra
10- seyaco seyaco /Servinur
11- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim /Esra
12- madamseker madamseker /Vildan