Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkma canım benim Rabbimin yazdıgından öteye gidemeyiz biz. o bebegin yiyecek ekmegi varsa yer zaten sakin kalarak bekle gören arkadaslarımız dua edecektir sana..

Canım senin için 100 adet okudum. Rabbim gümbür gümbür o sesi duymayı nasip etsin Hayırlı sağlıklı bir gebelik olsun Allahın izniyle

Nefes0858 ve Tiniminimavihanim niyetine okudum. Rabbim kabul eylesin

Nefes0858 Tiniminimavihanim arkadaşlarım niyetine okudum Rabbim kabul etsin İnşallah

Nefes0858 ve Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Rabbim dualarımız kabul etsin inşaallah M Mavi Menekse

Nefes0858 Nefes0858 (Ferda) ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (Esra) arkadaşlarım adına duamı ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Nefes0858 ve Tiniminimavihanim için okudum. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Nefes0858 (Ferda) ve Tiniminimavihanim (Esra) arkadaşlarımız adına okudum.Allahım kabul etsin inşallahh
Allah razı olsun kızlar nefesinize sağlık

Senin için 100 adet okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile kalp atışını duyarsın sağlıkla devam eder inşallah

Ssevincli ve duygu arkadaşım için okudum Rabbbim kabul etsin dileğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…