Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba benim kesem oluştu hayırlısıyla bebeğiminde kalp atışını duymam için şubat 22 sinde randevum var lütfen benim içinde okuyabilirmisiniz şimdiden allah razı olsun ilk gebeliğim sağlıksız gebelikti buda öyle olacak diye çok korkuyorum
Korkma canım benim Rabbimin yazdıgından öteye gidemeyiz biz. o bebegin yiyecek ekmegi varsa yer zaten sakin kalarak bekle gören arkadaslarımız dua edecektir sana..

merhaba benim kesem oluştu hayırlısıyla bebeğiminde kalp atışını duymam için şubat 22 sinde randevum var lütfen benim içinde okuyabilirmisiniz şimdiden allah razı olsun ilk gebeliğim sağlıksız gebelikti buda öyle olacak diye çok korkuyorum
Canım senin için 100 adet okudum. Rabbim gümbür gümbür o sesi duymayı nasip etsin Hayırlı sağlıklı bir gebelik olsun Allahın izniyle ❤️🤲🏻

Nefes0858 Nefes0858 ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim niyetine okudum. Rabbim kabul eylesin 🤲♥️

Nefes0858 Nefes0858 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarım niyetine okudum Rabbim kabul etsin İnşallah 🤲

Nefes0858 Nefes0858 ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Rabbim dualarımız kabul etsin inşaallah 🤲🏻 M Mavi Menekse

Nefes0858 Nefes0858 Nefes0858 Nefes0858 (Ferda) ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (Esra) arkadaşlarım adına duamı ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Nefes0858 Nefes0858 ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim için okudum. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

Nefes0858 Nefes0858 (Ferda) ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (Esra) arkadaşlarımız adına okudum.Allahım kabul etsin inşallahh🤲🤲🥰
Allah razı olsun kızlar nefesinize sağlık 🥰🥰

Senin için 100 adet okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile kalp atışını duyarsın sağlıkla devam eder inşallah 🤲🤲💐

15.02.2022 tarihli listemiz

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal Hayyal / Rüya
2- DantelKiz DantelKiz / Kübra
3- @Ssevincli
4- @Jane Jetgil / Duygu
5- Nefes0858 Nefes0858 / Ferda
6- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra
7- @Szrsz
8- @papatyalikizz
9- @L a v i n / Ceren
10- @Mylv48 / Aysun
11- Hali Hali / Elif
12- @ShiningLife / Gamze
13- @Mabellee / Nesibe
14- @Cicsk
15- civciv161616 civciv161616 / Zahide
16- A Arzumsunn
17- @the last chat bender
18- @A R Y A
19- M Mavi Menekse / Öznur
20- Teach_Mavi Teach_Mavi / Meryem
21- @papatyamveben / Özge

Listemizin tamamlanma tarihi 26.02.2022
LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR.

Yukarıdaki ayeti her bir arkadasımızın niyetine 100 defa okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşeAllah..

15.02.2022 tarihli listemiz

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal Hayyal / Rüya
2- DantelKiz DantelKiz / Kübra
3- @Ssevincli
4- @Jane Jetgil / Duygu
5- Nefes0858 Nefes0858 / Ferda
6- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra
7- @Szrsz
8- @papatyalikizz
9- @L a v i n / Ceren
10- @Mylv48 / Aysun
11- Hali Hali / Elif
12- @ShiningLife / Gamze
13- @Mabellee / Nesibe
14- @Cicsk
15- civciv161616 civciv161616 / Zahide
16- A Arzumsunn
17- @the last chat bender
18- @A R Y A
19- M Mavi Menekse / Öznur
20- Teach_Mavi Teach_Mavi / Meryem
21- @papatyamveben / Özge

Listemizin tamamlanma tarihi 26.02.2022
LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR.

Yukarıdaki ayeti her bir arkadasımızın niyetine 100 defa okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşeAllah..
Ssevincli ve duygu arkadaşım için okudum Rabbbim kabul etsin dileğiniz

X