Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur ilki 10.dk ikinci foto son hali
Maşallah yaa maşallah geboşlarımız çoğaldı Rabbim sayımızı artırsın gözün aydın canımm

Amin insallah Allah razi olsun

Cok amin canım Allah razı olsun gönüllerinizden rabbim herkese nasip etsin insallah

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur ilki 10.dk ikinci foto son hali
Çooook sevindim gözün aydın Allah senden de razı olsun sağlıcakla kucağına al inşaAllah

Hayırlı olsun canımm saglıkla kucagına almakta nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…