Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Bugun dayanamadim kan verdim kizlar 68 cikti rabbimin izniyle hamileyim😊 ben bu yolda cok cabaladim asla pes etmeyin hepimizin bir zamani var kimine varlgi imtihan kimine yoklugu bizde boyle sinaniyoruz asla umit kesmeyin.. inşallah saglikli ilerler gebeligim sizler icin de cok dua edicem rabbim hepimizin yuzunu guldursun dualariniz icinde Allah hepinizden razi olsun tekrar tekrar🤲🤲

yaaa çok şükür 🥲 Rabbim önce dua arkadaşlarımıza sonra tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla versin, biz hamilelere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️

yaaa çok şükür 🥲 Rabbim önce dua arkadaşlarımıza sonra tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla versin, biz hamilelere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️
Sukur hem de bin sukur🤲🤲 amiin amiin canim tek endisem guzel katlanmasi insallah sorunsuz ilerler,🤲🤲🤲 rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin💜

Bu
Bugun dayanamadim kan verdim kizlar 68 cikti rabbimin izniyle hamileyim😊 ben bu yolda cok cabaladim asla pes etmeyin hepimizin bir zamani var kimine varlgi imtihan kimine yoklugu bizde boyle sinaniyoruz asla umit kesmeyin.. inşallah saglikli ilerler gebeligim sizler icin de cok dua edicem rabbim hepimizin yuzunu guldursun dualariniz icinde Allah hepinizden razi olsun tekrar tekrar🤲🤲
Yaa cok guzell❤️

Hayırlı olsun canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💕

Sukur hem de bin sukur🤲🤲 amiin amiin canim tek endisem guzel katlanmasi insallah sorunsuz ilerler,🤲🤲🤲 rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin💜
Ah tereddüt hali kucağımıza alana kadar sürecek gibi perşembe ilk muayeneye gideceğim günler geçmiyor inşallah her şey yolunda ilerler rabbim sağlıkla tamamına erdirir 🥰

Ah tereddüt hali kucağımıza alana kadar sürecek gibi perşembe ilk muayeneye gideceğim günler geçmiyor inşallah her şey yolunda ilerler rabbim sağlıkla tamamına erdirir 🥰
Amiij amiin insallahh.. sag kasik agrim var bu normal dimi endise etmeden edemiyorum😐 arada artiyor korkuyorum

Minnosella098 Minnosella098 @iremblncglyn @gurbetgulu16 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye @eyota @Gelincik78 @Arelarven G Glsgl Merayyy Merayyy @edaecoo @sedeom @Whiterose89
Arkadaşlar sizler için okudum bir rahatsızlığı olanlar varsa Rabbim şafi ismyle şifa versin inşallah. Hayırlısıysa en hayırlı en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik hayırlı , sağlıklı evlatlar nasip etsin sağlıkla kucaklarınıza , kucaklarımıza almayı nasip etsin buradaki okuduğum tum arkadaslarimiza ve burada olmayan bildigimiz bilmedigimiz herkese anne olabilmeyi rabbim nasip etsin insallah kimselerin kucagi bos kalmasin isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲
Amin inşallah

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh🤲🤲 mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur🤲 ilki 10.dk ikinci foto son hali😊
Yaaa canım hadi inşallah kanda da güzel sonuçlar alırsın. Gözün aydın ❤️
Merhaba arkadaslar, transfer gunum belli oldu 26 mart cuma günü olacak kismetse. Herkes icin okuyup bitirdim duayi Allah kabul etsin. Sizler de dualarinizi eksik etmeyin Rabbim hepimiz icin hayirli haberler alabilmeyi nasip etsin insallah🍀
Hadi inşallah sıkı sıkı tutunsun bebeğin sana❤️

X