Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

yaaa çok şükür Rabbim önce dua arkadaşlarımıza sonra tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla versin, biz hamilelere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

yaaa çok şükür Rabbim önce dua arkadaşlarımıza sonra tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla versin, biz hamilelere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Sukur hem de bin sukur amiin amiin canim tek endisem guzel katlanmasi insallah sorunsuz ilerler, rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin

Bu Yaa cok guzell

Hayırlı olsun canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Sukur hem de bin sukur amiin amiin canim tek endisem guzel katlanmasi insallah sorunsuz ilerler, rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin
Ah tereddüt hali kucağımıza alana kadar sürecek gibi perşembe ilk muayeneye gideceğim günler geçmiyor inşallah her şey yolunda ilerler rabbim sağlıkla tamamına erdirir

Ah tereddüt hali kucağımıza alana kadar sürecek gibi perşembe ilk muayeneye gideceğim günler geçmiyor inşallah her şey yolunda ilerler rabbim sağlıkla tamamına erdirir
Amiij amiin insallahh.. sag kasik agrim var bu normal dimi endise etmeden edemiyorum arada artiyor korkuyorum

Amin inşallah

@llaymilya senın içinde okudum canım ama etiketin olmuyor kaç kere denedim tedavin vardı diye hatrlıyorum rabbim gönlündekini hayırlı kılsın

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur ilki 10.dk ikinci foto son hali
Yaaa canım hadi inşallah kanda da güzel sonuçlar alırsın. Gözün aydın
Merhaba arkadaslar, transfer gunum belli oldu 26 mart cuma günü olacak kismetse. Herkes icin okuyup bitirdim duayi Allah kabul etsin. Sizler de dualarinizi eksik etmeyin Rabbim hepimiz icin hayirli haberler alabilmeyi nasip etsin insallah
Hadi inşallah sıkı sıkı tutunsun bebeğin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…