Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Life light daha önce okumuştum H halleycik 100 kez okudum..Rabbim kabul etsin

Life light Bir Pelincik Selinos BankacI26 H halleycik arkadaşlarım için okudum RABBİM sağlıklı hayırlı ömürlü merhametli evlatlar nasip etsin inşallah

Life light ve H halleycik arkadaşımız adına okudum rabbim kabul etsin inşallah

Okudum kızlar rabbim kabul etsin sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ikisinede

Hepinizden Allah razı olsun ağzınıza sağlık. Hep birlikte güzel haberler alırız inşallah

Olur mu öyle şey canım ne hakkı. Vardır bunda da bir hayır. Rahim duvarının kalınlașması için nar öneriyorlar ama o da prolaktini yükseltiyor sanırım. Doktoruna danışıp tüketebilirsin

hepimize hayırlısıyla sağlıkla diye niyetlenerek okuyorum bunda da vardır bir hayır... süreç yeterince zorluyor sende böyle ufacık şeyler için üzme kendini en kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberini duyacağız inşallah benim hakkım hepinize helal olsun

Rabbim kalbine göre versin canım benim samimiyetini çok iyi hissediyorumHelal olsun sende moralini yüksek tut inşallah güzel olacak herşey

Rabbim kalbine göre versin canım benim samimiyetini çok iyi hissediyorumHelal olsun sende moralini yüksek tut inşallah güzel olacak herşey
İnşallah canım dün çok üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır vakti gelmemiş demek ki Allah seninde gönlüne göre versin tez zamanda rabbim burdaki herkesin kucağını hayırlı evlatlar la doldursun

Sağolasın canım evet merkeze her gidip geldikten sonra gün boyu baş ağrısı çekiyorum hep bişey çıkıyor vardır Allah ın bir bildiği inşallah tez zamanda hayırlısıyla hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…