Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

M Manda_Lina gurbetgulu16 gurbetgulu16 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye E eyota sweetgirlcandy sweetgirlcandy Gelincik78 Gelincik78 A Arelarven G Glsgl Merayyy Merayyy edaecoo edaecoo S sedeom NaaNaa NaaNaa
Bugünde arkadaşlar sizler içinde okudum .An itibari ile benim listede okumadığım arkadaşım kalmadı.Allah hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını en kısa sürede versin.Bende transfer olmayı bekliyorum.
Allah senden de razı olsun canım amin. Rabbim seninde ne muradın varsa versn hayırlı haberler al en kisa zamanda insallah 🤲🥰

Benim için dua eden herkesten Allah razı olsun bu ay iptal edildi tüp bebeğim tam bir açıklama da yapılmadı estrofeme devam edeceğim anladığım kadarıyla taze transfer olacağı için rahim duvarı kalınlığım yeterli değil çarşamba kullanmaya devam edip tekrar gideceğim ön sıraya geçip hakkınıza geçtiysem helal edin kızlar çok üzgünüm

M Manda_Lina gurbetgulu16 gurbetgulu16 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye E eyota sweetgirlcandy sweetgirlcandy Gelincik78 Gelincik78 A Arelarven G Glsgl Merayyy Merayyy edaecoo edaecoo S sedeom NaaNaa NaaNaa
Bugünde arkadaşlar sizler içinde okudum .An itibari ile benim listede okumadığım arkadaşım kalmadı.Allah hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını en kısa sürede versin.Bende transfer olmayı bekliyorum.
Allah senden de razı olsun canım inşallah Rabbim tedavi aşamalarında kolaylıklar versin hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin en kısa zamanda 🤲🤲

Gittyse sorun yok ama isim degistirenlerde oluyor canm o yuzden ricada bulundum sadece. 2 kisi drgismistir tabi ama ister istemez sıralar kaymis oluyor yok one çekilip cekilmemesine birsey soylemyorm zaten sorun degil canim o sadece iste arada okuyabilme gibi bir sansm olmayablyor cok hastaym ve bir yandan ev topluyorum tasincam ben yatyorm annemler topluyor resmen. Bende listeyi basta defterime yazdm ona gore okuyorum. Kusura bakma listeyi fazla guncel takip edemiyorum 2 gundr nerdeyse giremedm zaten dun gece cok zor baya bi okudum onden gidip bir kac gun dinleneym dye bir kac gun sonra geldgmde sayfalarca yazisma oluyor onlari okumak bana suan icin cok zor ama insallah iyilesrsem herseye yetisirim kusura bakma yanls anla diye demedm
Geçmiş olsun canım. Yok neden yanlış anlayım ben. Yoğunsan takip edemiyorsan bir şey diyemem. Ama ilk mesajıma bakabilirsin orası güncel liste

X