Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Canim üzülme desemde elde değil benimde kalınlık yeterli gelmedi benimdi bu ay iptal oldu vardır herşeyde bi hayır diyorum .
Stres yapmamaya çalış bu dönemde çok önemli

Canim üzülme desemde elde değil benimde kalınlık yeterli gelmedi benimdi bu ay iptal oldu vardır herşeyde bi hayır diyorum .
Stres yapmamaya çalış bu dönemde çok önemli
İlk gün çok üzüldüm bugün toparladım Allah tan çabuk geçiyor gelecek ay ki umutlara sarılıyorum napalım inşallah senin tedavinde gelecek ay olur ve pozitif sonuçlanır

İlk gün çok üzüldüm bugün toparladım Allah tan çabuk geçiyor gelecek ay ki umutlara sarılıyorum napalım inşallah senin tedavinde gelecek ay olur ve pozitif sonuçlanır
Insallah canım Allah razı olsun Rabbim bu yolda olanlara maddi manevi kolaylıklar versin inşallah
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize isteyen herkese

Life light ve H halleycik okudum canlar, rabbim tez vakitte hayırlı haberlerinizi alalım

Bugünkü arkadaşlara okudum rabbim kabul etsin inşallah

Life light ve H halleycik için okudum Allah kabul etsin

BankacI26
Life light
Mucizemsn
@Mavissss1
Sizler icin okudummm
Rabbim dualrimizi kabul etsinn

Life light H halleycik Mucizemsn @Mavissss1 duanızı okudum kuzular Allah kabul etsinnnn sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin tez zamanda
Teşekkür ederim canlar. Rabbim razı olsun hep beraber güzel haberler alalım inşallah

öyle iyi anlıyorum ki bende yaşadığım ilçeden rize araştırma hastanesine gitmek araçla 1 saat sürüyor ve her seferinde sıra bulabilmek için sabah sekreterler bile gelmeden başlayan sıraya girip rahat 1 saat bekliyoruz bu sadece muayene olmak için verdiğim mücadele gerisi hepimizde aynı zaten korku, stres, belirsizlik, huzursuzluk her birini atlattıktan sonra şunu anladım dua etmekten başka elimden hiç bişey gelmiyor nasipte varsa bir yolunu bulup olacak inşallah

Life light H halleycik Mucizemsn @Mavissss1 için okudum rabbim kabul etsin

Arkadaşlara okudum Allah kabul etsin
Teşekkür ederim kızlar hep birlikte güzel haberler alalım Allah razı olsun hepinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…