Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Mehfam Larka ISSIZZ Bir Pelincik Selinos BankacI26 Life light arkadaşlar okudum Allah dualarınızı kabul etsin en yakın zamanda saglikli hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin bizlere inşallah amin

Selinos BankacI26 Bir Pelincik @Mavissss1 ( mavissss kullanici adli arkadasin onceki adi "aee "miydi acaba ) H halleycik Mucizemsn sweetgirlcandy
Arkadaslar sizler icin okudum Rabbim kabull etsin inşallah
Arkadaslar rica ediyorum en azndan bu dualarimiz liste bitene kadar kimse kullanıcı adini değiştirmezse sevinirim çünkü listeyi kagida gecirip okuyorum okudugumu siliyorum suan aee kullanici adli arkadasa diye okudum etiket cikmayinca anladmki isim degismis bu seklde cok zor oluyor rica ediyorum lutfen

sweetgirlcandy canm sanırım bazi kisileri one bazilariyla yer değiştirilmiş ben basta listeyo defterime gecirip okuduğumu karalıyorum bu seklde isimler degisince karisiyor zor oluyor gerçekten cunku gunluk deglde onden gidiyorum busefer liste komple karışıyor gibi oluyor kimsenin hakkina girmek istemeyiz sende tabiki tedavisi icin olanlari one çekiyorsun guzel birsey ama birisini atlarm diye korkuyorm hakka girmek istemyorm

Kıyamam sana keşke sıramı sana verseydim benimki şuan imkansız zaten☹☹
Olsun canım sıkıntı yok. Niye imkansız dedin ki

Canım aee isimli kişi sadece ismini değiştirip kadınlar kulübünden gitti listeden onu sildim zaten. Bir de sadece 2 kişinin yeri değişti. Arada yazışmaları okursak gözden kaçmaz diye düşüyorum

Hayır canım kullanıcı adımı değiştirmedim başından beri hep aynı profil fotosunu değiştirmiştim sadece etikette çıkıyor aslında @Mavissss1

Hayır canım kullanıcı adımı değiştirmedim başından beri hep aynı profil fotosunu değiştirmiştim sadece etikette çıkıyor aslında @Mavissss1
Allah allah bende aee diye yazmisim canim oyle yazmasa yazmazdm ya o isimde bir kullanıcı adi vardi degistirdi tedavi bekleyenler basa gecince siralar degisince seni oyle sanmisimdr ozamn canım

Gittyse sorun yok ama isim degistirenlerde oluyor canm o yuzden ricada bulundum sadece. 2 kisi drgismistir tabi ama ister istemez sıralar kaymis oluyor yok one çekilip cekilmemesine birsey soylemyorm zaten sorun degil canim o sadece iste arada okuyabilme gibi bir sansm olmayablyor cok hastaym ve bir yandan ev topluyorum tasincam ben yatyorm annemler topluyor resmen. Bende listeyi basta defterime yazdm ona gore okuyorum. Kusura bakma listeyi fazla guncel takip edemiyorum 2 gundr nerdeyse giremedm zaten dun gece cok zor baya bi okudum onden gidip bir kac gun dinleneym dye bir kac gun sonra geldgmde sayfalarca yazisma oluyor onlari okumak bana suan icin cok zor ama insallah iyilesrsem herseye yetisirim kusura bakma yanls anla diye demedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…