Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Tamamdır çok teşekkür ediyorum yalnız nasıl etiketliycem arkadaşı bilmiyorum tarif edermsiniz
Canım etiketlemişsin sanırım @ yapıp nick yazarak🤗
Sevgili sweetgirlcandy sweetgirlcandy nicklerimizin yanina isimlerimizi de yazsak olur mu ki?
benim ki Alev🥰
Tabi ki isteyenlere yazarım 😊
Merhaba kızlar beni de alır mısınız aranıza sanırım bugün başlamış mesajları okudum yarın 18.00e kadar mı okunacak
Evet bugün başladık. Ekliyorum listeye. İlk 2 kişi ye başladık. Yarın 18.00 de sonraki isimlere geçecez. Her gün listeyi paylaşıp bildircem. Sizde okuduğunuz kişileri etiketlersiniz🤗
Selinos Selinos arkadasimizin transfer tarihi baya yakinmis, ben yerimi ona verebilirim sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Öne aldım canım transfer tarihinden önce 🤗
sweetgirlcandy sweetgirlcandy çok çabuk okunuyor bu canım.acaba 4 er kişi mi bitirsek her gün?
Liste uzun ya çabuk biter hem..?

Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah benide ekleyebilirmisiniz rica etsem
Eklerim tabi ki. Bugün ilk 2 kişiye başladık yarın 18.00 e kadar. Her gün paylaşcam okunacak kişileri. Takip edip okuduğunuz zaman etiketlersiniz🤗
Canım çok çabuk okunuyor üç yada dört kişi yapalım kızlarda kabul ederse sweetgirlcandy sweetgirlcandy

Benim okumam çok 2 kalsın, zor yetisirim yoksa🙈
merve merve ve burcusami burcusami icin okudum💗

ISSIZZ ISSIZZ damlacross damlacross canlar isterseniz önden okuyabilirsiniz yetiştiremem diyenler var🤗

Merhaba canım benide ekleyebilirmisin? Bu ay tedaviye başlıyorum bende eğer sırayı öncelikli olarak ona göre ayarlayacaksan hangi vakite kadar okunmasının gerektiğini söyleyebilirim😊 Sıralama önemli değilsede niyet önemli olan zaten bende varım..

merve merve burcusami burcusami kizlar adiniza okudum rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin inşallahh🤲🤲

merve merve burcusami burcusami okudum dua ettim Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah mutlu haberlerinizi almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏 ❤️

Benim okumam çok 2 kalsın, zor yetisirim yoksa🙈
merve merve ve burcusami burcusami icin okudum💗

🍀 merve merve
🍀 burcusami burcusami en içten duygularımla sizlere dua ettim. Insallah Allah dualarımızı duyar ve kabul eder. 🤲

merve merve
burcusami burcusami
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin❤️

Rabbim aynı sevinçleri paylaşmayı nasip etsin. Çok teşekkür ederim. 🤲🏻

Merhaba canım benide ekleyebilirmisin? Bu ay tedaviye başlıyorum bende eğer sırayı öncelikli olarak ona göre ayarlayacaksan hangi vakite kadar okunmasının gerektiğini söyleyebilirim😊 Sıralama önemli değilsede niyet önemli olan zaten bende varım..
Tabi ki eklerim. Tedavi, transfer vs hangi günse öne alalım tabi🤗

merve merve ve burcusami burcusami kızlar sizler için okudum🤲🏻❤️ Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsiin.Amiinn🤲🏻🌸❤️

merve merve burcusami burcusami okudum canlarım Allah kabul etsin tez vakitte müjdeli haberinizi almayı sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallaahhh 🤲🏻💛💛

Rabbim birbirimize sevinmeyi de nasip etsin. 🤲🏻

X