hymenoplasti sonucu...

cnm özelde yazamıyorum...offfffff evet ya bugünlerde yine çok sıkıldım nasıl atlatıcam diye düşünüyorum 9 ay kaldı düğünüme ve ben daha kararımı vermiş diilim ((( diyelim ki karar verdim kesin sonuç alabilecekmiyim :SSSS korkut arslana güvenmiyorum bence o kalıcı adı altında geçici yapıyo.3 gün kala gidebilecek durumum olsa geçici yaptırırım ben zaten.dediğin gibi h.özkan da kendinden çok emin konuşuyo ve doktor sitesinden maillere verdiği cevapları takip ediyorum bazen çok agresifçe davrandığını görüyorum ve bazı maillerin silindiğini farkettim h.özkanın sayfasından bu da olumsuz etki yaptı bende.bunların dışında kadıköyde bi kliniğe mail attım dün cevap gelmedi hala...inş o bayan sonucunu yazar tatlım ona göre karar veririz.

gwçici beni korkutuyor canım ya çok eski bi yöntem olduğundan, benim sözlüm sağlık memuru, az çok bi bilgisi vardır fln diye korkuyorum harun özkana kalıcı yaptırıp kanama işini şansa bırakıcam sanırım çünkü çok katı fikirli biri değil sözlüm, en azından zorlanıcaktır o da bi şekilde ilişkiye girerken ve bakire olmadığımı düşüneceğini sanmıyorum, öyle umuyorum yani. canını sıkma canım en azından düğün tarihin belli, düğüne 3-4 ay kala yaptır bence, öyle yaptıranların son dikiş olmadan kanamaları oldu, ben de öyle yapmayı düşünüyorum, daha uzun bi dönem bekleyip kanaması olan duymadım çünkü, olmayan da duymadım ama, böylesi daha mantıklı geliyor.

evet cnm haklısın kadıköyde bi kliniğe mail atmıştım dr cvp yazmış.geçiciyi tavsiye etmiyoruz anlaşılma oranı çok fazla demiş tabi açıklamış nasıl anlaşılabileceğini uzun uzun, dr a hak verdim okuyunca.bende sanırım h.özkana yaptırıcam diğerlerinin içinde en tecrübelisi o.ibrahim aşkar diye de bi plastik cerrah var bu işlemi çok sayıda yapmış hatta bi bayana yaptım aşiret ağasıyla evlendi demiş ancak yaş itibariyle h.özkan daha tecrübeli geldi bana.aslında ben aralık ayında yaptırmayı düşündüm bi ara ama sora düşündüm de bikaç ay kala yaptırmak daha mantıklı geldi.aynen cnm o kadar da üzerimize geleceklerini sanmıyorum sonuçta her zar kanar diye de bişey yok.

aynen öyle canım doktor neler söyledi bilmiyorum ama az çok bi tıbbi bilgisi olan anlayabilir geçiciyi, belki bakmak isticek ilişkiden önce, öylesine yani, hayır mı dicez eşimiz olmuş artık, hayır desek bile şüphe uyandırabilir. ben bu yüzden harun özkanı tercih edicem sanırım ve yaza doğru halledicem bu işi bi aksilik olmazsa. çünkü dier doktorlara yaptırırsam içime sinmicek belki son dikişi attırmam gerekicek garanti olsun diye. bu da riskli benim sözlüm açısından :S

evet canım artık hemen hemen erkeklerin hepsi bu şekilde bi operasyon olduğunu biliyo o gece için farklı şeyler yaşamak istenebilir ve hayır diyecek diiliz dediğin gibi.en iyisi bence de kalıcı tabi ki yeter ki tutsun yeter ki son dikişe kalmasın işimiz.miaji de yazmıyo artık buraya naptı merak ettim :SSS

harun ozkan genel anestezı olursa 3000 tl dedı ya adam tam manasıyla ucmus resmen..bu nedır boyle ya

harun ozkan genel anestezı olursa 3000 tl dedı ya adam tam manasıyla ucmus resmen..bu nedır boyle ya

Gerçekten uçmuş 20 dk lık iş için.. uygun fiyata yapsalar halbuki daha çok giden olur.. 3000 tlyi biriktirmek kolay mı.. Akın bey yarı fiyatına yapıyo resmen o zaman ve olumlu sonuç alan da var yani. Demek ki biliyo işini..

ilk defa duyuyorum...ilişkiden önce içine bakıldığını....eşiniz diye içine bakılması mı gerekiyor ilk günden...eşinizde olsa yinede o bir erkek hemen ilk gecede esir gibi buna nasıl izin veriyorsunuz anlamadım gitti...herşeyin bir üsülü var...bildiğim kadariyle....

arkadaş hak veriyorum kızlar, içine bakmaya ne hakkı var jinekolojik kontrol mü yapacak::)bende hiç duymadım bakan.. zaten baksada gözükmüyor ki bi şey .. dikişler gözükmüyor korkmayın

erkek öyle bişey desede çekiniyorum zaten diyip izin vermicez,hem saçma olur zaten öyle bişey istemesi..

arkadaşımın eşi doktordu ve bakmıştı zarının hangi tip olduğuna, esirlikle alakası yok istemezsen tabi baktırmazsın ama merak edip görmek isteyenler oluyor.

kliniğin yazdığı maili buraya koyabilir misiniz.

ille de bakacak anlamında diil arkadaşlar utanarak söylüyorum ama eşiniz oral isteyebilir ve diline gelme ihtimali varmış dikişlerin bi kadın doğumcu söyledi bunu bana...

arkadaşlar hem baksa bile bişi değişmez. Anca kadın doğum uzmanları bakarsa anlayabiliyor. Bu konuda korkmayın bence tek dert iyi bi doktor olmalı. ve kanın gelmesi bana göre.

kızlar isterse yapmıcaksınız oral.. ilk gece fantezi mi olur her şey olması gereken gibi olmalı zaten korku,stres olacak ileriki günlerde yapalım dersiniz.zaten saçma öyle bi şey istemesi ilk gece den kimse yapmıyordur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…