hymenoplasti sonucu...

kızlar bende varım aranızda kaç aydır bu topiklerde geziniyorum umutsuzluğa düştüğümde hemen burayı açık okumaya başlıyorum ve bana umut veriyor ben doktora gittim ve bana geçici yöntemi önerdi diğerinin tutmama gibi bi olasılığı var dedi geçiciyi binlerce yaptım ve %100 başarı dedi ama ona rağmen ben çok korkuyorum esn19 die bi arkadaşımız var oda geçici yaptırmış nolursun bana biraz bahsedermisin aşamaları bende kınadan 1gün önce yaptırmayı düşünüyorum ama oynarken falan bişey olursa diye korkuyorum gittiğim doktor çok başarılı ve ünlü biri bana biraz moral verin yalvarırım

geçici yaptıran arkadaşların sorun olmadı kına ve düğünde oynadılar gönüllerince :) ben öyle bi şeye cesaret edemediğim için kalıcı yaptırmayı düşünüyorum plastik cerraha.

geçici yaptıran arkadaşların sorun olmadı kına ve düğünde oynadılar gönüllerince :) ben öyle bi şeye cesaret edemediğim için kalıcı yaptırmayı düşünüyorum plastik cerraha.

meryemacım bende düşünmüştüm plastik cerraha daha iyi bilir diye sonra kadın doğumcuya gittim bu düşüncemi söyledim kızlık zarı dikiminde kadın doğumcuların daha başarılı olduklarını söyledi tabiki işinin ehli bi plastik cerrahta başarılıdır lafım yok sonuç kan olduktan sonra kimin yaptığı önemli değil umarım hepimizde mutlu oluruz:)

umarım canım. geçiyi kadın doğumcular iyi yapıyor, kalıcıyı da biz dier p. cerrah ise.

slm kim acaba bu ünlü biri ist demi.bende yaptırıcam bende takip ediyorum bu formu

çok uzak ama yaaaaa

yine en iyi sonuçlar bursadan ve anakaradaki doktorlardan gelmiş ist de hiç güvenilecek doktor yok sanırım...

meryama bişey sorucam esn19 operasyonmu yaptırdı. yoksa düğünü olduda kanamasımı oldu anlamdım

canım özel mesaj hakkım yok esn19 minikperimin doktoruna yaptırdı sanırım murat bey'e, çok emin deilim ama öyleydi sanıyorum, ben de unutuyorum kim hangi dr a yaptırdı die sürekli okumaktan aklım karışıyo. ama geçici yaptırdı esn19 ve kanaması oldu yanlış hatırlamıosam.
hayırlı olsun canım bu arada şimdiden, benim de bu kış olabilir nişan fln. ben plastik cerrah h. özkana yaptırcam sanırım çünkü garanti verior kontrole de çağırmıyor siz isterseniz gelin dior. ben düğün haftası ist da olamicam o yüzden son kontrol şansım da olmicak.

Son düzenleme:
hoşgeldin hopicik..
ben de kınadan 1 gün önce yaptırdım canım, ve o andan itibaren hiç oturup yatıp dinlenemedim.. ertesi gün kınamda da düğünümde de fazla fazla oynadım. hiç ağrı sızı hissetmedim hatta acaba doktor dikiş atmadı mı falan diye bile düşündüm, o derece yani. O açıdan hiç korkma. Benim tek korkum doktora gidememekti, onu da atlattım çok şükür..

meryama bişey sorucam esn19 operasyonmu yaptırdı. yoksa düğünü olduda kanamasımı oldu anlamdım
evet ben geçici operasyon yaptırdım, düğünüm ve kanamam oldu..
meryemanın dediği gibi minikperimin doktoruna gittim ben de..

kandırmacamı erkeklerin okadar ikiyüzlülükleri arsızlıkları çilelerinin yanında bu hiçbişey. iyiki yaptırmışsın kardeşim :)

umarım canım. geçiyi kadın doğumcular iyi yapıyor, kalıcıyı da biz dier p. cerrah ise.

cnm dr sitesinde biriyle msjlaşıyorum eğer dürüstse (nette insan kimseye güvenemiyo) h.özkana operasyon yaptırmış kontrole gitmiş %100 başarılı demiş 10 aralıkta düğünü varmış sonucu yazıcam dedi :SSSSS

aa gerçekten mi, benim konuştuğum kişiye de %100 başarılı demiş ama düğünü haziranda, doğruyu söylüyor çünkü başta doktorun gerçekte çok iddialı konuşmadığını söylemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…