hymenoplasti sonucu...

aekadaslar bugun ebru zulfıkarogluyla konuştum.ve benı telefonda cok rahatlattı.2200 tl suanda verdıgı rakam.yuzde yuz garantı verıyoruz dıedı..16 sında gun almayı dusunuyorum cumartesi için .yuzde 99.sadece kafamı karıstıran 3 gun oncesı bana gel derse onu nasıl başarırım bılmıyorum.tek dusuncem o.? gelmeyı dusunen varsa bırlıkte yaptıralım.16 hazıran cumartesi için..

Canım en son mayısda yazmıssın çok merak ettim sonuç ne oldu? ameliyatı oldunmu? bu arada ankaradamı yaşıyorsun..Ben mesela istanbulda kalıorum ama ebru hanımı çok duydum iyi diyorlar ankara gidip dönmeyi bile göze alabiliyorum...geri dönüş yaparsan çok sevinirim...

canım maaelsef ben bır turlu gıdemedım..aksılık aksılık ustune ..gecen gun aradım doktoru tekrar 1.5 ay kalaya kadar kalıcı ıslem yapabiliriz dedi.bende oyuzden rahatım gercı hoş evlılık olayımda şu anda tehlıkede belkıde su anda hıc yaptırmam ama yaptırınca mutlaka sızı bılgılendırecegım.2 defa randevu iptal ettim şanssızlık mı hayırlısımı değilm i artık bilmiyorum işte böyle..önce nişanlımla sorunlarımı hallemye bakıcam yoksa sonrasında yaptırsamda olur dıyorum

ne kadar ücret ödediğini öğrenebilirmiyim,ben ayını anda vagina daraltmada istiyorum acaba ikisi aynı anda oluyormudur.

Canım zaten ikisini birlikte yapıyorlar sen ilk başta konuş. İlk önce vajina içini daraltıyor sonra yeniden kızlık zarı yapıyor.

doktorunuzun ismini verebilecek misinizz ? bende gaziantepte dr arıyorum bilgi verir misin ?????

canım bu hangi doktor acaba?

doktorunuzun ismini verebilecek misinizz ? bende gaziantepte dr arıyorum bilgi verir misin ?????

gaziantep özkan aydın leylek canım doktorum bu forumda kdr56 diye bi arkadaşımız ona flep yaptırmış ve 4 ay sonra kanaması olmuş son kontrolede gitmemiş özkan beyde bana ısrarla gerek yok seni yeniden kız yapacam diye söyledi bence ona git fiyatıda uygun doçent kendisi ben çok inanıyorum senin düğün tarihin bellimi

evet kader son kontrole gitmemişti ve kanaması oldu, çok şanslı, umarım hepimizin yüzü güler.. antep'te olsaydım ben de bu doktora giderdim ama istanbuldaki drlar bana hiç güven vermiyor

Elanurcum kabus bitti, ben de kurtuldum nihayet darısı senin de başına arkadaşım

Elanurcum kabus bitti, ben de kurtuldum nihayet darısı senin de başına arkadaşım

canım çok sevindiiimmmmmm hep mutlu olmanı diliyorum sen kurtuldun darısı bizim başımıza aslında operasyondan çok ne zaman yaptırmalıyım zamanı nişanlını ayarlaması çok zor o yıpratıyo insanı inşallah bende hayırlı haberlerimi yazarım

canım benim çok sağoll evet, gerçi işlemin her aşaması zor aslında.. insanı ruhen çökerten bir işlem
neyse ki atlattım, artık düşünmek bile istemiyorum. Aklıma bile gelmesini istemiyorum. Herşeyi beynimden silmek istiyorum...
inşallah zor durumda olan bütün arkadaşlarım atlatırlar bu durumu, artık mutlu olmak bizim de hakkımız.
senin de güzel haberlerini almak için takip edicem burayı canım

sen geçici mi yaptırmıştın cnm?

artık arkana dönüp bakma canım evliliğinin tadını çıkar doya doya inşallah hayırlı haberler vericem canım

sen geçici mi yaptırmıştın cnm?
evet canım, geçici yaptırmıştım.

artık arkana dönüp bakma canım evliliğinin tadını çıkar doya doya inşallah hayırlı haberler vericem canım
aslında bu topiklere bile gelmek istemiyorum ama sizleri merak ettiğim için ve bakalarına da yardım edebilmek için geliyorum yine tatlım..

evet canım, geçici yaptırmıştım.

aslında bu topiklere bile gelmek istemiyorum ama sizleri merak ettiğim için ve bakalarına da yardım edebilmek için geliyorum yine tatlım..

canım birbirimize destek olmamız bana çok iyi geliyo iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…