hymenoplasti sonucu...

Hopicik senden haber bekliyo olucam. hangisine gidiyosun peki?

canım benim doktor bilindik değil burdaki geçen isimlerden değil yani muhakkak haber edicem canım 10 gün kaldı benimde nikaha ama şu korkum var adetim olmadı olabilir diye korkuyorum onu hesap edemedim bitürlü çok düzensiz oluyo çünkü benim

canım bunu hangi dr dedi ya çok iddalıymış

kesinlikle arkadaşa katılıyorum bence reklamını yapmak için diyor yoksa bütün dr lar yapar bunu bence koskaca tc devletimizde bu kadar başarılı hekimler varken tek omu biliyor bunu ilginç

ben de murat beye gıdecegım yaa.dugun mugun yok ama gıdıp pskolojımı duzeltmek ıstıroum.gerısı allaha kalmıs artık..

]kızlar ben bugün bulundugum sehırde op.dr kadın dogumcuya muayeneye gıttım.bana bakıre oldgumu söyledı ..hatta bekaret raporu verdı.ıstedıgınle istediğin zaman evlenebılırsın dedi.ben de acıklama yaptım ılk doktorum bakıresın kızlıgın elastık dedı dedım.ardından bır dokora daha gıttım 2 yırtıgın sonra bır doktora daha gıttım oda 3 yırtıgın var dedı dedım.vajınan genıs ve kızlıgın elastık dedi. bu da senın allah tarafından yapın .buna yapacak hıc bır sey yok rahat ol .dedım kı hocam evlendıgımde doktora gıdersem gotururse esım kanamam olmazsa eğer yıne bu sıızn dedıgınızı derler degıl mı dedım.kesınlıkle evet dedı.bu ıslemı yapan doktorlar var ıstersen yonlendırebılırım ama yok kı kızım senın hıc bır seyın yok zar ve rahım yapın yuzunden dedı.ben aglamaya basladım anneme sarıldı doktor en begendıgım annelık ornegını sergıledınız dedı.para amacıyla sana boyle soylemıs her ıkı doktor gıttıgın ılk doktorda benım dedıgımı demiş dedi.dıgerlerının dedıklerıde ustelık tutarsız dedı bırı 2 bırı 3 demıs işte bunlar bu operasyonu yapan doktorlar dedı.sırf para kazanmak ıcın.sana bunu dıyen doktora sormak lazım acaba senın neyını dıkecek dedı.ıstedıgınlee korkmadan evlenebılırsın dedi.kanaman olabılırde olmayabılırde .tamamen karsı tarafın penıs boyuyla alakalı durum dedı.cunku rahmın cok geniş dedi.işte böyla arkadaslar kıme ınanacagımı sasırdım sevınsem mı uzulsem mı anlamadım:S beynım durmus durumda..sızce gunenıp yoluma hıc bır sey yokmus gıbı devam mı etmelıyım...

tatlım ne yaptın neye karar verdin dediğin olay benim arkadaşımın da başına geldi bi doktor esnek demiş ikincisi 6 yerden yırtılma var demiş ama kzın kanaması olmamış hiç. o da kararsız güvenemiyo artık.

canım yaptırmıcam ama bır doktora daha yetıt ettırıcem oda aynı seyı derse 3 doktor aynı seyı demıs olucak.sorada artık allah yarımdımcım olsun dıyıp unutucam bu olayı

siz ameliyat oldunuzmu

merhaba sana ulaşmaya çalışıyorum ama bir türlü yapamadım.. lütfen operasyonu olduğun doktorun adını yaz bingöldeymişsin.. çok zordayım ne olur haber ver.. özel mesaj atamıyorum sana haber beklıyorum

of ya ben harun özkanı düşünüyordum. hatta kendine güvenmesi hoşuma bile gitmişti. kafam çok karıştı

bana özel mesaj atan arkadaşıma!!

özel msj hakkım yok. farkemişsin zaten :) burdakiler harun özkan için dr hakkında olumsuz şeyler yazdıkları için kafam karıştı sadece vazgeçmedim yani. kendisiyle görüştükten sonra kararımı vericem.

Allah rızası için diyin bana İstanbul'dan flep konusunda nasıl bir doktor????Kimseye özelden de yazamıyorum yeni üyeyim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende doktor araştırıyorum İstanbulda Harun Özkan çok idialı bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
tebrikler))) bir sorum vardi. gecici yaptirdiginiz zaman dugunde,kinada topuklu mu giymisdiniz? kac sm? bir de ilk iliskide erkek dikisi falan hiss ediyormu? yani sap dusuyormu? boyle bir ihtimal var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…