hymeneoplasti dusunenler buraya

Ne alakası var anlamadım tüm erkeklerin bunu hakettiğini mi ima ediyorsunuz ? ya erkek böyle bir şey yaşamadıysa daha önce bir hatası yoksa o zaman ne diyeceksiniz, aynısı diyelim oğlunun başın geldi o zamanda söylediklerini savunurmusun ?:111:

Arkadaşlar Burcu hanımda ameliyatımı oldum, herşey yolunda gitti... Çoook rahatladım....

Arkadaşlar Burcu hanımda ameliyatımı oldum, herşey yolunda gitti... Çoook rahatladım....

kızlar herkes burcu hanım hakkında cok guzel şeyler yazmış. bende diktirmeyi düşünüyorum fakat şu an için evlilik vs. yok yani bi kaç sene sora evlenicek olsam bi problem yaşarmıym. bide fiyat bilgisi alabilirmiyim. burcu hanımla ilgili hiç şikayeti olan var mı bu arada?

En iyisi akın bey yada Harun bey. Akın bey şişli medde... Burcu hanımdan kimse memnun değil bi kaç kişiye kötü davranmış..

Akın bey 1500
Harun bey ve burcu hnm 2500

Akın bey 1500
Harun bey ve burcu hnm 2500

akın bey şişlide nerde internetten numarasına ulaşabilirmiyim soyadı nedir acaba?

siz yaptırdınız mı peki? yani güvenebilir miyim? sonuç alamam die çok korkuyorum açıkçası..

akın bey şişlide nerde internetten numarasına ulaşabilirmiyim soyadı nedir acaba?

siz yaptırdınız mı peki? yani güvenebilir miyim? sonuç alamam die çok korkuyorum açıkçası..

Şişli med diye yazarsanız çıkıyor....

Akın beye buradaki bayanlar güveniyor ..

Ben daha yaptırmadım.. Akın beye yaptırıp kaanaması olan bayan arkadaşlar var...

sekizkek, ozgemin kontrolünü bekliyorum ben, ona göre sen de kararını netleştirirsin, biraz daha para biriktirmek için daha geç yaptırabilirsin..

kızlar hepinizin mevlid kandilini kutlarım dualarınızı bekliyorum bu dertte olan herkese dua etmenizi istiyorum bu mübarek gün hatırına RABBİM rahmetiyle bi çıkış yolu hazırlasın bizlere bizleri bu dertten kurtarsın

En iyisi akın bey yada Harun bey. Akın bey şişli medde... Burcu hanımdan kimse memnun değil bi kaç kişiye kötü davranmış..

Valla Burcu hanım şeker gibi birisi, nasıl kötü davranmış anlayamadım. İnanmak da bana zor geliyor. Bence önce giderek ön görüşme yapın siz de göreceksiniz. Ben ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Birisini buradan o doktor kötü , buna gidin demek de çok anlamsız ve ayıp geliyor bana.

Burcu hanım kötü biri değil bende ona gittim ama cokta merhametli değil sert biri gerçi okadar gelen oluyordurki o alıştığı için soğuk konuşuyor olabilir mizacida oyle olabilir bide para konusuna çok deger veriyor bence sen onun önünde acidan şaşkınlıktan ağlarken o seni direk operasyona yonlendiriyor...benden düğüne ucgun kala yeniden ücret istedi mesela ve yeniden işlem yapılması gerekiyor esneme var demişti bende istemedim ama para yüzünden değil artık bunaldigim için bi travmaya daha hazirdegildim sonucta başarısız olmuştu buarada benim...

Paradan dolayı gidemiyorum Harun beye Akın beye gideceğim sanırım (

Anladım canım... Üzülme, nasıl yapabilirsen öyle olsun, azami dikkat edersin sorunun olmaz kanımca.

Biraz daha biriktirme yapmaya zamanın ya da imkanın yok mu? Aman benim de kafam karıştı yaa...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…