hymeneoplasti dusunenler buraya

Arkadaşlar sonunda kurtuldum hayatımın en büyük stresiydi bu amaç tabiki zar değil onun önemli olması değil ama sonradan başıma kakma gibi bir laf olursa dayanamam diye düşündüm

neyse 10 gün önce falan yazmıştım doktoruma sonsuz teşekkür şişli med e de

hadi gözün aydın çok sevindim senin adına.umarım çok mutlu olursun.şişli med.de hangi doktora yaptırdın?

kızlar slm ben ay19
teralemcim canım saolsun sızlerle paylasabılmem ıcın bana sıfresını werdi.bnm uylıgım ıptal cunku.
........ben operasyonu oldum yaklasık ıkı hafta önce sımdı gayet ıyım korkut aslana olldum sorusu olan varsa cvplarm.darısı teralemın ve sizin basınıza...

ben henuz yaptırmadım amayaptıranarakadasım war we yuzde yuz sonuc aldı.bende yaptırıcam we 30 dk sonra ayagaq kalkabılecegımı söledı doktorum.muayne wsoldum cok uygun fıyata 2 operasyon gecırecegım

canım bizleride bilgilendir olur mu??

kızlar slm ben ay19
teralemcim canım saolsun sızlerle paylasabılmem ıcın bana sıfresını werdi.bnm uylıgım ıptal cunku.
........ben operasyonu oldum yaklasık ıkı hafta önce sımdı gayet ıyım korkut aslana olldum sorusu olan varsa cvplarm.darısı teralemın ve sizin basınıza...

canım kalıcı yöntemi yaptırdın dimi? kolay oldu mu nasılsın şimdi?

merhaba mimozacığım mesajını aldım ama özelden mesaj atma hakkkım yok...iritbatı koparmayalım..çünkü bu sorunu kimseyle paylaşamıyoruz. bugün arkadaşım aradı onunda böyle bişey gelmiş başına bana anlattı...zaten uzun zamandır çok tuhaftı...aynı bizim gibi hayalkırıklığı ve depresyon..durup durup ağlamalar....en sonunda bugün bana anlattı...başka biriyle ciddi bi ilşkisi vardı öğlen ona yalvardım anlatma çocuğa diye...ama o da dürüst olmak namına gitmiş herşeyi anlatmış...o kadarda dedim gerçi benimde bunları yaşadığımı bilmiyor ben kimseye söyleyemiyorum. resmen yalvardım anlattım açıkladım...seni kötü bilecek aşağılayacak şimdi anlayışla karşılasa bile sonra yapacak dememe rağmen anlatmış işte...ya kızlar bu erkeklerin hepsi aynı..o da yanı şeyleri yaşamış aşağılama hakaret...zaten kendi derdimi düşünmekten harap oluyorum şimdi birde onu düşünüyorum...çok yazık ya:2:

bundan sonra dünyanın en iyi adamıda olsa güvenmem ki ben..o kadar sarsıldım, o kadar üzüldüm, o kadar kırıldım...daha nasıl anlatayım...:KK14:

erkekler aynı işte hepsi aynı..biz bayanlar dürüst olmayı iyi kalpli olmayı anlayabiliyoruz iç güdüsel olarak ama erkekler öyle değil...bu tarz bişeyi anlatınca hemen abuk sabuk düşüncelere giriyorlar...arkadaşıma ne demiş biliyomusunuz..sen bi kere yaptın ne de olsa evlencez bizde yapalım demiş...alçalmanın bu kadarı...daha çok kötü şeyler söylemek istiyorum ama Allah ından ulsunlar....sözün özü bütün erkekler aynı hepsi ama hepsi aynı...bu yüzden kendi geleceğimiz için mutlu olmak için lütfen erkeklere bunları anlatmayın kızlar. asla anlamazlar.

mimozacım inşallah hepimiz için herşey yoluna girecek..Allah a hepimiz için dua ediyorum ben.:KK54:

Son düzenleme:
minikperim çok haklısın en modern erkek bile bunu kabul etmez.olan arkadaşlardan ricam detayları burdan anlatırsanız herkese yardımcı olursanız.bunu yaptırmayı düşünüp kimseye anlatamayan birçok kişi var.özellikle güvenilir bir doktor bulmak çok zor.ay19 doktora nasıl güvendin?operasyon sonrasını biraz anlatırmısın...

minikperim çok haklısın en modern erkek bile bunu kabul etmez.olan arkadaşlardan ricam detayları burdan anlatırsanız herkese yardımcı olursanız.bunu yaptırmayı düşünüp kimseye anlatamayan birçok kişi var.özellikle güvenilir bir doktor bulmak çok zor.ay19 doktora nasıl güvendin?operasyon sonrasını biraz anlatırmısın...

Canım alakası yok..
Benim birlikte olduğum insan şuana kadar kimse ile birlikte olmamış..Aramızda bir şekilde konusu geçti ve benim için senin bakire olup olmaman önemli değil benden sonra kimseye dokunmamış olman beni ilgilendirir dedi..
Hemde bu insan dinine oldukça düşkün..

Gerçekten çok garip bizim türk erkeklerinin büyük bir çoğunluğu yapmadıkları kalmamasına rağmen evlenmeye geldiklerinde bakire arıyorlar..
Birde çoğu hemen cinsellik yaşamak istiyor..Tek düşünceleri o..İstediğini verirsen bi süre mutlusun vermezsen güle güle..Gerçi bişeyler yaşasanda bir süre sonra sıkıldıklarında postalıyorlar..Sanki kalpleri ''oralarında'' atıyor ya tiksiniyorum resmen..
Genelleme yapmak hoş değil biliyorum, hepsi bir de değil ama çoğunluğu böyle ve şimdiye kadar çevremde gördüğüm örneklerin hemen hemen hepsi böyleydi..
Garip gelebilir ama ben bir Türk erkeği ile evlenmeden önce birlikte olmaya karşıyım.. :KK20:

Son düzenleme:

Lütfen sadece konu hakkında verebileceğiniz bir bilgi varsa paylaşın. Forumun bu kısmı sadece bilgi ve tecrübe paylaşma alanı olup konunun diğer boyutlarını tartışma yeri değildir:KK34:

Güzel paylaşımlar dilerim..:KK71:

Arkadaşlar sonunda kurtuldum hayatımın en büyük stresiydi bu amaç tabiki zar değil onun önemli olması değil ama sonradan başıma kakma gibi bir laf olursa dayanamam diye düşündüm

neyse 10 gün önce falan yazmıştım doktoruma sonsuz teşekkür şişli med e de

cnm sen şişli medde hangi dra oldun?ve ne kadara oldugunu yazarmısın

kızlar adanadan daraltma ve kzlk zarımı dktreblcgm bi yr varmı bilen cevap verirse cok seviniirm yaknda evleniyrmm:nazar:

sırf kan gelsin diye kendinize bunu yapmanıza sebep olan bir erkeği nasıl sevebilirsiniz aklım almıyor.
yazık...

o kan gelmediğinde kötü duruma dusuneceğini düşünürsen sende yaptırırsın.
malesef o kadar geniş aile tarzımız yok.

o kadar geniş aile tarzınız yok ama bu ameliyatı olacak durumdasınız..savunmanız enteresan geldi..
kaldı ki kendinizi neden savunma ihtiyacı duyduunuzu da anlamış değilim,baskalarına saldırarak(sizin tabiriniz ile 'genis' aileleri olan insanlara)
neyse..
mesaj sayımı görürseniz zaten bu forumdan sadece bilgi almak amaçlı üye oldugumu anlarsınız..yorum pek bana göre değil..ama sizin yorumunuzu görünce dayanamadım..
iyi geceler iyi muhabbetler dilerim..
ve ameliyat olacaklara,olmuşlara da ayrıca çok gecmis olsun..

Insanlarin illaki hymeneoplasti olmalarinin sebebini neden bacak arasi muhabbete bagliyorsunuz ? (afedersiniz demeyecegim) akliniza surekli bu mu var yoksa ? Insanlarin basina talihsiz olaylar gelmis olamaz mi ? (tecevuz gibi) neden her seferinde bu konu illaki cinsellige baglaniyor ? Bundan sonra konu disi yapanlarin uyelikleri cok ciddi ceza alacaktir.

yardımm istiyorum bende çok zor durumdayım bursada bu amelıyatı yapan bı yer var mı ayrıca şişli med de ne kadara olunuyo yaptıranlar yada kesin bilgisi olanlar yazabılırmi lütfen ??

Evlendiğimde bakireydim ilk gecede kan gelmedi. İlişkiden yedi sekiz saat sonra kasık ağrısı ile tuvalete koştum. çok az pembemsi bir kaç damla kan gelmişti. Başka bir erkek olsa bana sen bakire değilsin diyebilirdi...

kader nerelerdesin?inş herşey yolunda gitmiştir...bizi haberder et lütfen:KK50:

O günlerimi hatırlamak istemiyorum ama tecavüze uğradım...sevdiğim biriyle yaşamaktı bunu niyetim...sonra yapan kabul etmedi...Ne var herkes yapıyor dedi Ve Gitti..Dr muayenesinde öğrendim her seyi..zedelneme olmuş kanaman olmaz dedi..

Şimdi mi Canımdan vazgececek kadar cok seviyorum..İlk erkek arkadaşım kısmetse sonuncusu da O olsun istiyorum.....Dilimin ucuna geliyor sözcükler düğümleniyor boğazımda susuyorum...Çözüm yolu arıyorum...

konuyla ilgili topicler açıyorum malesef herkes sadece yorum yapıp yada yaşadıklarımızı yargılamaktan baska bir sey yapmıyor...içtenliğimle belkide hiç tanımadığım insanlara sesleniyorum yardım edin diye...

izmir de hymenoplasti yapan bir Dr arıyorum?! Bütün yaşadıklarımı biraz olsun hafifletmek için....Bir damla kan için...

X