hymeneoplasti dusunenler buraya

arkadaşlar daldım ama bende aynı dertle uğraşıyorum nişanlıyım şuan ve onunla birlikte oldum şimdi o evlenmeyi istemiyor bu ameliyatı yaptıralım ve bitsin diyor aramızda ki sevgi saygı bitmiş!ama ben seviyorum ve dahası bu kadar ucuz kurtulmasını istemiyorum bana bi akıl verin çünkü kendi aklımı kullanamaz durumdayım:KK43:

canım benim eger nişanlın böyle diyosa onla evlilik düşünme böyle şimdiden yapan bi adamla evlilik olmaz tabiki bu benim düşüncem ama bence cok iyi düşün : oda yaptıralım diyosa yaptır ayrıl ne iyi insanlar gelir karşına seni istemeyeni sen neden isteyeceksinki acaba onla birlikte oldugun içinmi yoksa sevdigin içinmi ayrılmak istemiyosun allah yardımcın olsun tatlım::KK43:

çok seviyorum ama ameliyat yaptırmakda kötü geliyor bana kandırmak birini falan ama asıl etken sevgi tabi ki 4 senemi verdim çok kötü:S

çok seviyorum ama ameliyat yaptırmakda kötü geliyor bana kandırmak birini falan ama asıl etken sevgi tabi ki 4 senemi verdim çok kötü:S

böyle düşünen birini hala çok seviyorum nasıl dersin bu adam seni elde etmiş ve şimdi başından atmaya çalışıyor
diktirme konusunu ayrıca değerlendir kendi başına karar ver onun etkisinde kalmadan

birlikte olduktan hemen sonra böle bi teklifte buunmadı 1,5 sene geçti ailelerimiz anlaşamıyor ben babasıyla görüşmüyorum durumlar baya karışık benim ailem istemiyor oda diyor ki evlendiğimiz zaman zaten anlaşamıcaz sen ailene karşı mahçup olacaksın en iyisi böylesi ikimizde daha fazla yıpranmayız falan işte bahanelerle dolu sözler illa ki haklısınız ama bunları yaşamışken onun bu kadar kolay kurtulmasını da sindiremiyorum içime onunla bunları yaşadıktan sonra tekrar başkasıyla nasıl yaşarım aklım almıyor

kızlar öncelikle hepinize bu konuda Allah yardımcı olsun.birkaç aydır konuları takip ediyorum.kadr56 arkadaşım özellikle senden yardımlarını bekliyorum.mesajlarında bu işlemi yaptırdığını yazmışsın.lütfen...özelden yada genelden doktorunun ismini verebilirmisin.ankara da yaptırdığını okumuştum.mesajını bekliyorum : (

canım ben ankarada yaptırmadım ki

evet canım ben de daha dikkatli okuyunca farkettim.şehir önemli değil sen nerede ve hangi dr a yaptırdığını yazarsan sevinirim.çünkü yaptırdığını ve başarılı geçtiğini yazan gelişmeleri bizimle paylaşan tek kişi sensin.cevabını bekliyorum canım

evet canım ben de daha dikkatli okuyunca farkettim.şehir önemli değil sen nerede ve hangi dr a yaptırdığını yazarsan sevinirim.çünkü yaptırdığını ve başarılı geçtiğini yazan gelişmeleri bizimle paylaşan tek kişi sensin.cevabını bekliyorum canım

arkadaşlar ben yaptırdım 8 ay oldu 19,12,2010 da sonucunu almayı umuyorum alır almaz sizlere haber vereceğim dua edin bana

nikah olsun herşey bitsin size yazacağim

arkadaşlar ben yaptırdım 8 ay oldu 19,12,2010 da sonucunu almayı umuyorum alır almaz sizlere haber vereceğim dua edin bana

nikah olsun herşey bitsin size yazacağim[/QUOTE
lostlady arkadaşım umarım herşey yolunda gider.üzülmezsin bundan sonraki hayatında.vereceğin mutlu haberi bekliyoruz canım

umarım herşey yolunda gider sorunsuz bi şekilde atlatırsın.dualarımız seninle.güzel haberlerini bekliyor olacağız.

slm herkese
ben başka birşey sorucam ben bekarım başka bir sorun için k.doğuma gittim muayene oldum kist fln vs . o esnada doktor şöyle dedi senin rahmin geniş ve esnek ilerde ilişki esnasında kanaman olmaz büyük ihtimalle dedi bu konuda fikri bilgisi olan varmı rica etsem paylaşırmı böyle bir durum yaşayan varmı varsa bilgisini ve tecrübesini paylaşırsa sevinirim.:KK14:

arkadaşlar bende aynı durumdayım. çok çaresizim. şu anda hayatımda kimse yok ama eninde sonunda olcak. bende şubat tatilinde yaptırmayı düşünüyorum. nereye yaptıracagı araştırıyorum. benimle aynı durumda birilerinin olması beni birazda olsa rahatlattı..

arkadaşlar bende aynı durumdayım. çok çaresizim. şu anda hayatımda kimse yok ama eninde sonunda olcak. bende şubat tatilinde yaptırmayı düşünüyorum. nereye yaptıracagı araştırıyorum. benimle aynı durumda birilerinin olması beni birazda olsa rahatlattı..

bende boyle yana yakıla cevap arıyodum bır aralar kafamdakı sorulara ama uzerınden zaman gectıkce bıraz olsun rahatlıyosun boswerın kızlar asık olmaya bakın boyle bır sey yasıyıp ayrıldıgınız adamla sırf bu yuzden ewlenseydınız ya da ewlenseydık ılerde ıllakı bosanırdık bence yenı bır ılıskıye baslıyıp yutturabılıyosanız yutturursunuz yutturmıyosanız bosanırsınız her ıkı sıktada sonuc aynı koyverın gıtsın :KK42:

yasemin aradığın soruların cevabını buldunmu nereye yaptırcan nezaman yaptırcan lütfen banada söyle...:KK5::KK5:

slm herkese
ben başka birşey sorucam ben bekarım başka bir sorun için k.doğuma gittim muayene oldum kist fln vs . o esnada doktor şöyle dedi senin rahmin geniş ve esnek ilerde ilişki esnasında kanaman olmaz büyük ihtimalle dedi bu konuda fikri bilgisi olan varmı rica etsem paylaşırmı böyle bir durum yaşayan varmı varsa bilgisini ve tecrübesini paylaşırsa sevinirim.:KK14:

bu bir durum değil, senin vücudunun yapısıdır. dünyadaki çoğu kadının hymen'i (kızlık zarı) aslında ilk cinsel ilişkide kanamaz.

bunun nedeni hymen açıklığının geniş olmasından kaynaklı ve de yapısı ile. kiminki saatlerce kanar, kimininki hiç kanamaz, yırtılmaz bile. normal doğum yaparken yırtılır sadece.

yasemin aradığın soruların cevabını buldunmu nereye yaptırcan nezaman yaptırcan lütfen banada söyle...:KK5::KK5:

HYR CANIM yaptırmaktanda şimdilik vazgectım boyle bır operasyon buldugum adamla ewlenıcem kanarsa ne ala kanamazsa esnek derım ınanırsa ınanırım ınanmazsa tak sepetı koluna herkes kendı yoluna by byy derım gıder ugrasamam kımseyle kımse ıcın de o kadar para werıp kendıme olan guvenımı ıyıce yıtıremem dıye dusunuyorum şimdilik dusuncem bu ılerde degısır mı bılmıyorum ama :KK53:

Arkadaşlar sonunda kurtuldum hayatımın en büyük stresiydi bu amaç tabiki zar değil onun önemli olması değil ama sonradan başıma kakma gibi bir laf olursa dayanamam diye düşündüm

neyse 10 gün önce falan yazmıştım doktoruma sonsuz teşekkür şişli med e de

Arkadaşlar sonunda kurtuldum hayatımın en büyük stresiydi bu amaç tabiki zar değil onun önemli olması değil ama sonradan başıma kakma gibi bir laf olursa dayanamam diye düşündüm

Allah mesut etsin seni...
Nikah oldu bitti sanırım..Problemde yok...
Hep gül emi...:KK34:

cnm gecmış olsun kanama oldumu.....?hayırlısı olsun bıtanem........

X