hymeneoplasti dusunenler buraya

merhba
bi arkadasım yaptırdı alsancakta plastik cerraha sonra bi problem yaşamadı.Ama fiyat sorulmuyo tabiki.

bende yaptırcam dr tam 1.5 saat sürer dedi sizce normalmi antepte dr napacam nişanlıyım yakında evlenecem kalıcı olan dedi 1500

işte geldim burdayım.......özelden atamıyom..çok korkuyom ne kadar sürüyo bu amaliyat

canım doktorumdedi 30dk45dk arasında suruyo.ben ılık defa duydum 1,5 saat dıye ne yalan sölıym.hem okadar uzunne warmıs ki anlamadım yani

bilmiyorum bende anlamadım sen nezaman yaptırcan ben 1 haftaya kadar yaptırmam lazım

canım korkma neden korkuyosun hem parası hazrmı randevulastınmı?muayene oldunmu hiç

canım doktorunun adını soyler misin
hastane de mi yoksa klinikte mi yapıyor bilgi verirsen sevinirim

canım korkma neden korkuyosun hem parası hazrmı randevulastınmı?muayene oldunmu hiç

evet muayene etti cuma günü gel dedi 1500 tl ve 1.5 saat sürecek 2 satte gözetim altında tutacakmış 1 ay sonra kontrol var ama bilmiyom çok korkuyom sen yaptırdınmı yada yaptıran arkadaşlar nasıllar işe yaradımı fleep denilen yöntemle yapacak düğünümde şubat tatilinde

evet muayene etti cuma günü gel dedi 1500 tl ve 1.5 saat sürecek 2 satte gözetim altında tutacakmış 1 ay sonra kontrol var ama bilmiyom çok korkuyom sen yaptırdınmı yada yaptıran arkadaşlar nasıllar işe yaradımı fleep denilen yöntemle yapacak düğünümde şubat tatilinde

hayatım bak ben yaptırmadfım benım arkadsım basit yontemle yaptı we ewli şuan mutlu yani.bişi olmamıs kanamaolmus.bak bana kalırsa o doktorun tecrubesız gıbıme gelıoo.dusunhsene bi doktor uzun we ciddi amleıyatları o satte yaparken 2 dikiş atmak okadar uzun neden sursun.hem 2 satt gozetım altında neden tutuoo?ben onu anlamadım.sanki kalp nakli yapıyoo.canım ben yerınde olsaydım iyice emin oolmadan gıtmezdım.keşkeımkanım olsada senı9 benım doktoruma göturebılsem.

canım doktorunun adını soyler misin
hastane de mi yoksa klinikte mi yapıyor bilgi verirsen sevinirim

canım hastane değil özel kliniği war orda yapıyo.we öok özel tutuyo.yarım satt sonra aykatasın dedi bana.ben henüz yaptırmadım.dedğim gibi parasını biriktirmeye çalısıyorum.amakesin we kattiyen ona gidicembaskası na değil.okadar güwen werdi bana yani.sen istanbuldaysan seni onunla görusturebılırm bende bı tanıdık wasıtasyla buldum cunku hayatım

hemkızlar sakin olun bakın benim içinde çok önemli bi konu ama her olasılıgı göz önunde bulundurarak yaşayalım.benim tercihim değildi bi tecavüzsonucunda oldu we ben şimdi 2 damla kan yuzunden we istedgım halde ewlenemeyecekmıyım.b en sölemeye calıstım ona dolaylı yollarla ama yok dıyo.kesınlıkle kabul etmem dıyo.2 damla kanı namus meselsi yapıosa beni ben oldugum için kabullnemıosa ben bu yaptıgımdan hiç ama hiç wıcdan azabı cekmem

dikim konusuna gelınce
ewet dıktırıcemama ewlenene kadar beklemıcem.zaten ewlenıcez hadi beklemelım artık dıyıp beraber olcam.
dıyelımki kanama oldu zaten önu ewlılıge gıder we sorun olmaz.
diyelım ki olmadı ozaman ınkar edıcem we bagırp çagırıcam.zaten istesede beni doktor agoturme hakkına sahıp olamıcak zaman.
nişandan dönmekwar birde ewlılıktten dönmek war.(ha şunuda söleyım ben tecavüze ugradıgmda da kan gelmemişti.)ben onu kalbimle ruhumla sewdım ben onu herseyıyle sewdım eger 2 damlakana degısıosa benı kendi bilirozaman

sakın erkek falan olmayasın..ohaoldumsmile entrasan bi yazıs bicimin varda..

[ARKADAŞLAR BU KULLANICI ERKEKTİR.BENİ MSN DE EKLE DEDİ BEN EKLEDIM WE ERKEK OLDUGNU SÖLEDİ.SİTEYÖNETİMİ EL ATSIN BUNA ARKADAŞLAR BU HAYWAN TRAWESTİDEN BAŞKA BİŞİ DEĞİL.APIŞ ARASINDASN CIKMAYAN BİRİ BURALRDA NE BEKLENTİSİWARSA ANLAMADIM GİTSİN ANCAK E-5 KENARINDA BEKLESIN.:eek:klava:

canım benimde bu amaliyata iht.var çok araştırıyom çıldıracam bende antepteyim ama netten baktım izmirde ege jinekolog diye bir yer var gitmedim gidememde ama sekreteri ile açıp konuştum çok iyi güven verici hatta bsns sntepten yardım etmek istedi ama tanıdığı yoktu ben yakın olsaydım oraya giderdim heralde sen bilirsin aç konuş xxxxxxara ama ne olur benide bilgilendir ve sen bu yöntem hakkında ne biliyosun güvenlimi buarada antepte tanıdık dr varmı bana yardımcı olacak dahada önemlisi kalıcımı yaptırcan
oradaki estetik doktoru benim eski doktorumakannehir.beni tanır, orda yaptıramam ben büyük ihtimalle

yok ben burun estetiği yaptırmıstım ona 4 sene önce. gecenlerde ablam oraya lazer epilasyon olmaya gitti.onu bile hatırlamıs.benden konusmuslar.beni hemen tanır ya:S

yok ben burun estetiği yaptırmıstım ona 4 sene önce. gecenlerde ablam oraya lazer epilasyon olmaya gitti.onu bile hatırlamıs.benden konusmuslar.beni hemen tanır ya:S

anladım cnm şimdi bu oerasyonu dusunuyosun heralde mafoldumbensende

hayatım bak ben yaptırmadfım benım arkadsım basit yontemle yaptı we ewli şuan mutlu yani.bişi olmamıs kanamaolmus.bak bana kalırsa o doktorun tecrubesız gıbıme gelıoo.dusunhsene bi doktor uzun we ciddi amleıyatları o satte yaparken 2 dikiş atmak okadar uzun neden sursun.hem 2 satt gozetım altında neden tutuoo?ben onu anlamadım.sanki kalp nakli yapıyoo.canım ben yerınde olsaydım iyice emin oolmadan gıtmezdım.keşkeımkanım olsada senı9 benım doktoruma göturebılsem.

canım o arkadaşın fleeb yöntemi ilemi yapmış bende yakında evleniyorum ve bir tecavüz sonucu bu haldeyim anlatmaktan midem bulanıyo artık ve eşimede söylemicem istediği iki damla kan ise onu görsün ve sonsuza kadar kapansın artık yeter diyorum çektiğim acılara kucağıma alacağım bebeğimle (inşallah tabi) son vermek unutmak unutmak istiyom bu konudada lütfen kimse akıl vermesin artık yaşamayan anlayamaz o yüzden sussunlar uzaktan şunu yap bunu yap demelerinden bıktım herşey öyle çocuk oyuncağı değil çünkü.neyse bak bende diktircem şubat tatili diğünüm belki ankarada yaptırabilirim önereceğin dr varmı bende okadar kişiyle görüştümki mesala ankarada xxx nasıl sence duydunmu ama ist olsam şişli med kliniğinde yapardım sadece bu konuyla ilgililer sizlerdende tavsiye bekliyom benim bilgilerim bukadar

Son düzenleyen: Moderatör:
canım o arkadaşın fleeb yöntemi ilemi yapmış bende yakında evleniyorum ve bir tecavüz sonucu bu haldeyim anlatmaktan midem bulanıyo artık ve eşimede söylemicem istediği iki damla kan ise onu görsün ve sonsuza kadar kapansın artık yeter diyorum çektiğim acılara kucağıma alacağım bebeğimle (inşallah tabi) son vermek unutmak unutmak istiyom bu konudada lütfen kimse akıl vermesin artık yaşamayan anlayamaz o yüzden sussunlar uzaktan şunu yap bunu yap demelerinden bıktım herşey öyle çocuk oyuncağı değil çünkü.neyse bak bende diktircem şubat tatili diğünüm belki ankarada yaptırabilirim önereceğin dr varmı bende okadar kişiyle görüştümki mesala ankarada xxx nasıl sence duydunmu ama ist olsam şişli med kliniğinde yapardım sadece bu konuyla ilgililer sizlerdende tavsiye bekliyom benim bilgilerim bukadar

canım benım senı cok ıyı anlıyorum.arkadasımbasıtyontemle yaptırmıstı.flep degıl.hem ben öle sanalla konusarak doktorun ıyı olup olmadıgnı anlayamam.açıkcası guwenememde .dilinden bal da damlasa olmaz.birebir konusup analız etmem gerek.sana dr adı önersem netten arastırsam da net bişi dıyemem yalan sölemıs olurum.bana kalırsa we yanında 200, tl warsa gel bı sekılde buraya ailenin haberi warsa onlar yardımcı olur canım.nişanlının haberi olmadan buraya gel.ben seni goturum ama şişli med degıl kendi doktorm.KORKUT ARSLAN A

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benım senı cok ıyı anlıyorum.arkadasımbasıtyontemle yaptırmıstı.flep degıl.hem ben öle sanalla konusarak doktorun ıyı olup olmadıgnı anlayamam.açıkcası guwenememde .dilinden bal da damlasa olmaz.birebir konusup analız etmem gerek.sana dr adı önersem netten arastırsam da net bişi dıyemem yalan sölemıs olurum.bana kalırsa we yanında 200, tl warsa gel bı sekılde buraya ailenin haberi warsa onlar yardımcı olur canım.nişanlının haberi olmadan buraya gel.ben seni goturum ama şişli med degıl kendi doktorm.KORKUT ARSLAN A

evet korkut aslanı bende aradım iyi biri gibi.ama istanbula değil annemlerin haberi yokki.bu hafta içi ankaraya gidiyoz dedem hasta biksçgün bakacam orada yaptırsam diyorum hep yarım saatlik iş diyolar olmazmı.bide ankarada hangi dr gidecem bilgin yada bilgisi olanlar yazsın bu hafta içi gidiyoruz en fazla 2 gün kalcaz ne olur acil

merhaba kızlar bende bu amelitayı olmayı düşünüyorum bi riski varmı acaba bunla ilgili çok bişey yazılmamış. ben istanbuldayım kime güvenilir bu konuda en iyi kişi kimdir yaptıran arkadaşar cevap yazarsanız çok sewinirim. ben hemen yaptırmayı düşünmüyorum ama 2-3 ay sonra die planladım... istanbulda yapan hastane varmı hastane ortamı özel muayene ortamından daha sağlıklı daha güvenilir geliyor bana ?

X