hymeneoplasti dusunenler buraya

Kızlar ben İstanbuldan Burcu Hanımla mailleştim ve bana bu cevabı vermiş, nasıl sizce güven veriyor mu?

Kızlık zarı dikimini kalıcı yöntem de dediğimiz fleb kaldırma tekniği ile yapmaktayım. Bu en çok tercih edilen ve uygulanan en garantili yöntemdir. İşlem sonrası kızlık zarı eski halini alacaktır ve ne zaman ilişki olursa olsun kanama meydana gelecektir . Kızlık zarı dikimi sonrası hasta hemen evine gidebilir ve normal günlük hayatına devam edebilir. İyılesmeden sonra ne zaman ilişkiye girerseniz girin kanama olacaktır...Ameliyat sonrası hastalarımızın 1-2 gün dinlenmesini öneriyoruz .... vajen temız bır ortam olmadıgından mutlaka mudahale sonrası hastamı 1 yada 2 kez kontrole cağırmaktayım kontrollerde bır ıyılesmenın tamamlanıp tamamlanmadıgı takıp edılır .

Mudahale ücreti ortalama 1500- 2000 TL civarındadır.

mrb bn uzun zamandr takp halndeymde. gecen ebru hanmdan randevu aldm ve gorstm. kısa surelı ıcın 1600 tl dedı ve flep ıcın 2200.. bn kısa surelı dusunuorm daha uygn bı dktr bılıomsnz

mrb bn uzun zamandr takp halndeymde. gecen ebru hanmdan randevu aldm ve gorstm. kısa surelı ıcın 1600 tl dedı ve flep ıcın 2200.. bn kısa surelı dusunuorm daha uygn bı dktr bılıomsnz

canm ben formdan okudugm kadaryla flebte yapsa dugndn 3gun once cagryoms ve bi arkadasn kanamasi olmams bence daha fazla arastrma yap fiyat yuksk dugun ne zaman buarada

canım braz daha arastr şişli med de akn bey var bi onunlada gorus derm ben bide korkut bey var burcu hanimin esi ikisndn bryle mutlaka gorus

önmzdeki sene arastryrm ıste de cok pahalı geldı ebru hanm zaten baya unlu b doktr onunda etkısı var dıe dusunuorm

kzlar sze bsey sormam lazm kizlık zarı zedelendgnde tekrar bi ilk ilskide kanama meydana gelrmi

off kafam cok karıstı kimyahatun erkek arkadasmla tam ilskye grmedik ama kahverengi kan gelmsti intten baktm kahverengi kan zedelendgnde gelrms sence dogrumu

cnm clşryrsan falan . kendi saglık sigortan varsa bi gt doktra derm ben . en iyi dktr blrr..

ankaradaki şahap bey güvenilirmi?(şahap inmezmi tam olarak adı bide?) yaptırıpda sonuç alan varmı ? of bi izmirden doktor bulsam süper olacak aslında

papatya merhaba ben ankarada şahap inmeze flep yöntemini yaptırdım kasım ayında 2 ay sonra beni kontrole çağırdı hiç bi problem olmadığını soyledi 3ay sonra düğünüm var.istersen düğünden önce kontrole gelebilirsin ama gerek yok dedi. sonucu bilmiyorum ama gerçekten güvenilir bi doktor arayıp görüşmeni tavsiye ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…