hymeneoplasti dusunenler buraya

alırız r
ins canm ya benmde icime akn bey cok yatti

yazdıklarım için çok samimiyim gerçekten ben memnun kaldım inş. sizde öyle olusunz ve güzel sonuçlar alırız inş... oradaki sektererler olsun sizi hazırlayan hemşire olsun samimiler sizinle ilgileniyorlar insan rahatlıyor bende çok korkarak gitmiştim ama oradan rahat çıktım bu çok önemli bence

tamam canm bna uyar hem brbrmzdn cesaret alrz sen hangi doktorlari aradn

aynen canm onemli olan o gercktn bende bian once yaptrp kurtulmk istyorm delrcem yoksa

rica ederim Daeneryss :) korkmayın maddi olarak hazırsanız cesaretinizi toplayın biran önce gidin tedavi olun diyorum ben

korkut beyle eşini ve şişli medi aradım. başka yerler de var aslında mesela mustafa arslan, arda katırcıoğlu gibi bikaç başka doktor da gördüm nette. ama burada okudum kimse gitmemiş onlara sanırım. isimleri yok. akın beyi bekle diye tavsiye edenler oldu buradakendisi de geleceği zamanın belli olmadığını ama çalışma arkadaşının da aynı işlem yaptığını söyledi. sitede zaten şükrü bey diye yazıyo doktor kısmında. ama onunla ilgili de bilgi bulamadım netten. araştırıyım dedim ama nette yazanla olmuyo zaten. bikaç yeri gidip mi görsek acaba bilmiyorum ki

korkut beyle ne knustn nasldi guven verdmi arda bey bldgm kadaryla estetk uzmani ona gdilmez bna en iyisi gdip yuzyuze knusmak gelyo

onun 2 kez aradım hem de farklı günlerde ama ikisinde de kendi konuşmadı. telefona bakan kadın ben yardımcı olıyım dedi o anlattı.eğer doktorun tavsiyelerine uyarsan prob yaşamazsın dedi. ben de sordum hani eğer kesinse neden bikaç gün önce mutlaka gelmek gerekiyo. onun kesin olmasıyla ilgisi yok hani garanti olsun diye çağrıyoruz kontrole gelmeniz tutmadı demek değil dedi. fiyat da sordum 2000 dedi. neden arada bu kadar fiyat farkı var acaba

gercktn baya bi fiyat farki var akn bey islmdn 1ay snra cagryomus daha snrada cagrmyomus kafam fena karisti smdi

o burada değil ama. benim de hep kafam karışıyo. maddi boyutundan çok nereye gtsem konusu üzerinde duruyorum. ne yapsak gelmesini m beklesek. başka yere de mi gitsek bilgi almak için hem görmüş oluruz

o burada değil ama. benim de hep kafam karışıyo. maddi boyutundan çok nereye gtsem konusu üzerinde duruyorum. ne yapsak gelmesini m beklesek. başka yere de mi gitsek bilgi almak için hem görmüş oluruz

akn bey gelene kadar braz daha arastralm bence

geçen hafta aradım ben canım. yakınlarda düğünüm yok. ama olmazsa hani zaten tutmayacak. o yüzden şimdi yaptırmak istiyorum.

en azından ikilemde kalmam acaba bende olur mu diye. eğer olmassa olmadığnı görmüş olurum napıyım. şimdi derken hemen şu an değl yani. ille evlenmeyi beklemek istemiyorum bunun için. bence de akın beyi bekleyelim bi. şartlamıyorum da kendimi ille oraya gidiyim diye. bi taraftan araştırmaya devam. ne bulucaksam=)

elanur bi yazında akın beyin hani bi dha kontlr gelemiceklr icn farklı bi yöntemle yaptgnı söylemşssn ya. hani fiyatını2500 demssn onun yöntemi neyms pekİİ?
yani nasıl yapıyor mus onu ... fleb yntemine ek olark bieşyler mi yapıyrmus?
bi de sey demssn ankarda sahap inmez var ya gvendklerim doktorlardan demşşn cnm bu kanıya nerden vardın?
yanlış anlama ben büyük ihtmalle ankarada yaptrcam da..
ebru hnm diydum basta sonra kafam cook karstı bide sahap beyi duydum ondan soruyrum ..

BİDE SEYE DİKKAT CEKMEK İSTİYRM FARKEETNZ Mİ FİYAT KONUSNDA COOK FARK VAR ..
mesela ebru hanm genelde 1800 -2000 arasnda bu işlemi yapıyrmus..
sahap bey 1300 falan..
snra akın beyin o bidha gelemck kşiler içn yaptgı opersyon 2500
ben parasını gectm neden farklı oldgnu anlamaya calşıyrm hani birbrlernden farklı ne yapıyorlarda böyle oluyor?? ögrenmek istyrm ..
ya bna dese 3 mlyra kesn olck bu iş ona da razıym yetr ki olcgndan emn olym

canım bna sorarsan o fyat knusu hem doktorn insafına kalms bsdy yari nedn de zarn yrtils bcimine gore zamana gore degsyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…