hymeneoplasti dusunenler buraya

Kızlar bende kalıcı yöntem ile yaptırdım.Henüz 1 ay oldu.İlk günler çok çok az kan geldiği oldu.Bu normal diye düşünüyorum.Ancak bende iltihap kapmış olduğumdan şüpheleniyorum.Ara ara akıntı oluyor ve kokuda var.Yakında düğünüm olacak bu akıntılar için ilaç kullanmamı önerirmisiniz.

koku yoksa mantar da olmuş olabilrsin o kadar önemli değil ama eğer koku varsa doktoruna bi danış derim en azından antibiyotik falan kullanirsin bi de senden ricam düğünden sonra bizi habersiz bırakma herkes kesn haber verceğini söylüyor ama sonra kimse uğramıyor, lütfen gerçek örneklere ihtiyacımız var.. umarım tutmuştur inşallah herşey istediğin gibi olur cnm

ayguz hangı doktora yaptırdım hymenoplastıyı ben de 1 ayoldu yaptıralı baslangıcta bor sıkıntım yoktu adet oldum dertler basladı bugun baska bır doktora jınekolojık muaneye gıttım kadın anlamadı dahı yanlızca 6 yonunde zedelenme olldugunu bakıre oldugumu ılıskı sırasında kanayabılecegınıde kanamayacagınıda belırttı. ya bana yapan doktor cok ıyı yaptı bu doktor anlamadı. kadın dıkıs ızı felanda yok dedı hanı dıkıs tutmama gııbı bır sey soz konusu degıl dedı dıkıs yokkı dedı

koku yoksa mantar da olmuş olabilrsin o kadar önemli değil ama eğer koku varsa doktoruna bi danış derim en azından antibiyotik falan kullanirsin bi de senden ricam düğünden sonra bizi habersiz bırakma herkes kesn haber verceğini söylüyor ama sonra kimse uğramıyor, lütfen gerçek örneklere ihtiyacımız var.. umarım tutmuştur inşallah herşey istediğin gibi olur cnm

bennde mantar olmusum eczaneden mantar kremı al. hıc jınekoloık muaneye gerek yok bence

bu gittğin 2. doktormu dedi az yırtık var bakiresn die hey allahm nasıl iş bu acaba ben anlamaıdm. o kan elnden bulaşcağını sanmıorum canm ya. ilaç falan verdmi mantar geçmesi için. bşey olmamştır bence doktorda bişey demedğine göre telaş yapma sadece oranın mantarı geçsn onu düşün.

doktorunun adını sölicektn hangi doktora yaptırdın bu işlem,i

gothıc sana ozelden mesaj attım sımdı kesınlesmeden doktor unn reklamını burda yapmak ıstemıyorm sonuc ıyı yada kotu olsun ona gore yazacagm

evet gothıc 2. doktordu ama kadın bence hymene bakmasından felan anladıgı yok o nedenle bu gıbı cıddı bır amelıyatı yaptırıken ıyı tecrubelı bır doktor cok onemlı . ben bugun bu 2 doktor arasındakı farkı cok daha ıyı anladım

ebru cündübeyloğuna muaye oldun sanırım bugün reklamıda var ha nette adını yazdım kendini nasıl övmüş

ay işte o:) msjlar karışıor sen ebru z mı amelyt oldun yoksa onamı muayene oldun 2. defa ebrumu kötü anlamadımki

ay işte o:) msjlar karışıor sen ebru z mı amelyt oldun yoksa onamı muayene oldun 2. defa ebrumu kötü anlamadımki

ona amelıyat oldum canım umarım sonuc olumlu cıkar ama doktorun artı yonu bence cok 1 kere bugunku doktor dahaa muane olmadan parayı aldı sankı kaccıyomusum gıbı ebru hanım amelıyat sonrası hıc paranın bahsı bıle gecmedı; maddı maneı anlamda da yardımcı olacagını belırttı.Bırde ebru hanım cok pratıktı ve akademık gecmısıde cok ıyı. makalelerıne felan bakarsanız. hanı benım onu secmemde reklamdan zıyada egıtım hayatı semınerlerı ve makalelerı etkılı oldu nebıleyım ıste herkesın doktorunu seecerken farklı krıterlere bakıyo. tecrube dersen hangısıne sorarsan sor ben en tecrubelıyım dıyo bırazda sans ....

Bende yaptıralı 1 ay oldu.Sonucu hemen size bildireceğim.Bu arada bir sonraki kontrolü ne zaman yaptıracaksınız.2.ayda gideceğim ben ya evet tutmuş diyecek yada tutmamış diyecek.Ufak bi zedelenme varsa da dert etme.Ben şişli-med e yaptırdıM.Doktor ihtiyaç halinde geçici yöntem ilede dikiş atacağını söyledi.Sendede zedelenme var ise ihtiyaç halinde 2 dikiş daha atıverir doktorun.

Bende yaptıralı 1 ay oldu.Sonucu hemen size bildireceğim.Bu arada bir sonraki kontrolü ne zaman yaptıracaksınız.2.ayda gideceğim ben ya evet tutmuş diyecek yada tutmamış diyecek.Ufak bi zedelenme varsa da dert etme.Ben şişli-med e yaptırdıM.Doktor ihtiyaç halinde geçici yöntem ilede dikiş atacağını söyledi.Sendede zedelenme var ise ihtiyaç halinde 2 dikiş daha atıverir doktorun.

şişli med güvenilir bir yere benziyo.seninde umarım tutmuştur.bizi habersiz bırakmayın lütfen kontrolleri sonucu yazın.senin düğün yakınmı aygüz

Son düzenleme:
buket pekı arkadasının ılk gece kanadımı..... evet soyledıklerınde haklı gıbısın.... daha sonra hangı doktora gıttı pekı... dıkısler tuttumu kanama gerceklestımı ne olurr cevap yaz

asyguz ya sanaslısın ankara da yokkı oyle doktorlar.......... hepsı kafayı paraylar yemıs gıbı

kızlar gittim geldim ankara ya.eve gelir gelmez yazıyorum tutmuş. çok iyi bakmışsın dedi Dr Ebru hanım. ama %100 garanti vermek istiyorum dedi bikaç dikiş daha attı yani bu da geçici olmuş oldu. dokular taze olduğu için kesin kanayacak dedi yani diğeri de tutmuş da hem de biraz zorlasın erkeği dedi. normalden daha fazla acıyacak bu durumda. kalıcı ameliyatta kullandığı ipin çok daha incesini kullandı. hemen eriyecekmiş. afedersiniz ama herşeyi açık açık yazmak istiyorum. pozisyon önemlimi dedim hiiçç farketmez dedi. pre kullandırayımmı dedim gerek yok dedi.ağrı kesici kullan ağrın olabilir dedi. şuan kan vs yok yani 1-2 damla o da olur artık. bu arada bugün yağtığı işlemden para almadı muayeneden de almadı.yine çok candandı. sekreteri de bir okadar içten canayakın elimi tuttu yine operasyon sırasında sekreteri.c.tesi düğünüm artık size mutlu haberi bir an önce vermek istiyorum

Bildiğim kadarıyla kalıcı, geçiciye göre daha pahalı. Dr. kalıcıya özendiriyor, daha kesin felan diyor. Kalıcı diye bişeyler yaptırıyorsun aşağılarda. İlişki öncesi bir kaç gün önce gel ki tutmuş mu kontrol edeyim deniyor :KK34: . O gün geldiğinde ilişki sırasındaki asıl kanamayı yapacak olan dikişler atılıyor, aman garanti olsun diye :KK34: . Yani geçici yapılıyor sonuçda.
Olan kalıcı adı altında geçici operasyon yapan hastaya oluyor, daha fazla ödüyor.
Dikkatli olmak lazım arkadaşlar, hesabınızı ve sağlığınızı iyi düşünün...

Bildiğim kadarıyla kalıcı, geçiciye göre daha pahalı. Dr. kalıcıya özendiriyor, daha kesin felan diyor. Kalıcı diye bişeyler yaptırıyorsun aşağılarda. İlişki öncesi bir kaç gün önce gel ki tutmuş mu kontrol edeyim deniyor :KK34: . O gün geldiğinde ilişki sırasındaki asıl kanamayı yapacak olan dikişler atılıyor, aman garanti olsun diye :KK34: . Yani geçici yapılıyor sonuçda.
Olan kalıcı adı altında geçici operasyon yapan hastaya oluyor, daha fazla ödüyor.
Dikkatli olmak lazım arkadaşlar, hesabınızı ve sağlığınızı iyi düşünün...

çok doğru söylüyosun aslında..bu işi sadece para olarak görenler var.bu yüzden güvenemiyorum hiç bi doktora.sonuçta hayatımızı etkileyecek.umarım sorunsuz bi şekilde atlatırız.
bide bişeyi merak ediyorum.geçiçi yaptırdıktan sonra ilişkiye girmeden denize girilse bişey olurmu acaba???bileniniz varmı arkadaşlar

çok doğru söylüyosun aslında..bu işi sadece para olarak görenler var.bu yüzden güvenemiyorum hiç bi doktora.sonuçta hayatımızı etkileyecek.umarım sorunsuz bi şekilde atlatırız.
bide bişeyi merak ediyorum.geçiçi yaptırdıktan sonra ilişkiye girmeden denize girilse bişey olurmu acaba???bileniniz varmı arkadaşlar

olmaz canım bence ordaki dokunun kuru olması geliyor zaten en az iki gün önceden yaptırılması lazım geçicide bide denize girilirse dikişler atar

yakında kamu kurumuna başvurum sonuclanacak iş süreci yani.. ve öğrendim ki adli tıptan bekaret raporu istiyorlarmış.doktor bakıyormus. burda da mı karşımıza çıkıcak bu !! napıcam bilmiyorum ben çok kötüyüm.fikri olan varsa,bildiğiniz yazın kızlar.

yakında kamu kurumuna başvurum sonuclanacak iş süreci yani.. ve öğrendim ki adli tıptan bekaret raporu istiyorlarmış.doktor bakıyormus. burda da mı karşımıza çıkıcak bu !! napıcam bilmiyorum ben çok kötüyüm.fikri olan varsa,bildiğiniz yazın kızlar.

Nasıl yani ya şaka mı bu? Kamu kuruluşu için bekaret testi ne demek. Devlet memur alırken artık kız mı kadın mı diye mi bakıyor. Çok saçma kime ne senin özel durumundan. İşini kızlık zaın mı yapacak yoksa senmi. Bu devlet devlet olmaktan çıkıyor. Giderek şeriata dönecek sanırım.

Yok yok bir yanlışlık var sana bir şaka yapmış, öyle bir şey isterlersede kesinlikle reddet. Kimse sana istemediğin bişey yaptıramaz.

X