hymeneoplasti dusunenler buraya

tum umudum buydu. eger tutmaz ıse ben ne yaparım su an da da asırı bır yanma hıssı var. arıyorm bır sey olmaz dıyo ama ne bıleyım baslangıctakı darlık hıssı su an yok sankı acıkdı gıbı. evet o dream ın yazlılarını takıp edıyorm ama sonucu hala yazmadı. ebru hanım banada aynı sekılde davrandı....

arkadaslar hymenoplastı amelıyatı olanlar nasıl dı neler hıssettı ıyılesme sureclerı nasıldı. yazamaz mısnız ya 2 ay sonra dugunum var. ooooooooooooooof offf gulmek haram oldu yaa

tum umudum buydu. eger tutmaz ıse ben ne yaparım su an da da asırı bır yanma hıssı var. arıyorm bır sey olmaz dıyo ama ne bıleyım baslangıctakı darlık hıssı su an yok sankı acıkdı gıbı. evet o dream ın yazlılarını takıp edıyorm ama sonucu hala yazmadı. ebru hanım banada aynı sekılde davrandı....

cnm bence boşuna üzülme çünkü en kötü doktorun geçici yöntemi yapar dreamede öyle yapmıştı sanırım..

ya arkadaşlar ben de olmayı düşünüyorum, ama kafama takılan bi kaç soru var,
diyelimki ameliyatı oldum , bunun anlaşılma ihtimali nedir?
daha sonra bi doktor görse anlar mı?
hadi diyelim anlaşılmıyo ileride gebelikle ilgili sıkıntılar yaşayabilir miyim?
cinsel hayatımı olumsuz etkiler mi? hissizlik vs. yaratır mı?

ya arkadaşlar ben de olmayı düşünüyorum, ama kafama takılan bi kaç soru var,
diyelimki ameliyatı oldum , bunun anlaşılma ihtimali nedir?
daha sonra bi doktor görse anlar mı?
hadi diyelim anlaşılmıyo ileride gebelikle ilgili sıkıntılar yaşayabilir miyim?
cinsel hayatımı olumsuz etkiler mi? hissizlik vs. yaratır mı?

bende bunu merak ediyom ama bir bilen yok sanırım

bende bunu merak ediyom ama bir bilen yok sanırım

Ben fleep kaldırma adında bir operasyon geçirdim..Bir yıl sonra Baska bir Dr a kontrole gittim Böyle bir operasyon geçirdiğimi de söylemedim..O da anlamadı yani Bununla ilgili bir açıklamada bulunmadı bana..Hissizlik yaratır mı bilmiyorum..Benim zedelenme olmuştu..:KK5:

Bence siz önceki yazılanları okumadan hep aynı soruları soruyorsunuz.

Üzerinden uzun zaman geçtikten sonra, hiç bir doktor sizin nasıl bir ameliyat geçirdiğinizi anlamaz.

Gebeliğede hissizliğede mani değil.

Yapılan işlem farklı, his kaybının ise orayla alakası yok.

O yüzden yaptıracağınızı rahat rahat yaptırın.

Ben fleep kaldırma adında bir operasyon geçirdim..Bir yıl sonra Baska bir Dr a kontrole gittim Böyle bir operasyon geçirdiğimi de söylemedim..O da anlamadı yani Bununla ilgili bir açıklamada bulunmadı bana..Hissizlik yaratır mı bilmiyorum..Benim zedelenme olmuştu..:KK5:

peki evlendinmi yani olup bittikten sonramı gittin anlamadılar ilgincim cevap verirsen çok sevinirim yani diyelim yaptırdın başarılı oldu ilk gecedede kanaman oldu ama 3.4 ay sonra dr gittin anlarlarmı

ne yanı yuzde yuz garantı vermıstı ama bu doktor bana. ben gecıcı felan ugrasamam kı. flep yontemıne gaarantısı olmayan bırırnın gecıcı yaptıgına nasıl guvenecegm kııııııııııııııııııııııı. uffffffffffffffffffff yaaa. aylarca aotal gıbıben sırf bu yuzden mı para bırıktırdımm. az kaldı dugune ne yaparım ben

arkadaslar tutmadıgında yada dıkısler attıgında kanama olur mu kıı ya da olmazmı? ya hıc yardımcı olacak olan yokmu. off ya ölsemde kurtulsam su dertten. yaktı benı aylardır

arkadaslar kızlık zarı muanesı yasaklanmıs evlı olsan da olmasanda artık yururlukte boyle bır kanun getırılmıs

arkadaslar tutmadıgında yada dıkısler attıgında kanama olur mu kıı ya da olmazmı? ya hıc yardımcı olacak olan yokmu. off ya ölsemde kurtulsam su dertten. yaktı benı aylardır

akyoll sana yardımcı olmak isterdim ama sen en iyisi dr ye kontrole git.daha önceki yazıları da okuyabilirsin belki anlatmışlardır dikişten sonra neler olduğunu.bu arada sen hangi dr ye yaptırdın çook merak ettim biraz bilgi verirsen sevinirim

arkadaslar kızlık zarı muanesı yasaklanmıs evlı olsan da olmasanda artık yururlukte boyle bır kanun getırılmıs

cnm o kanun devlet hasteneleri için geçerli özelde öyle bişey yok muayene paranı verirsen bakıyorlar.birde sanırım doktor arıyosun ankarada yaptırmıştın forumda şahap bey diye bir doktorada olan vardı bir araştır istersen

Son düzenleme:
Bence siz önceki yazılanları okumadan hep aynı soruları soruyorsunuz.

Üzerinden uzun zaman geçtikten sonra, hiç bir doktor sizin nasıl bir ameliyat geçirdiğinizi anlamaz.

Gebeliğede hissizliğede mani değil.

Yapılan işlem farklı, his kaybının ise orayla alakası yok.

O yüzden yaptıracağınızı rahat rahat yaptırın.

:) bu içimi rahatlattı işte

bugun baska bır doktora gıttı enfeksıyon kapmısmıym dıye kadın dıkıs oldugunu anlamadı dahı ama eve geldıgımde hafıf pembemsı bır kan vardı acaba zarar mı verdıkı kontrol sırasında kadın

akyol ciddimsn anlamadımı yani:) e güzelmş bu.zarın tutmamş olsa sölerdi sana bence.sadece enfksiyona bakmş.sana bekarmısın dedmi bekarlara alttan muayene yapmıorlar senmi dedin bakın die

yanı bugun sunu anladım arkadaslar cogu jenekolojı doktoru hymenden anlamıyo. ve kızlıgımın tam yırtılmadıgından sadece 6 yonunde zedelenme oldugundan bahsettı. Bır nevı bakıre ımısım. ama bana hymenoplastı yapan doktor neye yaptı yada benım doktorum o kadar ıyı yaptı kı kadın anlamadı dahı. 3 gundur vajınamdakı rahatsızlıkta mantardan kaynaklanıyormus o kadar cok antıbıyotık kullandıgım ıcın olmustur deedı doktor. ama rahatsız oldugum bır konu varkı eve gelınce ped de cok az kan vardı kadın zedeledımıkı yoksa elım kanamıstı pede elımden mı bulastı sımdıde kafam da bu soru basladı off off dertler bıtmıyooo valla

bu gittğin 2. doktormu dedi az yırtık var bakiresn die hey allahm nasıl iş bu acaba ben anlamaıdm. o kan elnden bulaşcağını sanmıorum canm ya. ilaç falan verdmi mantar geçmesi için. bşey olmamştır bence doktorda bişey demedğine göre telaş yapma sadece oranın mantarı geçsn onu düşün.

doktorunun adını sölicektn hangi doktora yaptırdın bu işlem,i

Kızlar bende kalıcı yöntem ile yaptırdım.Henüz 1 ay oldu.İlk günler çok çok az kan geldiği oldu.Bu normal diye düşünüyorum.Ancak bende iltihap kapmış olduğumdan şüpheleniyorum.Ara ara akıntı oluyor ve kokuda var.Yakında düğünüm olacak bu akıntılar için ilaç kullanmamı önerirmisiniz.

X