huzurum çok bozuluyor:S

mesela ben türbanlıyım ama evde asla örtünmem hep eşimi düzgün kıyafetlerle karşılarım makyajım olsun yeri gelir mini elbisem olsun çok özen gösteririm kendime o geldiğinde sofra kesin hazır olur hep güler yüzle karşılarım...hatta eşim hep akşam olsada eve gelsem diye iple çekiyorum der=) ama dediğim gb bi bayanla iş gereği bile olsa konuşmasına dayanamıyorum...

biraz zaman ve mesguliyetle geçer hepsi canim merak etme..ama öncelikle bunu sorun etmeyerek işe başlayabilirsin durup dururkende kötüyü cagirma..evet zaman kötü..evet maalesef artik bayanlarda kötü (kimlerden bahsettigimi biliyorsunuz)..ama illa basina kötü bişi gelcek diye bişey yok..

mesela kanserde cogaldi..şimdi ah kanser olurmuyum diye yatip kalkip düşünürsen olacagin yoksa da olursun Allah muhafaza:) sende biraz rahat ol..kendine dön biraz..tek derdin kocan olmasin..mesguliyetler bul kendine..elbet asarsin bunuda

Canım bence bu kendine güvenle alakalı değil.Gerçekten hoş bir bayansın.Allah nazardan saklasın.Diğer arkadaşların dediği gibi kendini oyalayacak şeyler bul.Bunun en güzel çareside sevdiğin bir kursa git.Bu el sanatları olur bir dil kursu olabilir.İnsanlar boş kaldığında düşünecek şeyleri olmadığında kendine saplantı yapacak olaylar bulur.Kıskaçlıkta bunun gibi birşey.kaldıki her eş birbirini kıskanır hatta kıskanması gerekir.Tabii ki dozunda..Sen kendine bakan güvenen bir bayansın.Bırak etraf senin gibi güzel kızın eşinle mutluluğunu kıskansın.Kıskançlığın fazlası zamanla huzursuzluk yaratır.Bu yüzden güzelliğinden emin olduğun kadar ben bu huyumuda yeneceğim diyerek bundanda emin olursan kendi kendini huzursuz etmiş olmazsın canımcımm.

laale çok haklı düşünecek uğraşacak birşeyler olmayınca eşlere takıyoruz kafayı nerde kaldı ne yaptı ne oldu bu tarz saçmalıklar üretiyoruz. kendine bir uğraş bul.. kurtulmanın yollarını ara bu kıskançlıktan... yoksa eşini zamanla bunaltırsın ve sevginizde saygınızda zarar görür. canım benim çok mutluyuz diyorsun sevgisinden eminsin tadını çıkar bu güzelliklerin... tüm güzellikler seninle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…