Hsg ve hamilelik

Umarım bir gün biz de şuraya yazıcaz hamileyiz diye. Hadi mayıs güzel gelsin hepimize
İnşallah lütfen olumsuz düşünme bende bu ay kismetse hsg çektiricem maalesef tüm umutlarım hsgye bağlandı
Yaklaşık 1 yıl oldu. Bu ay hiç umursamadim ovulasyon günleri kaçtı bayram sebebiyle.. Hsg sonrası dr korun derse 1 ay da ordan gidecek ama olsun 1 2 ay relax olucam bakalım nasip olacak mı

İnşallahhhh gönlünce olsun. Bende leke geldi adet olcam ilk ay geçti bitti bir de son zamanlar hep adetim bir hafta önceden geliyor anlayamadım

Hanımlar merhaba. Kadın doğum doktorum rahmimin tertemiz olduğunu söyledi. Tedbir amaçlı tüplere bakmak istedi. Rahmin temiz oluşu tüplerin açık olduğunun bi göstergesi olabilir mi acaba? Ve biraz korkuyorum rahim filmi için sanırsam. Yardımcı olur musunuz..

Hiç korkma canım tüplerin açıksa zaten hiç hissetmiyorsun ben geçen ay çektirdim İnan hiç korulacakgibi değil ben ki çektirdiysem herkes cektirebilir diye düşünüyorum

Merhaba arkadaşım. Rahim ve tüpler farklı. Tüplerinde de büyük ihtimal sorun çıkmaz ama hsg ile verilen o ilacın rahimde bazen bebek için olumlu sonuçlar doğuracağı söyleniyor. Ben bile çektirdiysem herkes yapabilir:) anestezili yaptım ben çok çok korkarak gittim ama bir de baktım ki uyuyup uyanmışım ve geçmiş. Asla korkma ve kaç aydır deniyorsan bir umut belki daha çabuk bebeğine kavuşacaksın

Canım anestezili ya nasıl oluyor ameliyathane gibi bi yerde mi cekiliyor yoksa muayene odasında mı anesteziden ne kadar sonra uyandın anlatır mısın elinden mi verdiler anesteziyi öncesinde anestezi uygun mu diye test yaptılar mı bende cok korkuyorum

Merhaba canım hayır ameliyathane muayane odası falan değil. Rahim filmi için ayrı bir oda var normal film çekilen odalar gibi düşün. Bunun makinesi yukarıdan çekiyor. Sen aşağıda düz bir zemin var oraya uzanıyorsun. Alt giysilerini çıkartıp bekliyorsun. O sırada anestezici geldi zaten elimden damar yolu açmışlardı elime bir şeyler verdi. Burnuma da oksijen taktılar ne olur ne olmaz bazen anesteziden nefes almayı unutuyormuş insanlar. Onlar kendi aralarında konuşurken uyuyakalmışım. İşlem 10 dk sürmüş uyanıp uyandırılma işlemim. Sonradan da beni alıp dinlenme bölümüne götürdüler 20 dk dinlendikten sonra hastaneden çıktım. Sadece ilk gün kan geldi ve ikinci gün de leke. Birazcık da kasıkta ağrı ama aslaaa rahatsız edici değilz. Çok mutlu ayrıldım hastaneden şükür atlattım diye. Herkese diyormuşum hiç acımadı diye ilk uyandığımda :))))) umarım yardımcı olmuşumdur anestezili düşünüyorsan asla korkma

Cok tesekkürler canım evet anestezili olucam ben de regl olunca bi bucuk senedir cocuk istiyoruz henüz olmadı sagol cevabın icin

Nasıl güzel bir mesaj kalbine sağlık bugün çektim hsgyi ve çok şükür tüplerde bir problem yokmuş. Bu arada ben adet ağrısı nedir bilmem. Çeken kişi de adet sancısının aynısı dedi ve saniyelik acılardı. Şuan ufak nazlanmalarım dışında sorun yok çok şükür ve nedendir bilmem ki umudum baya arttı eşim de tedavide olumlu sonucu görüyor çok şükür

Merhaba hsg adet bittikten kac gün sonra cekildiniz? Bana 7ngun sonraya gün verdiler. Ama önceki doktorum adet bittikten en gec 3 gün içinde cekilmeli demişti

Merhaba hsg adet bittikten kac gün sonra cekildiniz? Bana 7ngun sonraya gün verdiler. Ama önceki doktorum adet bittikten en gec 3 gün içinde cekilmeli demişti
Ben adetim bittikten3.günü çekildim. 3-5 günü arasında çekilmek lazım diye biliyorum yumurtlama öncesi. Siz daha geç giderseniz o ay korunmalısınız , yine de hastaneyle görüşün kesinlikle

Merhaba bende glifor kullandım ve bıraktım tekrar başlıyorum ama kafanıza göre bırakmak doğru değil zaten mide bulantılar geçici o ilaçın çok etkisi var en büyük hata orda zaten aslında ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…