Hsg ve hamilelik

denizperisi_

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
117
31
29
Herkese merhabalar. 17 nisanda hsg çekildim. 3 gündür adet belirtisi yaşıyorum. Adet öncesi sarı akıntı sonra kahverengiye dönüyor. Bu ay hamile kalamadım galiba. Ve 9. Ay da bitmiş olacak henüz ama şimdiden umudum kırılıyor. Sanki hiç olmayacak gibi geliyor bana. Çok yoruldum. Sizde durumlar nasıl hsg sonrası??

Bende bu ay hsg çekildim adeti bekliyoeum normalde geçen ay döngünün 25 . Günü regl olmuştum bu ay olmadım bi kaç gün daha bekleyip öyle test yapıcam

Son 1 haftadır adet sancısı cekiyorum sürekli karnında bi agrı var ara ara bacaklarım agrıyor anlık gögsüme sancı giriyor

Kimse yazmamış. zaten benim asla olmayacak ve buna nasıl dayanacağım bilmiyorum…
Öyle düşünme Allah'tan ümit kesilmez benim nerdeyse 2 yıldır olmuyor Allah'ım vermiyorsa bundada bir hayr vardır . Hakkında hayırlısını iste canm dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden

merhaba ben de 19 nisanda çekildim rahim filmi,döngümün 9.günüydü. Yumurtlamam da geçti beklemedeyim. 9 ay uzun bir zaman değil bana göre. Benim de 15 ay oldu uğraşıyorum. Başkaları senelerce uğraşıyor falan. O yüzden sıkıntı yapmayın. Rabbimin mucizesi sonsuz. Birgün bize de sıra gelir inşaAllah

Çok teşekkür ederim inşallah biz de hamile kalabiliriz ancak çevremdeki herkes hiç çaba sarf etmeden istedikleri anda gebe kaldılar. İnsan bir umutsuzluğa kapılıyor umarım birkaç ay içinde güzel haberler alırız biz de

Daha 1 sene bile olmamış bu ne negatiflik
Dr’um 1 yıldan sonra açıklanamayan infertilite tanısı konuyor o da olma oranı %3e kadar düşüyor dedi direk. 2 ay sonra 1 yılım dolacak o yüzden de endişelendim iyice. Sürekli saçma sapan ağlama krizlerine giriyorum stres etkiliyor diyorlar ama elimde de olmuyor nasip artık

O belirtiler bende de var ben adete 8 gün kala bi ihtimal test yaptım ve negatif:) adete bir hafta kala hep test yapmakla kafayı bozdum galiba:))
Bu sefer sabrettim yapmıyorum test hiç ümidim yoktu merdivenden filan düştüm tam yumurtlama döneminde olmaz diye düşünüyorum bakalım görecez

AA canm çekildinmi hsg nasıl geçti ağrılımıydı sonucun ne çıktı

Ay evet sonunda çekildim anestezili çekildim. Sadece uyandığımda yarım saat süren bi adet sancısı gibi sancım oldu o kadar. Tüplerim açıkmış ama rahmimde çok az kalp şekli varmış doktorum sorun değil devam et dedi
AA canm çekildinmi hsg nasıl geçti ağrılımıydı sonucun ne çıktı

Hsg çekildiğim ay hamile kaldım. İlk üç ay için ihtimalin çok arttığını söylemişti doktorum. İnşallah nasip olur.

Dr istediği kadar açıklanamayan inferlite desin Rabbimin mucizeleri çok büyük. Ama size tavsiyem takıntı haline getirip ve sürekli olumsuz düşünüp durmayın olumlu düşünün kötüyü çağırmayın Rabbimin izniyle olacak diyin pozitif olun ve sağlıklı beslenin.

Hsg çekildiğim ay hamile kaldım. İlk üç ay için ihtimalin çok arttığını söylemişti doktorum. İnşallah nasip olur.
Mrb bende 14 Nisan da çekindim fakat grip oldu bir sürü ilaç kullandım acaba etkiler mi hamile kalmamı zaten pko hastasıyım ne zaman yumurtlamam oluyor yada yumurtlama oluyor mu bilmiyorum ne yapmam lazım adeti mi beklemem lazım sizde belirti neydi acaba ?

Yumurta takibi yapmanız doktorunuzla iyi olurdu. Bende hiç belirti olmadı sabırsızlanıp bat’a 2 gün kala test yaptım öyle öğrendim. Adetlerim düzenliydi benim. Ben de pcosluyum ama kilo verip insülinimi düzene sokunca kist oluşmadı. Düzensiz adette yumurta takibi şart diye biliyorum ya da evde ovulasyon testi yapılıyor.

Ya ben ovulasyon yapıyorum aslında ama bı türlü pik goremiyorum 22. Güne kadar yapiyorum daha sonra hevesim kaçıyor bırakıyorum glifor verdi kilo vereyim diye ama maalesef mide bulantısı yaptı bende bıraktım bende ya bu ay belli olur artık ya bakalım gerçi ben ilaçla adet oluyorum ama nasıl olcak bilmiyorum vala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…