Hsg sonrası laporoskopi

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
985
824
Hanımlar merhaba bugün hsg çekildim .
Hsg sonrası hemen laparoskopi olan var mı?
En erken ne zaman oldunuz?

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba bugün hsg çekildim .
Hsg sonrası hemen laparoskopi olan var mı?
En erken ne zaman oldunuz?
Merhaba sorun ile ilgili olmayabilir ama hsg den sonra kanamaniz ne kadar surdu bende cuma gunu hsg ye girdim ve kahverengi kanamam devam ediyor bugunde kahverengi pıhtı geldi normalmi acaba

Merhaba sorun ile ilgili olmayabilir ama hsg den sonra kanamaniz ne kadar surdu bende cuma gunu hsg ye girdim ve kahverengi kanamam devam ediyor bugunde kahverengi pıhtı geldi normalmi acaba
İlk 2 gün pembe şekilde kanamam oldu sonra 2 gün daha kahverengi şekilde geldi bitti . ağrım da çok oldu niye bilmiyorum ama genelde agrı olmadığını yazmışlar🤷
Ama pıhtı falan gelmedi yani aşırı bir kanamam olmadı rahimde acı çok hissettim sadece bir kaç gün acıdı iç taraf.
Şimdi bir sknti yok bir kaç güne geçti hepsi sizinde geçer umarım bir kaç güne.

İlk 2 gün pembe şekilde kanamam oldu sonra 2 gün daha kahverengi şekilde geldi bitti . ağrım da çok oldu niye bilmiyorum ama genelde agrı olmadığını yazmışlar🤷
Ama pıhtı falan gelmedi yani aşırı bir kanamam olmadı rahimde acı çok hissettim sadece bir kaç gün acıdı iç taraf.
Şimdi bir sknti yok bir kaç güne geçti hepsi sizinde geçer umarım bir kaç güne.
Anladım canım benim de kahverengi cok değil ama pıhtı şeklinde gelince korktum bi an ağrım olmadiği icin fazla kafama takmamaya çalışıyorum ağrım olursa hastaneye gitmeyi düşünüyorum

Anladım canım benim de kahverengi cok değil ama pıhtı şeklinde gelince korktum bi an ağrım olmadiği icin fazla kafama takmamaya çalışıyorum ağrım olursa hastaneye gitmeyi düşünüyorum
Geçer canım inşallah bir kaç güne .
Hsg sonucun ne çıktı ?

Otururken/yatarken ayağa kalkınca mı pıhtı geldi. Ya da normal ayaktayken mi?

Malesef sol kapalı sağ açık iki kere kimyasal geçirmemin sebebi bu olabilir diye düşünüyorum
Anladım canım benim ikiside tıkalı yapışıklık falan da olabilir dedi. doktor araştırıyorum laparoskopi için .
Bende tüp bebekle 1 defa kimyasal 1 de negatifim var .
Açılır inşallah tüplere zarar gelmeden🤲🌸

Anladım canım benim ikiside tıkalı yapışıklık falan da olabilir dedi. doktor araştırıyorum laparoskopi için .
Bende tüp bebekle 1 defa kimyasal 1 de negatifim var .
Açılır inşallah tüplere zarar gelmeden🤲🌸
Çok geçmiş olsun çekim sırasında kendini kasarsan eger tüpler kapalı gibi çikabilirmis ondanda olmuş olabilir canım

Merhaba laparoskopi oldunuz mu bilmiyorum ama ben 15 gün önce hgs çekildim, 4. Gün laparoskopi oldum
Nasıl geçti ne için olmuştunuz laparoskopi?
Adetten sonra ki 4. Gün mü oldunuz.
Nerede oldunuz birde.
Bende doktor arıyorum konuşmak için İzmir de olmayı düşünüyorum 😊

X