Hsg sonrası ne zaman hamile kaldınız acaba

Sonucum temiz çıktı genetiği beklemene gerek yok dedi doktorum folik asite başlamamı önerdi hemen gebelik tespit edilince hemen kan sulandırıcı başlayacağız dedi bu ay korunmama gerek varmı diye özellikle sordum hayır gerek yok dedi hsg den sonra mı kasık ağrınız başladı acaba?
Hsg daha cektirmedim ara ara devam ediyor bende korkuyorum şuan siz hamilesiniz o zaman fayda mi sağladı bu islem başka bişey daha yaptınız mı kan sulandırıcı kullanıyo musunuz (bu arada çok açıklayıcı güzel yaziyosunuz tesekkkurler Allah razı olsun)

İstanbuldaysanız devlet yapmıyor tüp bebek bölümünün istemesi gerekiyor diğer şehirleri pek bilmiyorum bende devlette yaptırmak istedim fakat bulamadım özelde yaptırdım anestezili yaptırdım gerçekten korkuyodum çünkü çok yazı okudum gerçekten anestezili yaptırın hiçbişey hissetmedim sadece ikinci günü hafif bir bel ağrım oldu o kadar 🌸
Regl dönemin geçmesini bekliyorum 2 yer ile gorustum bende istanbuldayim uyutmuyoruz doktor sizden öksürmenizi istiyor dedi🤷

Şuan gebe değilim ama doktorum folik asiti önceden başlamamı istedi vücudun depo yapması gerekiyormuş kan sulandırıcıyıda gebelik başladığı an başlıycaz dedi ben açıkçası düşüklerden sonra her testi yaptırmak istedim tekrar aynı şeyleri yaşamak hem ruhen hemde bedenen insanı gerçekten yoruyor en son düşüğümden önce kimyasal geçirmiştim kanamam baya uzamıştı ozamanda doktor ilaçlı mr istemişti ve ertesi ay gebe kalmıştım açıkçası ben böyle işlemlerin damarları genişlettiğini gebeliği kolaylaştırdığını düşünüyorum😊

Regl dönemin geçmesini bekliyorum 2 yer ile gorustum bende istanbuldayim uyutmuyoruz doktor sizden öksürmenizi istiyor dedi🤷
Özel meltem hastanesi uyutuyor bizzat kendim istedim hatta sordum bi fark olur mu diye hayır dediler sadece uyutmadan önce bacaklarımı düzeltmemi istediler o kadar öksürmeği ilk defa sizden duyuyorum

Şuan gebe değilim ama doktorum folik asiti önceden başlamamı istedi vücudun depo yapması gerekiyormuş kan sulandırıcıyıda gebelik başladığı an başlıycaz dedi ben açıkçası düşüklerden sonra her testi yaptırmak istedim tekrar aynı şeyleri yaşamak hem ruhen hemde bedenen insanı gerçekten yoruyor en son düşüğümden önce kimyasal geçirmiştim kanamam baya uzamıştı ozamanda doktor ilaçlı mr istemişti ve ertesi ay gebe kalmıştım açıkçası ben böyle işlemlerin damarları genişlettiğini gebeliği kolaylaştırdığını düşünüyorum😊
İnşallah rabbim sağlıklı hayırlı evlat nadip eder size🙏 bende istiyorum engeller çıkıyor 8 haftalık kaybettim bı doktor hamile kalınca coraspirin iç dedi başka biri de kanama yapar dedi ne yapacağımı şaşırdım her ay regl olmak üzüyor insani

Özel meltem hastanesi uyutuyor bizzat kendim istedim hatta sordum bi fark olur mu diye hayır dediler sadece uyutmadan önce bacaklarımı düzeltmemi istediler o kadar öksürmeği ilk defa sizden duyuyorum
Bende şaşırdım telefona bakan kız radyolojiye aktardı o soyledi gidince gorcem bakalım hormon testleri de yaptircam kendi kendime biseyleri bulmaya gayret ediyorum☺️

Yani öksürmekte biraz saçma geldi sonuçta ciğer filmi yada boğaz tedavisi olmuyoruz ne kadar öksürsekte rahim yerinden bir milim bile oynayan bişey değil belki kendilerini tercih edin diye size yanlış bilgi vermiş olabilirler sadece gece çekiliyor diye özellikle belirttiler gece çekildim

Yani öksürmekte biraz saçma geldi sonuçta ciğer filmi yada boğaz tedavisi olmuyoruz ne kadar öksürsekte rahim yerinden bir milim bile oynayan bişey değil belki kendilerini tercih edin diye size yanlış bilgi vermiş olabilirler sadece gece çekiliyor diye özellikle belirttiler gece çekildim
Onu hiç söylemediler haklısınız ciğer film değil ki zaten oraya gitmicem çok uçuk soyledi fiyati inşallah birbirimize güzel haberler veririz

Bende şaşırdım telefona bakan kız radyolojiye aktardı o soyledi gidince gorcem bakalım hormon testleri de yaptircam kendi kendime biseyleri bulmaya gayret ediyorum☺️
Maalesefki kendi vücudumuzun sorununu kendimiz bulmamız gerekiyor başka şekilde çok zor gerçekten genetiğe gitmenizide tavsiye ederim eşinizle birlikte gidin iki tüp kan alıyolar pıhtılaşma veya farklı bi sorun var mı diye bakıyolar 2 ay gibi bi sürede çıkıyor tıbbi genetik bölümünden randevu alıyorsunuz onun için.Umarım gün gelir sağlıklı hamilelik haberlerimizi yazarız buraya❤️

Bende o haftada kaybettim maalesef sizde de kan pıhtılaşması olabilir hamilelikte kan sulandırıcı bebeği beslediği için kanı bebeğe doğru yönlendirir doktorum progestan başlattı fakat çevrenin lafını dinlediğim için kaybettim şuan kucağıma alıyor olabilirdim🥲

Bende o haftada kaybettim maalesef sizde de kan pıhtılaşması olabilir hamilelikte kan sulandırıcı bebeği beslediği için kanı bebeğe doğru yönlendirir doktorum progestan başlattı fakat çevrenin lafını dinlediğim için kaybettim şuan kucağıma alıyor olabilirdim🥲
İnşallah yine olacaktir en yakın zamanda üzmeyin kendinizi Allahin izniyle

Merhaba kızlar. Ben 27 mayısta hsg çektim iki tüpüm tıkalıydı açılmadı anestezi eşliğinde ameliyat ile açıldı dün de leke gördüm büyük ihtimalle regli olucam. Sizler ne zaman hamile kaldınız.doktorum adet olduğunda ara beni dedi ilaçlara başlayacağız bilmiyorum nasıl bir tedavi yapılacak. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz
3.ayda kaldım ben

X